Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Duitse steengoed schenkkan
Startprijs 250 EUR

16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

2x Divers (tabakspot/wandhouder)
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.

18e Eeuwse Delftse tabakspot
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Delftse fayence tabakspot, Hanover Tabak, met Zuid Amerikaans inheems rokende figuur met schepen decor. Gemerkt De Drie Klokken. Pot is gelijmd. Afmeting: 32 cm. In redelijk staat.

Tulpenvaas, H 47 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Rozenburg tegeltableau, 1910
Startprijs 250 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.

V&B deel servies Orofino
Startprijs 50 EUR

Porseleinen Villeroy & Boch deelservies. 35-Delig. Decor: Orofino. Duitsland. In goede staat.

Lot Delfts (11x)
Startprijs 80 EUR

Elf delen Delfts aardewerk. 20e Eeuw. Onder meer zeven delen van Porceleyne Fles. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Delftse schotel Ø 34,2 cm.
Startprijs 100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schotel met Chinees wanli decor. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.

Lot Delfts aardewerk (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen 18e eeuws Delfts fayence aardewerk. Onder meer; twee boterpotten, twee vazen. Beschadigd en/of restauratie. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijke staat.

4x Delfts bord Ø 18 - 34 cm.
Startprijs 50 EUR

Vier oude/antieke Delftse fayence aardewerk borden. Onder meer Porceleyne Fles (3x). Afmeting: Ø 18 - 34 cm. In goede staat.

5x Delfts bord Ø 28,7 - 37 cm.
Startprijs 100 EUR

Vijf oude Delftse fayence borden door de Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,7 - Ø 37 cm. In goede staat.

Keramieken Fieravino vaas
Startprijs 100 EUR

Grote, gesigneerde Fieravino keramieken vaas. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Art Deco witte olifant, 1930
Startprijs 150 EUR

Antieke art deco olifant van keramiek. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 32 x 47 x 16 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen kopje + schotel
Startprijs 70 EUR

Twee delen antiek porselein. 1x Royal Copenhagen kopje met Griekse voorstelling, circa 1810. 1x K.P.M. schotel, 18e - 19e eeuw, met jagers decor. Afmeting: 6,3 - 14 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Koeien in landschap
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau in mangaankleur. Koeien in landschap decor. Louis Seize. Minimale randschades. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.

Tableau/mangaan, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

Groot 18e eeuws mangaankleurig tegeltableau. Abraham zendt Hagar weg. Bestaande uit 30x grote tegel, 22x randtegel, 4x hoektegel. Afmeting: 89 x 75 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau, 1800
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met decor van landarbeiders + spreuk. Circa 1800. Haarlijnen + restauraties. Afmeting: 40 x 52 cm. In redelijke staat.

Lot tegels, Friese bloem ( 50 st.)
Startprijs 200 EUR

Vijftig antieke Friese fayence wandtegels met bloem. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Vaas
Startprijs 90 EUR

18e Eeuws fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Hanau of Delft. Ingekort + gat in bodem. Afmeting: H 22 cm. In matige staat. Plus een Delftse Porceleyne Fles knobbelvaas, circa 1900, chips bovenr...

Antieke Delftse dekselvaas, H 47 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met chinoiserie coulissen decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

3x Delftse dekselpot, H 35 cm.
Startprijs 250 EUR

Drie antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Delftse plaquette, 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke Delftse wandplaquette, polychrome, rococo-stijl. Voorzien van mangaan-kleurige voorstelling. Gemerkt A.P.K. Echter, 1880. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

Empire koffieservies
Startprijs 1.200 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans empire theeservies van porselein met (perfect) goud decor + diverse scheepvaart decors. Handgeschilderd. Afmeting: 8,5 - 27,5 cm. In zeer goede staat.

Delftse pronk dekselvaas, H 60 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote, 19e eeuws neo renaissance fayence pronk dekselvaas. Met ramskoppen en figuren in landschap decor rondom. Delft. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.