Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
193 Resultaten
Kavel: 1000

d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin

Startprijs 90 EUR

d'Apres Firmin Girard door Saugrin. 19e Eeuw. Franse School. Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin. Olieverf op lithografie. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1002

N.M. Wijdoogen, Hollands stadsgezicht met platbodems en visservolk

Startprijs 1.000 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1898. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 35 x 51 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom

Startprijs 600 EUR

C.J. Mension. 1882 - 1950. Boos kijkende aap in boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Onduid.gesign., Stilleven

Startprijs 500 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie

Startprijs 850 EUR

Jan te Wierik, '83. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen

Startprijs 700 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

van Noort, Strandgezicht

Startprijs 350 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

G.J. van Overbeek, Ploegende boer met paardenspan

Startprijs 450 EUR

Gijsbertus J. van Overbeek. 1882 - 1947. Hollands landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1016

D.C. Comics seriegrafie, Superman

Startprijs 850 EUR

Seriegrafie Superman. D.C. Comics. Ontwerp Andy Warhol 1981. Seriegrafie op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs

Startprijs 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1026

Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht

Startprijs 800 EUR

Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.


Kavel: 1028

Terry Donahue, Landschap met edelherten

Startprijs 500 EUR

Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1029

Terry Donahue, Landschap met edelhert

Startprijs 500 EUR

Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1030

Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs

Startprijs 850 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1031

Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm.

Startprijs 850 EUR

Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.


Kavel: 1033

Jos Engbersen, Keniaanse man me bot en hoed

Startprijs 350 EUR

Jos Engbersen, 2010, Almelo. Keniaanse man met bot en hoed. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1035

(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden

Startprijs 900 EUR

(Naar) van de Vos. 20e Eeuw. Stal met aap en honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1037

Toegeschr. A. A. Borisov, Moskee Istanboel

Startprijs 750 EUR

Toegeschreven aan Alexandr Alekseyich Borisov. 1866 - 1934. Russische School. Hagi Sophia moskee Istanboel. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1039

Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht

Startprijs 400 EUR

Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1044

Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden

Startprijs 150 EUR

Richard Robjent. 1937 -. Waterlandschap met opvliegende eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 34 cm. In goede staat.


Kavel: 1046

A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt

Startprijs 200 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1047

W. Weissenbruch, Boeren binnenhuis met kippen

Startprijs 250 EUR

Willem Weissenbruch. 1864 - 1941. Boeren binnenhuis met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 37 cm. In goede staat.


Kavel: 1048

Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam

Startprijs 1.200 EUR

Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1049

F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende

Startprijs 200 EUR

Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.