Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Willem III vitrinekast. 1860
Startprijs 900 EUR

Prachtige, Hollandse Willem III vitrinekast van wortelnoten. Met snijwerk binnenwerk, schappen en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 208 x 105 x 43 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten commode
Startprijs 200 EUR

Hollandse wortelnoten commode in barok-stijl, met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 105 x 47 cm. In goede staat.

Barok secretaire
Startprijs 120 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 90 x 55 cm. In goede staat.

4x Mechelse stoel, 1880
Startprijs 150 EUR

Vier antieke eikenhouten Mechelse stoelen met druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 108 x 40 x 50 cm. In goede staat.

Chinees of Japans kamerscherm met parelmoer
Startprijs 300 EUR

Vier-delig oud Chinees of Japans lakwerk kamerscherm met beschildering + belijmd met parelmoer. Figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 185 x 160 x 2 cm. In goede staat.

Antieke penant kast
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten jugendstil penantkast met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 104 x 100 x 59 cm. In goede staat.

Linnenkast (Gründer)
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit linnenkast met schappen en kroon. Uitneembaar. Circa 1890. Afmeting: 210 x 120 x 60 cm. In goede staat.

Gestoken vlinderbank
Startprijs 150 EUR

Grote houtgestoken vlinderbank in barok-stijl, met goede velours stoffering. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 x 178 x 75 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Startprijs 90 EUR

Barok-stijl spiegel met wandconsole + marmeren blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 174 x 85 x 36 cm. In goede staat.

Christian Erker stoelen (4 st.)
Startprijs 200 EUR

Vier Zumsteg Switzerland dining chairs. Gemaakt van aluminium, hout en leder. Ontwerp Cristain Erker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 45 x 48 cm. In goede staat.

Vitrinekast (wortelnoten)
Startprijs 250 EUR

Kleine Hollandse wortelnoten porseleinkast met origineel beslag + klauwpoten. Uitneembaar. 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 140 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Prachtig grote Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. In zeer goede staat. Afmeting: 225 x 200 x 40 cm.

Vitrinekast
Startprijs 180 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 219 x 120 x 75 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse mahoniehouten vitrinekast met band-intarsia en bronzen beslag. Uitneembaar. Art Nouveau. Circa 1910. Afmeting: 203 x 104 x 51 cm. In goede staat.

Muziekstandaard
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten muziekstandaard met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Salontafel/bronzen figuren
Startprijs 180 EUR

Italiaanse empire-stijl salontafel met onyx en metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 73 cm. In goede staat.

Vergulde wandtafel
Startprijs 200 EUR

Goud gelakte wandconsole tafel in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 125 x 36 cm. In goede staat.

Schwarzwalder theetafel, 1876
Startprijs 160 EUR

19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwalder theetafel met signatuur. Circa 1876. Afmeting: 80 x 75 x 53 cm. In goede staat.

Etagère/piedestal
Startprijs 300 EUR

Antieke mahoniehouten etagère/piedestal in empire-stijl. Met messing kapitellen. Circa 1900. Afmeting: 142 x 59 x 20 cm. In goede staat.

2-Delig wortelnoten topbureau
Startprijs 950 EUR

Twee-delig Hollands wortelnoten topbureau met bronzen beslag en mooi binnenleven. Gebogen met kelder. 18e Eeuw. Afmeting: 230 x 102 x 63 cm. In zeer goede staat.

Engelse commode
Startprijs 100 EUR

Engelse eikenhouten 8-laden commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 75 x 42 cm. In goede staat.

Halfmaan kastje met roldeuren
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws eikenhouten halve maankastje in louis seize stijl, met jalouzie deuren. Hekwerk moet gelijmd worden. Afmeting: 84 x 70 x 38 cm. In goede staat.

Willem III speeltafel (noten)
Startprijs 150 EUR

Notenhouten wandconsole-tafel met fraaie 4-spant poot. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 81 x 95 x 46 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.