Bronzen kat in Botero-stijl, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Set van twee bronzen boekensteunen met panters. 20e Eeuw. Monogram R.G. Afmeting: 17,5 x 19 x 13 cm. In goede staat.
Erotische bronzen dame in catsuit, op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Bronzen bulldog kop, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Houten Nigeria Ekoi Ejagham beeld. 20e Eeuw. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.
Oud Japans of Chinees bronzen figuur met floraal cloisonné. Met bodemmerk. Wijsheer op muilezel. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Denker. Op zwart marmeren sokkel geplaatst. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote art deco figurengroep met herdershonden, geplaatst op marmeren basement. irca 1925. Compositie metaal. Afmeting: 29 x 55 x 15 cm. In goede staat.
Tiger N. Chan. 1999. Bronzen golfspeler, geplaatst op houten basement. Afmeting: 20 x 38 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen damesbuste door V. Bruyneer Paris. Circa 1900. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Tiroler barok figuur uit de 18e eeuw met herder. Getiteld: Wendelin. Met originele polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur door Judith Braun, 1955 Hilversum. Figuren voorstelling. Afmeting: 37 x 48 x 10 cm. In goede staat.
Antiek, Chinees bronzen boeddha figuur met verso Chinese tekst. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinese bronzen buste van de communistische dictator Mao. 1893 - 1976. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houten figuur. 20e Eeuw. Jager, olifant die jaagt, en moeder met kind in boom. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bronzen figuren groep met marmer. Twee dames met duiven bij Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen uil met groene patina, geplaatst op marmeren basement. Gesigneerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bronzen skelet op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Paar bronzen beelden. 19e Eeuw. Jongen met castagnetten. Jongen met tamboerijn. Afmeting: H 47 - 49 cm. In goede staat.
Oude bronzen neushoorn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Dikke bronzen vogel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote bronzen jonge olifant op zwart marmeren basement. Met signatuur. 21e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Circa 1900. Trompetten missen. Afmeting: 38 cm. In goede staat.