Zeer groot antiek compositie metalen figuur met originele polychromie. Provocateur. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. A. Nos parents 1906. Met gietstempel. Frankrijk. Toegeschreven aan Henri Louis Levasseur. 1853 - 1934. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.
Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.
Grote gepolijste bronzen aap-lamp in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 56 x 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerde, moderne bronzen figuren groep. Verliefd paar. Art Deco-stijl. Afmeting: 32 x 46 x 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws houtgesneden barok putti met polychromie. Afmeting: 35 x 51 x 18 cm. In goede staat.
Antiek bronzen ibis vogel. 26e - 31e dynastie. Circa 664 - 332 voor Christus Egypte. Taxatierapport aanwezig. Bodemvondst met ruwe oxidatie. Gemonteerd op een houten basement. Afmeting: 12,5 x 18,7 x ...
Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse terracotta Madonna met kindje Jezus. Originele vergulding + polychromie. Kroon gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 130 cm.
Groot 19e eeuws Heilig figuur van terracotta. Heilige Roger. Originele polychromie + vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee zéér grote houtgesneden roofvogel figurengroepen. Eerste helft 20e eeuw. Art Deco. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.
Oud bronzen 4-armig figuur met knots, staande op een lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke voetbal prijs van brons. Keerstock Clemens. Internationaal seizoen. 1926 - 1927 - 1928. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Marmeren damesbuste in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Titel: Martinique. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met houweel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
17e Eeuwse religieuze Heilige Madonna. Portugal. Met zeer gedetailleerd haar et cetera. Afmeting: 17,5 cm. In goede originele staat.
Oud/antiek bronzen figuur. Benin? Afrika, Nigeria. Met patina. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Bronzen olifant, op grijs/groen marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen paard op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Antieke, Weense bronzen jockey te paard. Koud beschildering. Met bodemmerk + nummer + Geschützt Franz Bergmann. Afmeting: 12 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Bronzen Daphne, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Circa 1900. 1x Matroos, gesigneerd Bouret. 1x Jongen (Maraudeur). Afmeting: H 37 - 38 cm. In goede staat.
Grote hardhouten gestoken 'Gaper' met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antiek figuur van terracotta. Gemerkt B.B. 4395. Circa 1900. Moeder wast kind met spons. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Erotisch, bronzen damesfiguur met omklapbare jurk, geplaatst op een marmeren sokkel. Weense-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Musketier met paard. Circa 1900. Afmeting: 28 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. Door E. Picault. Circa 1900. Le Genie Humain. Afmeting: H 53 cm. 53 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke marmeren leeuw met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x52 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen schaal met vrouwenhoofd, in jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 8 x 29 x 20 cm. In goede staat.
Twee antiek compositie metalen figuren. Holland. Vissersvrouw + vissersman in klederdracht (Volendam?). Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Groot Chinees bronzen beeld van man met korf. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgestoken beeld. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Groot kunstwerk van albast, met smeedijzeren ophanging en koperwerk. Gesigneerd J. Marco, J.M. Vera. Sarreal 1979. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote houtgestoken Afrikaanse beelden met totems. 20e Eeuw. Afmeting: ca. H 185 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Man met vuilnisbak, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Richard Wagner. Op onyx basement. Circa 1900. Door H. Gladenbeck. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek terracotta figuur. Meisje met bloempot. Gemerkt A.P. Circa 1900. Afmeting: 49 x 40 x 25 cm. Bloempot gelijmd. In redelijk/goede staat.
Houtgesneden steigerend paard met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Antiek zandstenen Heilig beeld met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.
Grote bronskleurige naakte dame. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bronzen boeddhistische figuren met bladgoud. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.