Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel zilveren houders 25
Kavel zilveren houders
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bijbel met gouden slot 26
Bijbel met gouden slot

Resultaat:

425 EUR

2 Karaffen met zilver 27
2 Karaffen met zilver
Startprijs 250 EUR
Zilveren ovaal muntendoosje 28
Zilveren ovaal muntendoosje
Startprijs 120 EUR
Zilveren broodmand 29
Zilveren broodmand
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Zilveren bonbonmand ajour 30
Zilveren bonbonmand ajour

Resultaat:

110 EUR

Zilveren sauciere op brander 31
Zilveren sauciere op brander
Startprijs 875 EUR
Zilveren oorijzer 32
Zilveren oorijzer
Startprijs 200 EUR
Zilveren tafelset met kristal.4x 33
Zilveren tafelset met kristal.4x
Startprijs 700 EUR
Zilveren broodmand 34
Zilveren broodmand
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Zilveren bonbonmandje 35
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bijzondere zilveren theezeef met houder en lekbak 36
Bijzondere zilveren theezeef met houder en lekbak

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren kannetje, Bonebakker 37
Zilveren kannetje, Bonebakker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Statenbijbel met zilverwerk 38
Statenbijbel met zilverwerk

Resultaat:

600 EUR

Zilveren miniatuur theeservies 39
Zilveren miniatuur theeservies
Startprijs 240 EUR
Zilveren roomkom 40
Zilveren roomkom
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren doosje, ovaal 41
Zilveren doosje, ovaal

Resultaat:

60 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 42
Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren doos 43
Zilveren doos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren lodereindoosje 44
Zilveren lodereindoosje

Resultaat:

150 EUR

Zilveren bonbonmand, ovaal 45
Zilveren bonbonmand, ovaal
Startprijs 180 EUR
Paar zilveren kaarskandelaren, 46
Paar zilveren kaarskandelaren,
Startprijs 80 EUR
2 Zilveren 5-lichts kandelaren 47
2 Zilveren 5-lichts kandelaren
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw 48
Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR