Zoeken

2x Porseleinen schaal
Startprijs 100 EUR

3x Duits porselein
Startprijs 40 EUR

Rosenthal vaaslamp, H 44 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke Rosenthal porseleinen vaaslamp met geel glazuur. Duitsland. Art Deco. Gemerkt: Rosenthal Selb Bavaria, W.K. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Lot porselein (divers)
Startprijs 80 EUR

Rest servies Rosenthal
Startprijs 70 EUR

Lot apothekerspotten (3x)
Startprijs 100 EUR

Japanse Shar Pei hond, 51 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees/Japans porseleinen Shar Pei hond met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Lot porseleinen figuren (7x)
Startprijs 120 EUR

3x Porseleinen figuur
Startprijs 150 EUR

2 Porseleinen figuren Napels
Startprijs 80 EUR

Lot porseleinen figuren (4x)
Startprijs 40 EUR

Art Deco witte olifant, 1930
Startprijs 150 EUR

Antieke art deco olifant van keramiek. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 32 x 47 x 16 cm. In goede staat.

3x Vogel (2x groot/1x klein)
Startprijs 200 EUR

3x Kleine vogel
Startprijs 200 EUR

Sitzendorf beeld
Startprijs 120 EUR

3x Schenkkan (poezenvorm)
Startprijs 60 EUR

2x Duits porselein
Startprijs 110 EUR

Antieke fayence vogel
Startprijs 80 EUR

Antieke fayence vogel met monogram A.T. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuur
Startprijs 100 EUR

Japanse Satsuma schotel Ø 33 cm.
Startprijs 60 EUR

Prachtige, antieke, grote en zware Japanse Satusuma schotel met figuren in berglandschap + goud decor. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Majolica vazen set (3x)
Startprijs 60 EUR

Drie-delige jugendstil majolica vazenset met floraal decor. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

Lot porselein
Startprijs 120 EUR

2x Delftse vaas, H 34 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee antiek Delftse fayence vazen met chinoiserie decor. Royal Sphinx. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot porselein (divers) (6x)
Startprijs 80 EUR

Zeven delen oud Herend porselein. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 - 18 cm. In goede staat.