Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met tegels. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 35 x 83 x 15 cm. In goede staat.

Mahoniehouten nachtkastje
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 200 x 125 cm.
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood/blauw van kleur met in het midden o.a. medaillon/floraal decor. Afmeting: 200 x 125 cm. Paar kale plekken/sleets. In redelijke staat.

Weens bronzen figuur
Resultaat: 50 EUR

Antiek Weens bronzen figuur. Twee honden. Circa 1900. Eén poot gerestaureerd. Afmeting: 8 x 14 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot glaswerk (divers)
Resultaat: 50 EUR

Lot blauw glaswerk. Art deco. Circa 1930 - 1950. Divers. Onder andere; glazen, schenkkan, schalen. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.

2x Perzisch aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Perzisch aardewerk, polychrome, fayence. 1x Vaas met floraal decor + tekens. 1x Bord met Arabische tekens/floraal decor. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.

Porcelanine Paris France toiletset
Resultaat: 50 EUR

Exclusieve 14-delige Porcelain Paris France toilet-set. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 45 cm. In goede staat.

Twee Franse kop + schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Franse kop en schotels. Handbeschilderd. 1x Landschap/figuren/goud decor. 1x Kustplaats met figuren/schip decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje gelijmd. Beide schotels goed. Af...

Lot antiek bloempotten (4x )
Resultaat: 50 EUR

Vier oude/antieke Hollandse platelen bloempotten. 20e Eeuw. Enkele chip en of haarlijn. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Vier delen aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere; potje Westraven Utrecht, schaal Chris Lanooy (chip), bolvaas (ongemerkt/chip), bruine vaas (gemerkt K.). Afmeting: 9 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.

Lot Hollandse tegels (12 st.)
Resultaat: 50 EUR

Lot van twaalf oude en antieke Hollandse tegels. Onder andere; Makkum Tichelaar + blauw/wit + mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Groot lot Chinees porseleinen kommen met vogel op tak decor. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. / 9 - 16 cm. In goede staat.

Twee delen Japans/Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek Japans/Chinees porselein. 1x Grote gemberpot met landschap decor. 1x Japanse schaal met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse schotel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese of Japanse octagonale schotel met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 29,3 x 29 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 45 EUR

Rond zilveren schaaltje, 833/000, met een geschulpte rand versierd met afbeeldingen van dieren, o.a. leeuw, aap, olifant, ram en beer. ø 12,5 cm. ca 93 gram. MT.: Wed. W. Visser, Zandvoort jl.:C:1937....

Collier, hanger en oorstekers met granaat
Resultaat: 45 EUR

Collier, hanger en oorstekers, double, met granaat. Fijn slangcollier, 45 cm, met daaraan een ovale rozethanger met granaat, 30x17mm, inclusief oog. En een paar oorstekers met een bloemvorm bezet met...

2 Zilveren broches, Art Deco
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren broches, 925/000, Art Deco stijl, een ruitvormige broche voorzien van een rand met markesietstenen en met 2 ruitvormige delen onyx en 2 ruitvormige delen parelmoet ingelegd. 22x52mm, en ...

Ongesigneerd? Stilleven
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd? Groot antiek stilleven. Circa 1910. Stilleven met fruit en schenkkan op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70x B 95 cm. In goede staat.

2x Japan/China
Resultaat: 45 EUR

2x Japan/China. Lakwerk. 1x Speldoos met benen chips, goud decor, circa 1900. 1x Lakwerk schaal met floraal decor en beschrijving/bijsluiter in doos, afmeting Ø 27,5 cm. Afmeting: 29 x 5 x 16 cm. In g...

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 40 EUR

Kristallen bonbonschaal met waaierslijpsel en een zilveren beugel met parelrand ø15x14cm, en plated gezaagd specerijenbakje, Christofle, met blauw glas. 8x6x4cm. In goede staat

Kandelaren/kristal met zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver met een kristallen bonbonschaal met deksel op ronde zilveren voet, 835/000, ø14x23cm, minimale chip, en twee zilveren kandelaren op ronde voet met filetrand, 925/000. ø8x7cm. In goede staat...

2 Zilveren specerijenbakjes
Resultaat: 40 EUR

2 Zilveren bakjes, 925/000, voor specerijen. Met een gladde rand. Gevuld ca 178 gram. ø 8x3cm. Beide iets gedeukt aan één kant, verder in goede staat

Collier met parel en gitten
Resultaat: 40 EUR

Collier met parels en gitten. Collier met 2 rijen gemaakt uit een snoer parels en een snoer gefacetteerde gitten bevestigd aan een zilveren veeroog. ca 58 cm. In goede staat.