56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Kapitale boekenkast, 1880
Resultaat: 1.800 EUR

18e Eeuws wortelnoten kabinet, 1760
Startprijs 2.000 EUR

Prachtig 18e eeuws wortelnoten Hollands Louis Quinze kabinet met drempeldeuren, mooi lijstwerk, klauwpoten en origineel verguld beslag. Circa 1760. Afmeting: 200 x 240 x 60 cm. In goede staat.

Commode
Startprijs 500 EUR

Secretaire, 1830
Resultaat: 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuws Duits biedermeier secretaire met opstand, van mahoniehout. Met intarsia en mooi ingelegd binnenleven. Gerestaureerd. Circa 1830. Afmeting: 200 x 90 x 45 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast, 1880
Resultaat: 170 EUR

Franse notenhouten één-deurs vitrinekast met bronzen beslag. Circa 1880. Afmeting: 158 x 80 x 31 cm. In goede staat.

Wortelnoten bureau, 1760
Startprijs 800 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten louis quinze bureau met openslaande knieën en mooi binnenleven. Mooie patina. Circa 1760. Afmeting: 104 x 125 x 55 cm. In goede originele staat.

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 1.500 EUR

Secretaire met opzet
Startprijs 800 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands iepenhouten Louis Quinze secretaire met glasopstand en deuren in de zijdelen. ca 1760. In zeer goede staat. 220x130x55cm.

Stick chair
Startprijs 1.200 EUR

Antieke 18e eeuwse Engelse stick chair. Mogelijk Welsh of Ierland. Afmeting: 84 x 88 x 50 cm. In goede staat.

Spaans tabernakel
Startprijs 1.800 EUR

Willem III bonheur, 1860
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Hollandse notenhouten Willem III bonheur-vitrine opzetkast met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 215 x 130 x 55 cm. In zeer goede originele staat.

Japans lakwerk kamerscherm
Resultaat: 225 EUR

Groot Japans lakwerk kamerscherm met figuren in tuin/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 170 x 3 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 1880
Resultaat: 350 EUR

Duitse wortelnoten vitrinekast met lade, twee deuren en snekken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 189 x 118 x 50 cm. In goede staat.

Vintage Maison Charles horse table
Startprijs 250 EUR

Mooie vintage Maison Charles Horse Table. Bijzettafel. Vervaardigd van brons en voorzien van donkere glasplaat. Circa 1970. Frankrijk. Afmeting: H 48 x Ø 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten kabinet, 1760
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Hollands louis quinze wortelnoten kabinet met bronzen beslag. Circa 1760. Lichtschade. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 190 x 70 cm.

18e Eeuwse commode
Startprijs 450 EUR

18e Eeuws orgelgebogen Hollandse louis quinze commode met vier lades en verguld beslag. Mahonie. Afmeting: 80 x 96 x 50 cm. In goede staat.

Antieke kast, 1880
Startprijs 350 EUR

Antieke notenhouten historisme kast met intarsia. Eén-deurs kast + lades en hekwerk. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse kersenhouten biedermeier vitrinekast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afemting: 115 x 102 x 31 cm. In goede staat.

Eiken glaskast
Startprijs 700 EUR

Duitse eikenhouten Louis Seize/ Empire vitrine, opzetkast met ruitpanelen en volle zuilen. Voorzien van messing kapitelen. ca 1800. 210x170x53cm. In goede staat.

18e Eeuws secretaire
Startprijs 350 EUR

18e Eeuws barok secretaire met mooi binnenleven, origineel beslag en mooie patina. Wortelnoten. Gebombeerd. Afmeting: 105 x 115 x 60 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 150 EUR

Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl. Met klauwpoten en bronzen beslag. Met mooi binnenleven. Stijlmeubel. Afmeting: 105 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Franse speeltafel, 1900
Startprijs 500 EUR

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzet-kast om barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 210 x 140 x 50 cm. In goede staat.

Vitrinekast mahoniehout
Startprijs 400 EUR

Anrtieke Duitse mahoniehouten Louis Phillippe 1 deurs vitrine, kast met schappen, ca 1860. 191x101x45cm. In goede staat.