Zeer groot antiek compositie metalen figuur met originele polychromie. Provocateur. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. A. Nos parents 1906. Met gietstempel. Frankrijk. Toegeschreven aan Henri Louis Levasseur. 1853 - 1934. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.
Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.
Grote gepolijste bronzen aap-lamp in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 56 x 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerde, moderne bronzen figuren groep. Verliefd paar. Art Deco-stijl. Afmeting: 32 x 46 x 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws houtgesneden barok putti met polychromie. Afmeting: 35 x 51 x 18 cm. In goede staat.
Antiek bronzen ibis vogel. 26e - 31e dynastie. Circa 664 - 332 voor Christus Egypte. Taxatierapport aanwezig. Bodemvondst met ruwe oxidatie. Gemonteerd op een houten basement. Afmeting: 12,5 x 18,7 x ...
Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse terracotta Madonna met kindje Jezus. Originele vergulding + polychromie. Kroon gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 130 cm.
Groot 19e eeuws Heilig figuur van terracotta. Heilige Roger. Originele polychromie + vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee zéér grote houtgesneden roofvogel figurengroepen. Eerste helft 20e eeuw. Art Deco. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.
Oud bronzen 4-armig figuur met knots, staande op een lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antieke voetbal prijs van brons. Keerstock Clemens. Internationaal seizoen. 1926 - 1927 - 1928. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Marmeren damesbuste in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Titel: Martinique. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met houweel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
17e Eeuwse religieuze Heilige Madonna. Portugal. Met zeer gedetailleerd haar et cetera. Afmeting: 17,5 cm. In goede originele staat.
Oud/antiek bronzen figuur. Benin? Afrika, Nigeria. Met patina. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Bronzen olifant, op grijs/groen marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen paard op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Antieke, Weense bronzen jockey te paard. Koud beschildering. Met bodemmerk + nummer + Geschützt Franz Bergmann. Afmeting: 12 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Bronzen Daphne, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Circa 1900. 1x Matroos, gesigneerd Bouret. 1x Jongen (Maraudeur). Afmeting: H 37 - 38 cm. In goede staat.
Grote hardhouten gestoken 'Gaper' met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antiek figuur van terracotta. Gemerkt B.B. 4395. Circa 1900. Moeder wast kind met spons. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Erotisch, bronzen damesfiguur met omklapbare jurk, geplaatst op een marmeren sokkel. Weense-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Musketier met paard. Circa 1900. Afmeting: 28 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. Door E. Picault. Circa 1900. Le Genie Humain. Afmeting: H 53 cm. 53 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke marmeren leeuw met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x52 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen schaal met vrouwenhoofd, in jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 8 x 29 x 20 cm. In goede staat.
Twee antiek compositie metalen figuren. Holland. Vissersvrouw + vissersman in klederdracht (Volendam?). Circa 1900. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Groot Chinees bronzen beeld van man met korf. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgestoken beeld. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Groot kunstwerk van albast, met smeedijzeren ophanging en koperwerk. Gesigneerd J. Marco, J.M. Vera. Sarreal 1979. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote houtgestoken Afrikaanse beelden met totems. 20e Eeuw. Afmeting: ca. H 185 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Man met vuilnisbak, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Richard Wagner. Op onyx basement. Circa 1900. Door H. Gladenbeck. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek terracotta figuur. Meisje met bloempot. Gemerkt A.P. Circa 1900. Afmeting: 49 x 40 x 25 cm. Bloempot gelijmd. In redelijk/goede staat.
Houtgesneden steigerend paard met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Antiek zandstenen Heilig beeld met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.
Grote bronskleurige naakte dame. Gips. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bronzen boeddhistische figuren met bladgoud. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Bronzen, erotische vrouwe justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Gesigneerd Afrikaans bronzen figuur door Derme Morou. 1940 - 2000. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Uit teakhout gesneden Javaans figuur. Eerste helft 20e eeuw. Moeder met kind. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Dansend paar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp met glasblazer, 'Souffleur de Verre par rousseau'. Frankrijk. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke art deco metalen boekensteunen met marmer en eekhoorns. Circa 1920. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Bronzen dame met pet, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Egyptische vrouw, geplaatst op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen tazza met Romeinse figuren voorstelling. Door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 8 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke bronzen figuren. 2x Faun. 2x Musicerende putti. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren in Weense stijl. 20e Eeuw. Ratten, gemerkt Margrab. Golfspeler, gemerkt Margrab. Afmeting: 18 - 12 cm. In goede staat.
Grote bronzen olifant in Dali-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 50 x 52 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Gesigneerd Poitevin. Gerestaureerd + breuk in basement. Afmeting: 57 x 60 x 25 cm. In redelijke staat.
Bronzen beeld van een tennisspeler, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Chip marmer. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd bronzen beeld. Jongen, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen neushoorn op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuws zachthouten gepolychromeerd religieus Maria figuur met kindje Jezus. Noord Italië? Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
2 x Bronskleurig composiet gegoten beeld naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46- 50 cm. In goede staat.
Bronskleurig composiet gegoten beeld naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen leeuwen in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee grote figuren van polyester. Eind 20e eeuw. 2x Druivenplukster. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Bronzen beeld, jongen met regenjas op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 29cm. In goede staat.
Bronzen kat in Botero-stijl, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Set van twee bronzen boekensteunen met panters. 20e Eeuw. Monogram R.G. Afmeting: 17,5 x 19 x 13 cm. In goede staat.
Erotische bronzen dame in catsuit, op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Bronzen bulldog kop, geplaatst op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Houten Nigeria Ekoi Ejagham beeld. 20e Eeuw. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.
Oud Japans of Chinees bronzen figuur met floraal cloisonné. Met bodemmerk. Wijsheer op muilezel. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Denker. Op zwart marmeren sokkel geplaatst. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote art deco figurengroep met herdershonden, geplaatst op marmeren basement. irca 1925. Compositie metaal. Afmeting: 29 x 55 x 15 cm. In goede staat.
Tiger N. Chan. 1999. Bronzen golfspeler, geplaatst op houten basement. Afmeting: 20 x 38 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen damesbuste door V. Bruyneer Paris. Circa 1900. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Tiroler barok figuur uit de 18e eeuw met herder. Getiteld: Wendelin. Met originele polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur door Judith Braun, 1955 Hilversum. Figuren voorstelling. Afmeting: 37 x 48 x 10 cm. In goede staat.
Antiek, Chinees bronzen boeddha figuur met verso Chinese tekst. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinese bronzen buste van de communistische dictator Mao. 1893 - 1976. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houten figuur. 20e Eeuw. Jager, olifant die jaagt, en moeder met kind in boom. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bronzen figuren groep met marmer. Twee dames met duiven bij Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen uil met groene patina, geplaatst op marmeren basement. Gesigneerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bronzen skelet op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Paar bronzen beelden. 19e Eeuw. Jongen met castagnetten. Jongen met tamboerijn. Afmeting: H 47 - 49 cm. In goede staat.
Oude bronzen neushoorn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Dikke bronzen vogel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote bronzen jonge olifant op zwart marmeren basement. Met signatuur. 21e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Circa 1900. Trompetten missen. Afmeting: 38 cm. In goede staat.