16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.
18e Eeuws Delftse fayence tabakspot, Hanover Tabak, met Zuid Amerikaans inheems rokende figuur met schepen decor. Gemerkt De Drie Klokken. Pot is gelijmd. Afmeting: 32 cm. In redelijk staat.
Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.
Porseleinen Villeroy & Boch deelservies. 35-Delig. Decor: Orofino. Duitsland. In goede staat.
Elf delen Delfts aardewerk. 20e Eeuw. Onder meer zeven delen van Porceleyne Fles. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schotel met Chinees wanli decor. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Delfts fayence aardewerk. Onder meer; twee boterpotten, twee vazen. Beschadigd en/of restauratie. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijke staat.
Vier oude/antieke Delftse fayence aardewerk borden. Onder meer Porceleyne Fles (3x). Afmeting: Ø 18 - 34 cm. In goede staat.
Vijf oude Delftse fayence borden door de Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,7 - Ø 37 cm. In goede staat.
Grote, gesigneerde Fieravino keramieken vaas. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Antieke art deco olifant van keramiek. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 32 x 47 x 16 cm. In goede staat.
Twee delen antiek porselein. 1x Royal Copenhagen kopje met Griekse voorstelling, circa 1810. 1x K.P.M. schotel, 18e - 19e eeuw, met jagers decor. Afmeting: 6,3 - 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau in mangaankleur. Koeien in landschap decor. Louis Seize. Minimale randschades. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws mangaankleurig tegeltableau. Abraham zendt Hagar weg. Bestaande uit 30x grote tegel, 22x randtegel, 4x hoektegel. Afmeting: 89 x 75 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met decor van landarbeiders + spreuk. Circa 1800. Haarlijnen + restauraties. Afmeting: 40 x 52 cm. In redelijke staat.
Vijftig antieke Friese fayence wandtegels met bloem. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Hanau of Delft. Ingekort + gat in bodem. Afmeting: H 22 cm. In matige staat. Plus een Delftse Porceleyne Fles knobbelvaas, circa 1900, chips bovenr...
Antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met chinoiserie coulissen decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Delftse wandplaquette, polychrome, rococo-stijl. Voorzien van mangaan-kleurige voorstelling. Gemerkt A.P.K. Echter, 1880. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Frans empire theeservies van porselein met (perfect) goud decor + diverse scheepvaart decors. Handgeschilderd. Afmeting: 8,5 - 27,5 cm. In zeer goede staat.
Grote, 19e eeuws neo renaissance fayence pronk dekselvaas. Met ramskoppen en figuren in landschap decor rondom. Delft. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.