Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
18 Resultaten
Kavel: 5500

Antieke glazen Leerdam cactuspot, 1930

Startprijs 50 EUR

Antieke Art Deco glazen Leerdam cactuspot. Circa 1930. Haarlijn. Afmeting: H 12,5 x Ø 12,7 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5502

Lot presse papier (20x)

Startprijs 300 EUR

Groot lot glaswerk. Paperweight. 20e Eeuw. 20 Stuks. Ook gesigneerde exemplaren. Plus 1x bonbon, 1x zwaan, 1x vis. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

Lot presse papier (25x)

Startprijs 300 EUR

Groot lot glaswerk. Onder andere paperweights. 25 Stuks. Millefiori, Murano + vier glazen dieren. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

A.D Copier Leerdam Unica vaas, H 33,5 cm.

Startprijs 500 EUR

Grote dikwandige A.D. Copier Leerdam Unica vaas uit het jaar 1946. Met tin craquelé. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

Twee antieke karaffen, H 23 - 27 cm.

Startprijs 100 EUR

Twee antieke mondgeblazen glazen karaffen met graveerwerk. Minimale chips. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

Zes delen antiek kristal

Startprijs 30 EUR

Zes delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee grote coupes + vier karaffen (zonder stop). Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5508

Lot glazen bloemen (9x)

Startprijs 80 EUR

Negen glazen bloemen in Murano-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 90 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

Groen-glazen Copier schaal Ø 33 cm.

Startprijs 150 EUR

Dikwandige groen-glazen Copier Leerdam schaal met bodemmerk. Circa 1930 - 1950. Eén zijde beschadigingen, weggepolijst? Afmeting: H 7 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5511

Franse glazen vaas, 1900

Startprijs 50 EUR

Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Kapitale Boheemse kristallen dekselvaas, H 72 cm. / Ø 29 cm.

Startprijs 100 EUR

Kapitale Boheemse kristallen dekselvaas met ruitvormig slijpsel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Mondgeblazen glazen duif

Startprijs 150 EUR

Finlandse mondgeblazen duif met signatuur. Nutajaarn? Haarlijn in staart. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5517

18e Eeuwse rozenwater fles

Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse Perzische messing deels verzilverde rozenwaterfles met florale graveringen. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5518

Twee delen antiek glaswerk

Startprijs 70 EUR

Twee delen antiek glaswerk. 1x Vaasje (inktpot?) van kristal met goud decor, circa 1900. 1x Dekseldoos, Fachschule Stienschönau, Haida met zwaan decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 7 - 13 cm. I...


Kavel: 5519

8x Gebrandschilderd glas

Startprijs 70 EUR

Lot van acht oude gebrandschilderde glas-in-lood vensters. 19e - 20e Eeuw. Kleine venster gebarsten, verder in goede staat. Afmeting: 12 - 32 cm.


Kavel: 5521

Lot Copier glazen (22x)

Startprijs 50 EUR

Lot van 22 stuks Art Deco Hollandse Copier glazen uit de 30er-jaren. Met paarse stam. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 5,5 x H 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

Houder met 12 Murano roerstokjes

Startprijs 60 EUR

Houder met twaalf Murano glazen roerstokjes. Divers. Circa 1950 - 1960. Afmeting: L 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

Boheemse flacon

Startprijs 60 EUR

Mondgeblazen Boheemse flacon met rode beschildering + spreuk 'Ihr Herrn Schützen kommt herein, Ich gies euch ein gutes glas wein'. Waarschijnlijk naar antiek voorbeeld. Afmeting: 18 cm. In goede staat...


Kavel: 5524

Antieke glazen bowlset

Startprijs 50 EUR

Antieke 14-delige glazen bowlset. Mondgeblazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 32 cm. In goede staat.