Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 1.400 EUR

Bijzondere Hollands zilveren zakhorloge met spillegang, zogenaamde knol, voorzien van datumaanduiding, in een zilveren beschermkast. Gemerkt J.Basomoine, Den Haag eind 18e eeuw. Veer vast. Verder in ...

Frans tafelstuk, H 47 x Ø 30 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

19e Eeuws Frans bronzen tafelstuk in empire-stijl, met drie engelen op vergulde bollen, marmeren basement en kristalglazen schaal. Afmeting: H 47 x Ø 30 cm. In goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws theekistje
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten barok Louis Quinze theekistje met intarsia, bronzen beslag en messing theebussen. Afmeting: 13 x 19 x 12 cm. In zeer goede originele staat.

Bronzen berenspiegel
Resultaat: 1.400 EUR

Bronzen berenspiegel in Schwarzwalder stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Olifant
Resultaat: 1.400 EUR

Antiek gesigneerd bronzen figuur. Indische olifant. Door Alfred Barye, 1839 - 1882. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In zeer goede staat.

2x Colenbrander/Ram schaal 'Open'
Resultaat: 1.400 EUR

Twee zeldzame Hollandse Arnhem fayence Ram Colenbrander schalen. Decor: Open. Model: 20. Schilder: V.B. Circa 1920. Afmeting: H 5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Antieke apothekerspot
Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Loch de Pul: V. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met rondom figuren in landschap/spelende zotjes decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Familie rose schotel Ø 32,7 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotel met bloemvaas/goud decor. Emaille verf. Afmeting: Ø 32,7 cm. Eén minimale chip. In goede staat.

Chinese vaas, H 25,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met hengsels. Met geisha's in tuin decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese stemkom Ø 14 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Chinees porseleinen stemkom met reliëf van draak in de wolken decor. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselkommen Ø 12,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met floraal decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese stemcup, H 10,3 x Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Grote Chinees porseleinen stemcup met draken in golven decor. Met bodemmerk + zes tekens. Afmeting: H 10,3 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese geribte bloempot Ø 25 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Chinees porseleinen bloempot met lichtblauw glazuur en ribbels. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 1.400 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein, young cheng. Familie rose, floraal/goud decor. Grote diepe schaal + tablet. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Bijzonder Chinees Familie Rose bord Ø 20,2 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose bord met hoge omranding. Voorzien van fijne figuren beschildering en goud decor. Afmeting: H 4,2 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Zilver verguld bakje met agaat, Wolfers
Resultaat: 1.300 EUR

Bijzondere schaaltje gemaakt door Wolfers Brussel. Serveerschaal uit agaat geplaatst op een zilver vergulde ronde voet, 925/000, met getorste rand. En voorzien van een zilver vergulde kikker die deels...

17e Eeuwse rokkandelaar, H 20 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse bronzen rokkandelaar met vier ribbels. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek damesschrijfbureau, 1880
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.

Frans bronzen beeld, H 86 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeer groot antiek Frans bronzen figuur. Frankrijk. Circa 1900. AD. Meritum. Door Eugene Marioton, 1854 - 1933. Engel met bazuin. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram vaas 'Brocaat'
Resultaat: 1.300 EUR

Twee Hollandse fayence Ram Colenbrander Arnhem vazen. Decor: Brocaat. Model: 45. Schilder: A.K. Circa 1920. Minimale chip bovenrand of bakfout. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Italiaanse apothekerspot, H 26 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse Italiaanse fayence renaissance apothekerspot met schenktuit/meermin grip/cherubijnkop + opschrift S. Granator. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

17e Eeuwse albarello
Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse Italiaanse renaissance fayence albarello apothekerspot. A. Aspar. Gi (Venetië?) Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuwse Delftse apothekerspot in flesvorm. Pauw-motief. Circa 1740. A. Lilior Conva (lelietjes van Dalen water).Gemerkt De Pauw. Bovenrandschade. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese pijpvazen, H 20 - 23,5 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen pijpvazen met blauw-groen glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20 - 23,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 40 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerde haarlijn + chip. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijke staat.

Set antieke Chinese vazen, H 33 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese oorvaas, H 27 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen oorvaas. Met bodemmerk. Eén oor beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.

Chinese maanvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen celadon maanvaas/pelgrimvaas met bodemmerk en zegel. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Grote Engelse bracket klok
Resultaat: 1.250 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...

Gouden choker met robijn saffier en smaragd
Resultaat: 1.200 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met robijn, saffier en smaragd. Choker voorzien van een brede gourmetschakel met daartussen 5 ovale gladomzettingen bezet met 2 robijnen, 2 saffieren en in het midden een s...

Bronzen beeld door Paul Dubois, H 77 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Zeer groot antiek bronzen figuur door Paul Dubois, 1865. 1829 - 1905. Italiaanse luitspeler. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Stel apothekerspotten
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. Enkele randglazuur schades. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 26,3 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met wijsheren decor + verso kraanvogels + zes tekens bodemmerk. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 26,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschaal
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte vleesschaal met bloemvaas decor. Afmeting: 22,5 x 30,5 cm. In goede staat.

6x Chinese kop + schotels
Resultaat: 1.200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels met tuin/peterselie decor. Bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Vier schotels goed. Twee schotels beschadigd. Kopjes in goede staat. Minimal...

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. 1x Geisha's bij watervogels + verso insecten. 1x Wapen met goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Drie Chinese kop + schotels
Resultaat: 1.200 EUR

Drie Chinees porseleinen familie rose porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 19 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met blauw glazuur en rondom voorzien van tekst in goudkleur. Met bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Imari dekselterrine Ø 21 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselterrine met floraal/goud decor. Afmeting: 26 x 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 38 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom krijgers in landschap decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuren/bamboe voorstelling + bodemmerk. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Resultaat: 1.200 EUR

Vier delen Chinees porselein. 1x Penselenpot met papegaai decor + bodemmerk. 1x Vaas met bloesemtak decor + bodemmerk. 1x Republiek drinkbeker + bodemmerk. 1x Kop + schotel, floraal decor + bodemmerk...

Diepe Chinese schotel Ø 32,6 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen schotel met baars/krab/steur/karper decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 6,3 x Ø 32,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met figuren in interieur + goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

Pol Dom, Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 1.100 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met old timers en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat

Antiek Heilig figuur, H 63 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Groot antiek religieus houtgesneden Heilig figuur met originele polychromie + vergulding. Renaissance. Circa 1700. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

Stel Delftse dekselvazen, H 62 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote antieke Delftse polychrome fayence dekselvazen met chinoiserie floraal decor. Gemerkt L.F. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Antieke apothekerspot , 1740
Resultaat: 1.100 EUR

Vroeg 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspot met schenktuit en pauwen decor. Bodemmerk: S. Cort Aurant. Afmeting: 22,5 cm. In zeer goede staat.

Franse apothekerspot
Resultaat: 1.100 EUR

18e Eeuwse Franse fayence apothekerspot. E. Cariocoffi. Vermoedelijk La Rochelle. Floraal decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Twee Chinese kastkommen Ø 21 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen kastkommen met figuren in landschap/peterselie decor. 18e - 19e Eeuw. Met kang xi bodemmerk. Eén kom twee chips rand. Eén kom goed. Afmeting: H 12 x Ø 21 cm. In redelijk...

18e Eeuwse Chinese warmhoudschaal
Resultaat: 1.100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung warmhoudschaal met dubbelwandige schenktuit. Landschap/pagode/figuren decor. Afmeting: 5,5 x 28 x 23,5 cm.

Familie Verte penselenpot, H 17 x Ø 19,7 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 19,7 cm. In goede staat.

Chinese blauwglazuur bord Ø 18,8 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,8 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bord met vleermuis/perzikboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees houten figuur, H 15 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees hardhouten gestoken figuur. Chinese godheid met zeer lange wenkbrauwen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 1.100 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Vierkant, met figuren in tuin decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 39 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met karper/steur/floraal decor. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 31 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 46 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen doucai dekselvazen met floraal decor. Bodemmerk. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 46 cm.

4x Tibetaans handwerk
Resultaat: 1.100 EUR

Vier delen oud/antiek Tibetaans handwerk. Onder andere tangka. Afmeting: 70 - 86 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 1.100 EUR

Lot antieke Chinees porseleinen kop + schotels.Tuin decor, kang xi bodemmerk. Eén kopje goed, twee kopjes haarlijn + chips. Vijf schotels, waarvan drie schotels goed, twee schotels beschadigd. Afmetin...

Chinese pelgrimvaas, H 28,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met vijver/karper decor + tekst. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 1.000 EUR

Twee fraaie zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met 3 armen, strak design. ø23x14 cm. Voorzien van een zwaar gevulde voet. totaal ca 2700 gram. In goede staat

Gouden Savonet, kwartierslag
Resultaat: 1.000 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met kwartierslag. Bijzonder horloge met een geelgouden kast met 2 gouden deksels met guilloche bewerking. Het horloge heeft een witte wijzerplaat voorzien van een decen...

Vélocipède fiets (replica)
Resultaat: 1.000 EUR

Handgemaakte replica van een Hoge Bi, vélocipède fiets. Functioneel. Mooie kwaliteit. Afmeting: 152 x 160 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Albarello
Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuwse Italiaanse fayence albarello apothekerspot. Met stadsgezicht. Abruzzi? Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen, 23 x 22 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte schalen met tuin/goud decor. Afmeting: 8,5 x 23 x 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met lichtbruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 19 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met rondom landschap/figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Oud Chinees rol-schilderij
Resultaat: 1.000 EUR

Oud Chinees rol-schilderij. 20e Eeuw. Berglandschap met bloesembomen en tekst + signatuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 120 x B 40 cm. In goede staat.

Groot Imari bord Ø 35,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/landschap/goud decor. Met bodemmerk. Professionele restauratie haarlijnen/chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 55 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Zeer grote Japans porseleinen diepe Imari schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen trekpot met landschap/kostbaarheden/foo-hond decor. Afmeting: 12 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met mandarijn eenden in vijver decor, met rondom figuren en goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stilleven met cactus
Resultaat: 950 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met cactus. Afmeting: H 64 x B 57 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1820
Resultaat: 950 EUR

Prachtige Franse bronzen vuurvergulde empire pendule met Griekse voorstelling van dame, lam, urnvaas en bron. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 31 x 10 cm. I...

2x Colenbrander/Ram vaas '1922'
Resultaat: 950 EUR

Twee Hollandse Arnhem fayence Ram Colenbrander vazen. Decor: 1922. Model nr.: 11. Schilder: G.B. Afmeting: H 8 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse apothekerspot
Resultaat: 950 EUR

18e Eeuwse Delftse apothekerspot met pauwen decor. Requies Nic. Afmeting: 25,4 cm. In goede staat.

Lot bijbelse tegels (113 st.)
Resultaat: 950 EUR

Lot Hollandse religieuze herder tegels. Bijbels. Met dubbele cirkel. Aantal: 113 stuks. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46,5 cm.
Resultaat: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met keizerlijk paleis/figuren decor. Zes tekens bodemmerk + dubbele bodemring. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 26 cm.
Resultaat: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en floraal/bloesemtak decor + tekst. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 10,1 cm.
Resultaat: 950 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose penselenpot met figuren/floraal/dieren/goud decor. Afmeting: H 11,3 x Ø 10,1 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 18 x Ø 13,7 cm.
Resultaat: 950 EUR

Chinese celadon porseleinen knobbel oorvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese theepot
Resultaat: 950 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren in landschap/floraal decor + tekst. Met signatuur. Afmeting: 11 x 18 x 6 cm. In goede staat.

Gouden oorhangers met robijn
Resultaat: 900 EUR

Rosé gouden oorhangers, 585/000, met robijn en diamant. Oorhaken met daaraan een hangertje met 1 diamantje en daaronder een rozet in bloemvorm met in het midden een rond gefacetteerde robijn, totaal 2...

Groot saluteer kanon
Resultaat: 900 EUR

Groot saluteer kanon naar antiek voorbeeld. Functionele replica zwartkruit kanon. IJzer. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 100 x 250 cm. In goede staat.

Ruiter pistool, L 51 cm.
Resultaat: 900 EUR

Kapitaal ruiterpistool. Vuursteen. Met zilver/parelmoer-inleg en gravering. Octagonale loop. Circa 1800. Afmeting: L 51 cm. In zeer goede originele staat.

Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900
Resultaat: 900 EUR

Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.

Franse gestoken kast
Resultaat: 900 EUR

Franse eikenhouten gestoken neo gotische etage kast met ranken, boekpanelen en heraldiek. 19e Eeuw. Afmeting: 197 x 170 x 52 cm. In goede staat.

Barok spiegel
Resultaat: 900 EUR

18e Eeuwse houtgestoken barok spiegel. Later wit geschilderd. Afmeting: H 110 x B 90 x D 20 cm. In goede staat.

Antiek eiken secretaire met glasopbouw, 1820
Resultaat: 900 EUR

Antieke Duitse vroeg biedermeier eikenhouten secretaire met vitrine opzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 216 x 125 x 56 cm. In zeer goede originele staat.

2x Colenbrander/Ram bord 'Barsten'
Resultaat: 900 EUR

Twee zeldzame Hollandse Arnhemse fayence Ram Colenbrander borden. Decor: Barsten. Model: 27. Met floraal/abstract decor. Schilder: A.K. Circa 1920. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

2x Colenbrander/Ram vaas 'Hol'
Resultaat: 900 EUR

Twee Hollandse Ram Colenbrander Arnhem fayence bekervazen + originele doos. Decor: Hol. Model nr.: 39. Circa 1920. Afmeting: H 12,2 cm. In goede staat.