Prachtige, Hollandse Willem III vitrinekast van wortelnoten. Met snijwerk binnenwerk, schappen en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 208 x 105 x 43 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten orgelgebogen commode met bronzen beslag en queen Anne poten. Afmeting: 83 x 48 x 80 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten barok commode met twee lades, snijwerk poten en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 54 x 87 cm. In goede staat.
Zéér grote vergulde houten spiegel in barok-stijl. Italië. 20e Eeuw. Enkele restauraties. Afmeting: 189 x 120 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse kussenkast van notenhout, met ranken en leeuwenkoppen. Kast is uitneembaar. Behoeft enige aandacht. Afmeting: 200 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.
Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.
18e Eeuws Italiaanse commode met figurale intarsia, dik zaag fineer en origineel bronzen beslag. Sloten later. Afmeting: 82 x 66 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands, 18e eeuws eikenhouten orgelgebogen topbureau met lades en vakverdeling in bovenstuk. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 222 x 115 x 65 cm. In goede staat.
Notenhouten Gründer pronk vertico met opzetstuk, schelpkroon. Vertico heeft volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 116 x 104 x 79 cm. In goede gerestaureerde staat.
Grote houten spa-badkuip met rugleuning en afvoer. Afmeting: 87 x 160 x 65 cm. In zeer goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast in barok-stijl. Met klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 102 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met kruispoot. Circa 1900. Afmeting: 230 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Grote rode klassieke tuinbank van gietijzer. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 95 x 205 x 55 cm. In goede staat.
Uitneembare Duitse eikenhouten bibliotheekkast met schappen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 240 x 177 x 67 cm. In goede staat.
Twee Franse boulle commodes/nachtkastjes met marmeren blad en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 57 x 36 cm. In goede staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Hollandse renaissance kast met halve zuilen, beelden, ranken en kussens. Geëboniseerd. Voorzien van smeedijzeren sloten. Afmeting: 220 x 193 x 75 cm. In goede staat.
Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....
Originele 30-er jaren Duitse vitrinekast van kersenhout. Met snijwerk. Art Deco-stijl. Afmeting: 174 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: n225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.
Prachtig Hollands Louis Seize linnenkabinet van mahoniehout. Met halve zuilen, vergulde bronzen kapitellen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 220 x 175 x 65 cm. (zonder opzet). In zeer goede s...
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met band-intarsia. Afmeting: 90 x 59 x 58 cm. In goede staat.