Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Mahonie secretaire (empire)
Startprijs 500 EUR

Antiek mahoniehouten empire schrijfsecretaire met kariatiden en marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 150 x 45 x 85 cm. In goede staat.

Armleunstoel (mahonie)
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met band-intarsia. Afmeting: 90 x 59 x 58 cm. In goede staat.

Louis Seize linnenkabinet
Startprijs 500 EUR

Prachtig Hollands Louis Seize linnenkabinet van mahoniehout. Met halve zuilen, vergulde bronzen kapitellen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 220 x 175 x 65 cm. (zonder opzet). In zeer goede s...

Orgelgebogen porseleinkast, 1880
Startprijs 1.000 EUR

Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: n225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.

Kersen vitrinekast
Startprijs 450 EUR

Originele 30-er jaren Duitse vitrinekast van kersenhout. Met snijwerk. Art Deco-stijl. Afmeting: 174 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.

Marqueterie bureau
Startprijs 3.500 EUR

Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....

17e Eeuwse renaissance kast
Startprijs 800 EUR

Grote 17e eeuwse Hollandse renaissance kast met halve zuilen, beelden, ranken en kussens. Geëboniseerd. Voorzien van smeedijzeren sloten. Afmeting: 220 x 193 x 75 cm. In goede staat.

Orgelgebogen kabinet, 1750
Startprijs 900 EUR

Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.

Paar boulle nachtkastjes
Startprijs 900 EUR

Twee Franse boulle commodes/nachtkastjes met marmeren blad en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 57 x 36 cm. In goede staat.

Bibliotheekkast, 1880
Startprijs 250 EUR

Uitneembare Duitse eikenhouten bibliotheekkast met schappen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 240 x 177 x 67 cm. In goede staat.

Tuinbank (rood)
Startprijs 375 EUR

Grote rode klassieke tuinbank van gietijzer. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 95 x 205 x 55 cm. In goede staat.

Vitrinekast met kruisvoet
Startprijs 800 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met kruispoot. Circa 1900. Afmeting: 230 x 170 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Hollandse wortelnoten vitrinekast in barok-stijl. Met klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 102 x 46 cm. In goede staat.

Spa badkuip van hout
Startprijs 250 EUR

Grote houten spa-badkuip met rugleuning en afvoer. Afmeting: 87 x 160 x 65 cm. In zeer goede staat.

Vertico met opzet, 1880
Startprijs 350 EUR

Notenhouten Gründer pronk vertico met opzetstuk, schelpkroon. Vertico heeft volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 116 x 104 x 79 cm. In goede gerestaureerde staat.

Eiken topbureau, 1760
Startprijs 300 EUR

Hollands, 18e eeuws eikenhouten orgelgebogen topbureau met lades en vakverdeling in bovenstuk. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 222 x 115 x 65 cm. In goede staat.

Kastje met intarsia
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Italiaanse commode met figurale intarsia, dik zaag fineer en origineel bronzen beslag. Sloten later. Afmeting: 82 x 66 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten topbureau, 1880
Startprijs 4.000 EUR

Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.

Kersen vitrinekast
Startprijs 600 EUR

Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Hollandse kussenkast van notenhout, met ranken en leeuwenkoppen. Kast is uitneembaar. Behoeft enige aandacht. Afmeting: 200 x 180 x 60 cm. In goede staat.

Wandtafel met leeuwenkoppen
Startprijs 750 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.

Grote vergulde spiegel, 189 x 120 cm.
Startprijs 400 EUR

Zéér grote vergulde houten spiegel in barok-stijl. Italië. 20e Eeuw. Enkele restauraties. Afmeting: 189 x 120 cm. In goede staat.

Antieke ladencommode
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten barok commode met twee lades, snijwerk poten en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 54 x 87 cm. In goede staat.

Orgelgebogen commode
Startprijs 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten orgelgebogen commode met bronzen beslag en queen Anne poten. Afmeting: 83 x 48 x 80 cm. In goede staat.

Willem III vitrinekast. 1860
Startprijs 900 EUR

Prachtige, Hollandse Willem III vitrinekast van wortelnoten. Met snijwerk binnenwerk, schappen en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 208 x 105 x 43 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten commode
Startprijs 200 EUR

Hollandse wortelnoten commode in barok-stijl, met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 105 x 47 cm. In goede staat.

Barok secretaire
Startprijs 120 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 90 x 55 cm. In goede staat.

4x Mechelse stoel, 1880
Startprijs 150 EUR

Vier antieke eikenhouten Mechelse stoelen met druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 108 x 40 x 50 cm. In goede staat.

Chinees of Japans kamerscherm met parelmoer
Startprijs 300 EUR

Vier-delig oud Chinees of Japans lakwerk kamerscherm met beschildering + belijmd met parelmoer. Figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 185 x 160 x 2 cm. In goede staat.

Antieke penant kast
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten jugendstil penantkast met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 104 x 100 x 59 cm. In goede staat.

Linnenkast (Gründer)
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit linnenkast met schappen en kroon. Uitneembaar. Circa 1890. Afmeting: 210 x 120 x 60 cm. In goede staat.

Gestoken vlinderbank
Startprijs 150 EUR

Grote houtgestoken vlinderbank in barok-stijl, met goede velours stoffering. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 x 178 x 75 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Startprijs 90 EUR

Barok-stijl spiegel met wandconsole + marmeren blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 174 x 85 x 36 cm. In goede staat.

Christian Erker stoelen (4 st.)
Startprijs 200 EUR

Vier Zumsteg Switzerland dining chairs. Gemaakt van aluminium, hout en leder. Ontwerp Cristain Erker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 45 x 48 cm. In goede staat.

Vitrinekast (wortelnoten)
Startprijs 250 EUR

Kleine Hollandse wortelnoten porseleinkast met origineel beslag + klauwpoten. Uitneembaar. 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 140 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Prachtig grote Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. In zeer goede staat. Afmeting: 225 x 200 x 40 cm.

Vitrinekast
Startprijs 180 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 219 x 120 x 75 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse mahoniehouten vitrinekast met band-intarsia en bronzen beslag. Uitneembaar. Art Nouveau. Circa 1910. Afmeting: 203 x 104 x 51 cm. In goede staat.

Muziekstandaard
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten muziekstandaard met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Salontafel/bronzen figuren
Startprijs 180 EUR

Italiaanse empire-stijl salontafel met onyx en metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 73 cm. In goede staat.

Vergulde wandtafel
Startprijs 200 EUR

Goud gelakte wandconsole tafel in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 125 x 36 cm. In goede staat.

Schwarzwalder theetafel, 1876
Startprijs 160 EUR

19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwalder theetafel met signatuur. Circa 1876. Afmeting: 80 x 75 x 53 cm. In goede staat.

Etagère/piedestal
Startprijs 300 EUR

Antieke mahoniehouten etagère/piedestal in empire-stijl. Met messing kapitellen. Circa 1900. Afmeting: 142 x 59 x 20 cm. In goede staat.

2-Delig wortelnoten topbureau
Startprijs 950 EUR

Twee-delig Hollands wortelnoten topbureau met bronzen beslag en mooi binnenleven. Gebogen met kelder. 18e Eeuw. Afmeting: 230 x 102 x 63 cm. In zeer goede staat.

Engelse commode
Startprijs 100 EUR

Engelse eikenhouten 8-laden commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 75 x 42 cm. In goede staat.

Halfmaan kastje met roldeuren
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws eikenhouten halve maankastje in louis seize stijl, met jalouzie deuren. Hekwerk moet gelijmd worden. Afmeting: 84 x 70 x 38 cm. In goede staat.

Willem III speeltafel (noten)
Startprijs 150 EUR

Notenhouten wandconsole-tafel met fraaie 4-spant poot. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 81 x 95 x 46 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 200 EUR

Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 120 EUR

Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 31 cm. In goede staat.

Antieke speeltafel, 1870
Startprijs 100 EUR

Antieke geëboniseerde houten speeltafel met graveringen (floraal + kaarten). Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 84 x 94 x 47 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1860
Startprijs 180 EUR

Hollands eikenhouten secretaire met benen sleutelgaten. Circa 1860. Afmeting: 166 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Mahonie kuifkast, 1860
Startprijs 200 EUR

Antiek, Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast met schappen en lades. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 225 x 125 x 55 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten halve maantafel met bandintarsia. Louis Seize stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 70 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Naaitafel, 1860
Startprijs 100 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe naaitafel. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 76 x 48 x 41cm. In goede staat.

Tafel met snijwerk
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Italiaanse etagère tafel met gecontourneerde bladen en mannenkoppen. Afmeting: 73 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Vitrinekast (gebogen glas)
Startprijs 550 EUR

Franse, 1-deurs vitrinekast met gebogen glas, blad van marmer en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 43 x 39 cm. In goede staat.

Empire 3-zits bank
Startprijs 200 EUR

Antiek mahoniehouten empire 3-zits bank met snijwerk en klauwpoten. Circa 1820. Afmeting: 205 x 105 x 65 cm. In zeer goede staat.

17e - 18e Eeuws Engels meubelstuk
Startprijs 200 EUR

17e - 18e Eeuws eikenhouten kredens met middendeur. Engeland. Slot vervangen. Afmeting: 132 x 122 x 47 cm. In goede staat.

Fritz Hansen stoel, Butterfly
Startprijs 70 EUR

Stoel van Fritz Hansen. Model Butterfly. Hardhout met chroom. Afmeting: 76 x 46 x 46 cm. In goede staat.

Schildersezel (barok)
Startprijs 180 EUR

Grote goudgelakte houten schildersezel in barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 190 cm. In goede staat.

Ronde tafel met velours blad Ø 80 cm.
Startprijs 60 EUR

Vergulde ronde tafel met reliëf figuren decor + velours bekleed blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 80 cm. In goede staat.

Antiek Frans damesbureau, 1880
Startprijs 450 EUR

Antiek Frans dames-schrijfbureau met inlegwerk en bronzen monturen. Diverse houtsoorten + florale inleg. Circa 1880. Behoeft restauratie. Afmeting: 124 x 50 x 76 cm.

Willem III boekenkast, 1860
Startprijs 200 EUR

Antieke notenhouten Willem III boekenkast met eiken schappen. Circa 1860. Had oorspronkelijk een deur. Afmeting: 191 x 46 x 99 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse kussenkast
Startprijs 1.000 EUR

Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1760
Startprijs 2.500 EUR

Bijzonder 18e eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Louis Quinze. Met rolcilinder en mooi gebogen binnenleven, vergulde kapitellen, origineel beslag en bronzen versieringen. Afmeting: 117 x 117 x 6...

Mahonie kastje, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek Frans mahoniehouten ovaal kastje met marmeren blad, bronzen versiering en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: 103 x 48 x 36 cm. In goede staat.

Klaptafel met snijwerk
Startprijs 70 EUR

Antieke, octagonale klaptafel met snijwerk. Eiken. Circa 1880. Afmeting: 55 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Secretaire, 1870
Startprijs 140 EUR

Antiek, Frans, mahoniehouten secretaire met wat schade en oudere restauratie. Circa 1870. Afmeting: 161 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

2-Deurs eiken kast
Startprijs 300 EUR

Antieke eikenhouten uitneembare 2 deurskast omstreeks 1880. met snekken en geheel staand op bolpoten. cond G.

Set van zes stoelen (eiken)
Startprijs 250 EUR

Set van zes antiek eikenhouten jugendstil stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 108 x 55 x 47 cm. In goede staat.

Tafeltje met marmer/brons
Startprijs 160 EUR

Wijntafel in Franse stijl, met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 45 cm. In goede staat.

Potten/nachtkastje
Startprijs 90 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 70 x 50 x 31 cm. In goede staat.

Groot pottenkastje
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 71 x 55 x 42 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 1860
Startprijs 250 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten twee-deurs vitrinekast met mooi snijwerk en lade. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 195 x 110 x 44 cm. In goede staat.

18e Eeuws Duitse barok kast
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse noord Duitse barok kast. Eiken deel, met achterwand van naaldhout. Verder geheel origineel. Binnenin met schappen. Kast is uitneembaar. Afmeting: H 210 x B 225 x D 68 cm. Museum meubel.

Ovale mahonie uittrektafel
Startprijs 400 EUR

Gepolitoerde mahoniehouten eettafel met extra tussenblad en bronzen kapitellen. Empire-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 161 x 105 cm. Totaal (uitgetrokken): 220 cm. In goede staat.

Dekenkist
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist. Duitsland. Met smeedijzeren slot. Oudere restauratie. Afmeting: 79 x 130 x 157 cm. In goede staat.

6 Franse stoelen
Startprijs 200 EUR

Set van zes antieke Franse stoelen. Henri Deux. Met druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 110 x 45 x 43 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast, 1910
Startprijs 300 EUR

Buffetkast. Circa 1910. Deels massief eiken, boven gedeelte niet. Met bolle glaasjes en snijwerk. Afmeting: H 235 x B 200 x D 68 cm. In goede staat.

Secretaire, 1880
Startprijs 400 EUR

Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.

Buffetkast, 1880
Startprijs 300 EUR

Antiek historisme neo renaissance buffetkast van eikenhout, met glas-in-lood vensters. Circa 1880. Met cherubijnkoppen/leeuwenkoppen et cetera. Afmeting: 235 x 123 x 55 cm. In goede staa.t

Eiken commode/marmeren blad
Startprijs 100 EUR

Eiken jugendstil commode met spiegel en marmeren blad. Art Deco. Circa 1915. Afmeting: 180 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Engels Victoriaans schrijfbureau, 1860
Startprijs 300 EUR

Engels Victoriaans mahoniehouten schrijfbureau met zeven lades. Grote middelste lade is een schrijfblad Circa 1860. Afmeting: 107 x 125 x 56 cm. In goede staat.

Ronde mahonie eettafel, 1930
Startprijs 200 EUR

Mahoniehouten eettafel met queen Anne poten. Circa 1930. Afmeting: 72 x Ø 106 cm. In goede staat.

Louis Philippe secretaire, 1860
Startprijs 225 EUR

Antiek wortelnoten Louis Philippe secretaire. Duitsland. Circa 1860. Met wortelnoten binnenleven. Kleine fineerschades. Afmeting: 183 x 102 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Louis Seize-set (bank + 4 stoelen)
Startprijs 250 EUR

Antiek notenhouten zitgarnituur, bestaande uit bank + vier stoelen. Voorzien van goede bekleding. Circa 1880. Eén knop mist. Eén vlek. Afmeting: 88 x 73 x 130 cm. + 93 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Engels schrijfsecretaire
Startprijs 200 EUR

Engels, mahoniehouten schrijfsecretaire naar 18 eeuws voorbeeld. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 98 x 56 cm. In goede staat.

Hangkastje + psyche
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek, hangkastje + psyche. Duitse hangkast van notenhout, met volle zuilen, Gründerzeit. 1x Psyche van mahoniehout, met lade (+ lot scheermessen). Afmeting: 56 - 57 cm. In goede staat.

Engelse kaptafel
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse kaptafel met lades. Mahoniehout. Circa 1880. Afmeting: 180 x 110 x 46 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafel, 1920
Startprijs 100 EUR

Wortelnoten tafel met gecontourneerd blad, florale intarsia en queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: H 64 x Ø 78 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel, 1900
Startprijs 70 EUR

Antiek, Engels, mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant klauwpoot. Circa 1900. Afmeting: H 56 x Ø 72 cm. In goede staat.

3x Mahoniehouten meubelen
Startprijs 90 EUR

Drie antieke mahoniehouten meubels. Circa 1900. Bestaande uit: mahonie plantentafel, spiegel met kambak, Engelse bijzettafel. Afmeting: 70 - 90 cm. In goede staat.

Mahonie commode, 1840
Startprijs 120 EUR

Antiek mahoniehouten commode. Laat biedermeier. Circa 1840. Lichte schades. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.

Wandconsole met marmer, 1860
Startprijs 80 EUR

Antiek mahoniehouten Louis Philippe wandconsole tafel met marmeren blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 81 x 27 cm. In goede staat.

Mahonie trumeau
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuws Cuba mahonie empire trumeau met marmeren blad, lade en klauwpoten. Afmeting: 78 x 40 x 74 cm. In goede staat.

Eiken vitrinekast
Startprijs 400 EUR

Kleine eikenhouten vitrine-opzetkast met vier deuren. Twee-delig. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 195 x 130 x 30 cm. In goede staat.