Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2023

Naverkoop | Standaard veiling

Verkocht
Frans zilveren servies, 3 delig 1
Frans zilveren servies, 3 delig

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 2
Zilveren broodmand

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren doos met agaat 3
Zilveren doos met agaat

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 4
Zilveren kandelaar

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren pronkbeker met blauw glas 5
Zilveren pronkbeker met blauw glas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren theebus 6
Zilveren theebus

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilver verguld bakje met agaat, Wolfers 7
Zilver verguld bakje met agaat, Wolfers

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Zilveren aspergeschep 8
Zilveren aspergeschep

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren pindaset, 12-delig 9
Zilveren pindaset, 12-delig

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren tablet 10
Zilveren tablet

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 11
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zilveren comfoor 12
Zilveren comfoor

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren tablet 13
Zilveren tablet

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren theebus 14
Zilveren theebus

Resultaat:

350 EUR

4x Zilver met blauw glas 15
4x Zilver met blauw glas
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Zilveren kluwenmandje 16
Zilveren kluwenmandje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren reisset 17
Zilveren reisset

Resultaat:

750 EUR

Zilveren lampetset, 2 delig 18
Zilveren lampetset, 2 delig
Startprijs 1.280 EUR
Deens silver plated schaaltje 19
Deens silver plated schaaltje
Startprijs 50 EUR
Zilveren toilet-set, Gustave Keller 20
Zilveren toilet-set, Gustave Keller
Startprijs 500 EUR
Karaf met zilver 21
Karaf met zilver
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren broodmand 22
Zilveren broodmand

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee zoutvaatjes met zilver 23
Twee zoutvaatjes met zilver

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand met vlinders 24
Zilveren bonbonmand met vlinders

Resultaat:

130 EUR