Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Kamerscherm, 1860
Startprijs 60 EUR

Hollands mahoniehouten kamerscherm. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 118 x 70 x 25 cm. In goede staat.

Zes stoelen, Queen Anne-stijl
Startprijs 200 EUR

Zes eikenhouten queen Anne-stijl stoelen. Circa 1920. Afmeting: 95 x 48 x 53 cm. In goede staat.

Eiken hangvitrine, 1880
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands eikenhouten hangvitrine. Houtgepind. Circa 1880. Afmeting: 85 x 94 x 22 cm. In goede staat.

Eiken standaard
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.

Mechelse halspiegel, 158 x 99 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek eikenhouten Mechelse halspiegel met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 158 x B 99 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 60 EUR

Antiek Chinees gestoken hocker van hardhout. Met marmeren blad. Bloesem decor. Afmeting: 52 x 37 x 37 cm. In goede staat.

TV meubel
Startprijs 50 EUR

Kersenhouten TV-meubel, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.

Mahoniehouten tafel, 1860
Startprijs 140 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 61 x 125 x 93 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Startprijs 100 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 53 x 90 cm. In goede staat.

Antiek kistje met familie wapens
Startprijs 400 EUR

Eikenhouten gestoken zadelkist met snijwerk. 17e - 18e Eeuw. Met tulpen, vogels, familiewapens en renaissance ranken decor. Afmeting: 47 x 90 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 73 x 117 x 61 cm. In goede staat.

Handwerktafel
Startprijs 60 EUR

Kleine 19e eeuwse mahoniehouten handwerktafel met lade, wolhouder, deksel en vakverdeling. Afmeting: 72 x 36 x 30 cm. In goede staat.

2x Houten piedestal met marmer
Startprijs 500 EUR

Twee mahoniehouten piedestals met marmeren blad en bronzen versiering. In antiek-stijl. Afmeting: 118 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Eiken hoekconsole
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws eikenhouten neo renaissance hoekconsole. Afmeting: 28 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Bamboe-stoeltje (China/Japan)
Startprijs 50 EUR

Antieke bamboe stoel met lakwerk paneel. China of Japan. Circa 1900. Afmeting: 95 x 45 x 40 cm. In goede staat.

2x Chinese hocker
Startprijs 120 EUR

Twee Chinese houtgestoken hockers met marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 48 cm. In goede staat.

Barok commode
Startprijs 50 EUR

Hollands wortelnoten commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 75 x 40 cm. In goede staat.

Mechelse eethoek (met 6 stoelen)
Startprijs 300 EUR

Mechelse eikenhouten eethoek met zes stoelen en 4-spant poot. Circa 1880. Afmeting: 78 x 131 x 111 cm. / 108 x 50 x 99 cm. In goede staat.

Eiken kabinet
Startprijs 250 EUR

Antiek Hollands eikenhouten kabinet. 18e Eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 230 x 175 x 65 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 120 EUR

Fijngestoken Chinese hocker van hardhout, met marmeren blad en floraal decor. Hectagonaal. Afmeting: 50 x 37 x 37 cm. In goede staat.

Spiegel, H 83 x B 59 cm.
Startprijs 40 EUR

Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.

Pianokruk
Startprijs 50 EUR

Antieke mahoniehouten pianokruk (draaibaar). Circa 1870. Afmeting: 50 x 42 cm. In goede staat.

Paar hockers
Startprijs 180 EUR

Twee Chinese hardhouten hockers met klauwpoten en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 31 x 32 cm. In goede staat.

Mahonie biedermeier kast
Startprijs 400 EUR

Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurskast. Circa 1850. Met bovenlade, schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 152 x 125 x 53 cm. In goede staat.