Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
106 Resultaten
Kavel: 6006

18e Eeuws Meissen servies

Startprijs 2.500 EUR

18e Eeuws Duits Meissen porseleinen servies met bloemen decor. Bestaande uit: 3 kannen, 11 kopjes + 16 schotels en theebus. Alle kopjes goed, theebus chip aan deksel, 13 schotels goed, 3 schotels chip...


Kavel: 6007

Antieke KPM dekselvaas

Startprijs 1.250 EUR

Antieke Duitse K.P.M. dekselvaas met figuren in landschap/gezichten/roos en goud decor. Circa 1890. Restauratie roos + hoofdtooi gezichten zijkanten. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6008

Twee antieke K.P.M. dekselvazen, 1880

Startprijs 1.000 EUR

Twee grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen dekselvazen met coulissen/figuren/floraal en goud decor. Circa 1880. Gaatjes in bodem voor kabel/lamp. Verder in goede staat. Afmeting: H 36 cm.


Kavel: 6009

Antieke Duitse/Weense wandschotel Ø 35,5 cm.

Startprijs 750 EUR

Grote antieke Duitse/Weense wandschotel met familieportret. Genummerd. Kobalt blauw glazuur met zilver overlay. Circa 1880. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6010

Porseleinen Schierholz pronkvaas, H 53 cm.

Startprijs 500 EUR

Grote drie-delige Duitse Schierholz porseleinen pronkvaas met bloemen/figuren en handbeschilderingen. Afmeting: H 53 cm. Minimale chips mogelijk. In goede staat.


Kavel: 6013

Antieke dekselvaas, 1900

Startprijs 180 EUR

Grote antieke porseleinen jugendstil dekselvaas met goud decor en vergulde armaturen. Gemerkt Victoria. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Kavel: 6014

Antieke bisquit hengselvaas, 1900

Startprijs 150 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen hengselvaas in de vorm van een haan. Amfora Wien. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 6016

Groot Meissen servies

Startprijs 325 EUR

Groot Duits Meissen porseleinen servies. Wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set (deksel binnenrand beschadigd), mokka-kan, zes kop + schotels, kannetje, drie mokka-kopjes + ...


Kavel: 6017

Meissen servies

Startprijs 275 EUR

Duits porseleinen Meissen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote theepot, chip, (deksel mist), drie theepotten, melk/suiker + tablet, theelicht, elf schotels + tien kopjes. Minimal...


Kavel: 6018

Meissen serviesgoed

Startprijs 200 EUR

Duits Meissen porseleinen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: grote schaal, botervloot, zes schaaltjes, twaalf ontbijtborden, tablet, acht borden, mosterdpot en een diepe schaal. Mini...


Kavel: 6021

Antieke Duitse tabakspot, H 26 cm.

Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen tabakspot met keizer Willem I. Circa 1900. Hoofd aangelijmd + scepter beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6022

Terracotta zuil

Startprijs 100 EUR

Antieke historisme terracotta neo barok piedestal. Enkele beschadigingen onderrand. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6027

Stel 18e Eeuwse Delftse dekselvazen, H 41 cm.

Startprijs 250 EUR

Stel 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6028

Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 27 cm.

Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 6029

Stel 18e eeuwse Delftse vazen, H 26 cm.

Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bloemvaas decor + bodemmerk. Eén restauratie + enkele chip. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 6030

Zeldzame 18e eeuwse Delftse schenkkan

Startprijs 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome schenkkan. Floraal/kersen decor + letter A. Klepdeksel mist. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6031

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen

Startprijs 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.


Kavel: 6034

Drie 18e eeuwse Delftse vazen

Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Gemerkt A.B. Eén deksel mist + restauraties. Beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6037

Drie-delig 18e eeuws kaststel, H 28 - 31 cm.

Startprijs 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6038

Drie 18e eeuwse Delftse vazen

Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt de Bijl. Deksels beschadigd + chips. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6041

18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.

Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6046

5-Delig Delfts kaststel

Startprijs 300 EUR

Vijf-delig Hollands oud Delfts Fayence kaststel met landschap + papegaai decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.


Kavel: 6047

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.

Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 6049

18e Eeuws Delfts kaststel

Startprijs 600 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de Klaauw. Visser in landschap decor. Enkele beschadigingen bij voet. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.