Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

79 Resultaten
Kavel: 5000

Antiek bronzen beeld van H. Moreau

Startprijs 1.350 EUR

Grote antieke Franse bronzen figurengroep op marmeren basement. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel; Un secret medaille au salon. Mooie patina. Afmeting: 57 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Antieke figurengroep

Startprijs 300 EUR

Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Glazen sculptuur, Naakte dame

Startprijs 600 EUR

Grote groene gesatineerde glazen sculptuur. Dikke, naakte liggende dame, op kristalglazen basement. In de stijl van Botero. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Bronzen panter (naar R. Bugatti)

Startprijs 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 5009

18e Eeuws Madonna beeld, H 53 cm.

Startprijs 800 EUR

Grote 18e eeuwse Madonna met kindje Jezus, staande op een vis. Met mooie originele polychromie. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Oud bronzen luipaard

Startprijs 400 EUR

Groot, oud gegoten bronzen luipaard. Edovolk Benin, Nigeria. Vermoedelijk naar. Afmeting: 41 x 41 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

18e Eeuws houtgestoken figuur, H 24 cm.

Startprijs 100 EUR

18e Eeuws houtgestoken barok figuur met polychromie. Eén arm mist. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5012

Antieke vergulde houten Madonna, H 52 cm.

Startprijs 180 EUR

Antieke vergulde houtgesneden Madonna. Frankrijjk. Circa 1800. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

Beeld naar Henry Moore, Moeder met kind op schouder

Startprijs 2.800 EUR

Groot oud natuurstenen (waarschijnlijk marmer) figuur. Naar Henry Moore. Moeder met kind op schouder. Afmeting: 61 x 36 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 154 cm.

Startprijs 900 EUR

Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd beeld. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Groot Balinees houtgestoken beeld, H 151 cm.

Startprijs 900 EUR

Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Houten Heilig figuur, H 55 cm.

Startprijs 125 EUR

19e Eeuws notenhouten Heilig figuur met boek. Frankrijk? Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Antiek bronzen figuur, Vrouw met tamboerijn

Startprijs 350 EUR

Gesigneerd antiek bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn. Titel: Mignon. Maker: Muhletaler. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5024

Antieke bloempot in fontein-vorm

Startprijs 350 EUR

Antieke zware compositie metalen Jugendstil bloempot met dame en faun, in fontein-vorm. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5026

Indisch bronzen orkest

Startprijs 300 EUR

Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5028

Bronzen beeld, Edelman

Startprijs 450 EUR

19e Eeuwse bronzen edelman. Door Emile Victor Blavier. Mooie patina. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5029

Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce)

Startprijs 2.200 EUR

Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.


Kavel: 5031

Antieke Franse boudoir spiegel, 1880

Startprijs 150 EUR

Antieke Franse boudoir spiegel van brons. Met putti met mandoline. Circa 1880. Met marmeren basement. Afmeting: 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5034

Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna

Startprijs 300 EUR

Vroeg 18e eeuwse Zuid Europese terracotta gepolychromeerde Madonna met cherubijn koppen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5035

Antiek Frans figuur, 1900

Startprijs 60 EUR

Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5036

Twee antieke Franse figuren

Startprijs 120 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. 1x Jongen met meisjeshoed. 1x Vrouw met rank. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5040

Bronzen sculptuur

Startprijs 70 EUR

Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5041

Drie oude dieren figuren

Startprijs 100 EUR

Drie oude bronzen/messing dieren figuren. Twee honden + paard. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5042

Antiek bronzen Jugendstil figuur, H 25,5 cm.

Startprijs 500 EUR

Antiek bronzen Jugendstil figuur. Circa 1900. Dame met olielamp. Ongesigneerd. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.