Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Delftsblauw bord, Porseleyne fles Ø 36 cm.
Startprijs 30 EUR

Antieke Delfts fayence, Porceleyne Fles wandschotel met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

2x Aardewerk schotel
Startprijs 30 EUR

Twee Hollandse wandschotels van keramiek. 1x Rembrandt door H. Beulakker 1962. 1x Pharao Imenhotep III, door Gebr. Hamer Vroomshoop 1961. Afmeting: circa 40 - Ø 40 cm. In goede staat.

3x Duits porselein
Startprijs 40 EUR

Drie delen Duits porselein. 1x Meissen vaas met bloem decor, restauratie bodemrand. 1x Huttensteinach eierhouder, circa 1900, goed. 1x Thüringer inktpot P.M.P., goed. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk...

Lot porseleinen figuren (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee figuren als dekseldoos. Eén lampenvoet. Eén figuur. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.

Lot Delfts Blauw
Startprijs 40 EUR

Lot oud/antiek Delfts fayence. Onder meer; jenever flessen, borden, vaas. Eén bord gelijmd. Eén bord gaaf (Porceleyne Fles). Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot aardewerk
Startprijs 40 EUR

Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delige set van aarderwerk
Startprijs 40 EUR

Antieke drie-delige polychrome aardewerken set voor bloemen. Circa 1900. Gemerkt Czechoslovakia. Floraal decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

2x Divers (tabakspot/wandhouder)
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.

Duitse Goebel lamp, H 38,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Restant tegels
Startprijs 50 EUR

Lot met diverse antieke tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts tegeltableau (6-pas)
Startprijs 50 EUR

6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

Duitse voorraadpot(ten), 1900
Startprijs 50 EUR

Leuk lot met 19 antieke Duitse voorraadpotten van keramiek voor in de keuken. Circa 1900. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein
Startprijs 50 EUR

Groot lot Duits porselein. Divers. Verschillende merken. 20e Eeuw. Tevens porseleinen reclame schilden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.

Villeroy & Boch servies (Val Bleu)
Startprijs 50 EUR

35-Delig Villeroy & Boch porseleinen ontbijt servies. Decor: Val Bleu. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 34 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 34 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee antiek Delftse fayence vazen met chinoiserie decor. Royal Sphinx. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Tulpenvaas
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen tulpenvaas met draken decor. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Delftsblauw bord Ø 29,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Koninklijk Delft fayence wandbord met initialen. Molen landschap decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

4x Delfts bord Ø 18 - 34 cm.
Startprijs 50 EUR

Vier oude/antieke Delftse fayence aardewerk borden. Onder meer Porceleyne Fles (3x). Afmeting: Ø 18 - 34 cm. In goede staat.

5x Diverse beeldjes
Startprijs 50 EUR

Vijf oude/antieke aardewerken/porseleinen figuren. Divers. 1x Koeien, Bing & Gröndahl. 2x Boxer, 1920. 1x Konijn, Goebel. 1x Kat, Goebel. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Lot antieke wandtegels (34 st.)
Startprijs 50 EUR

Lot met 34 stuks diverse antieke wandtegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: circa 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig kaststel, 1900
Startprijs 50 EUR

3-Delig antiek fayence Boch kaststel met floraal decor. België. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 40 cm. In goede staat.

V&B deel servies Orofino
Startprijs 50 EUR

Porseleinen Villeroy & Boch deelservies. 35-Delig. Decor: Orofino. Duitsland. In goede staat.

Lot tegels (div.)
Startprijs 60 EUR

Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

6x Apothekerspot Royal Copenhagen
Startprijs 60 EUR

Zes antieke Royal Copenhagen porseleinen apothekerspotten met goudranden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.