11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

Zilveren rijder Zeeland 1757
Resultaat: 150 EUR

Zilveren rijder uit Zeeland 1757, Cond.: ZF+

Daalder Zeeland 1687
Resultaat: 170 EUR

Daalder Zeeland 1687, Cond.: P-

Zilveren rijder Utrecht 1789
Resultaat: 120 EUR

Zilveren rijder Utrecht 1789, Cond.: ZF+

3 Gulden 1793 Utrecht
Resultaat: 40 EUR

Munt van 3 Gulden 1793 Utrecht, gietgal aan de rand. Cond.: ZF

Kruisrijksdaalder Utrecht 1568
Resultaat: 140 EUR

Bourgondische kruisrijksdaalder Utrecht 1568, Cond.: ZF+

Halve zilveren rijder Utrecht 1782
Resultaat: 100 EUR

Halve zilveren rijder Utrecht 1782, Cond.: ZF+

Leeuwendaalder Utrecht 1616
Resultaat: 60 EUR

Leeuwendaalder Utrecht 1616, Cond.: ZF-

Leeuwendaalder Utrecht 1641
Resultaat: 40 EUR

Leeuwendaalder Utrecht 1641, Cond.: F/ZF

Leeuwendaalder Utrecht 1614
Resultaat: 50 EUR

Leeuwendaalder Utrecht 1614, Cond.: ZF-

Leeuwendaalder Holland 1598
Resultaat: 80 EUR

Leeuwendaalder Holland 1598, Cond.: P

Zilveren dukaat Utrecht 1790
Resultaat: 110 EUR

Zilveren dukaat Utrecht 1790, Cond.: P

Kruisdaalder Zeeland 1584
Resultaat: 1.500 EUR

Bourgondische kruisdaalder Zeeland 1584, erg zeldzaam, Cond.: ZF

Rijksdaalder Zeeland 1623
Resultaat: 90 EUR

Rijksdaalder Zeeland 1623, mooie patina, Cond.: ZF

Daalder Utrecht 1685
Resultaat: 70 EUR

Daalder Utrecht 1685, Cond.: ZF

Halve leeuwendaalder Utrecht 1647
Resultaat: 50 EUR

Halve leeuwendaalder Utrecht 1647 (de 7 is moeilijk leesbaar), zeldzaam, Cond.: F

Zilveren dukaat Utrecht 1763
Resultaat: 130 EUR

Zilveren dukaat Utrecht 1763, Cond.: P+

Zilveren dukaat Zeeland 1660
Resultaat: 100 EUR

Zilveren dukaat Zeeland 1660, Cond.: ZF-

1 Gulden Utrecht 1762
Resultaat: 30 EUR

1 Gulden Utrecht 1762, mooie patina, Cond.: P

10 Stuiver Utrecht 1781
Resultaat: 70 EUR

10 Stuiver Utrecht 1781, mooie patina, Cond.: P

Scheepjesschelling Utrecht 1786
Resultaat: 30 EUR

Scheepjesschelling Utrecht 1786, Cond.: ZF+

2x Rijdersschelling Utrecht
Resultaat: 20 EUR

2x Rijdersschelling Utrecht 1680 en 1682, Cond.: F

Halve gouden rijder Utrecht 1750
Resultaat: 375 EUR

Halve gouden rijder Utrecht 1750, Cond.: ZF

Gouden rijder Utrecht 1751
Resultaat: 800 EUR

Gouden rijder Utrecht 1751, Cond.: ZF+

Gouden dukaat Utrecht 1792
Resultaat: 170 EUR

Gouden dukaat Utrecht 1792, iets gebogen, Cond.: ZF+