Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

8x Tulpentegel
Startprijs 100 EUR

Lot met antiek polychrome tulpen tegels. Circa 1900. Aantal: 8 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

10x Landschap tegel
Startprijs 100 EUR

Lot met landschap tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Startprijs 275 EUR

Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

13x Herder tegel
Startprijs 250 EUR

Lot met antieke herder tegels in lijst. 18e Eeuw. Aantal: 13 stuks Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (27x)
Startprijs 80 EUR

Lot met 27 wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; blauw-wit en mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts tegeltableau (6-pas)
Startprijs 50 EUR

6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

4x 4-Pas tegeltableau
Startprijs 180 EUR

Vier antieke 4-pas tegeltableau's. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts tegeltableau
Startprijs 100 EUR

Antiek Delfts polychrome fayence 6-pas tegeltableau met driemaster 'de Hoop'. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.

Lot tegels (div.)
Startprijs 60 EUR

Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Tabakspot
Startprijs 80 EUR

Twee antieke polychrome Delftse fayence tabakspotten. Porto Rico. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Meissen servies delen
Startprijs 150 EUR

Oud/antiek Duits Meissen porseleinen deelservies. Onder meer; Meissen en Stadt Meissen. Circa 1920. Bestek deels Meissen. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 5 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Duits porselein (4x)
Startprijs 100 EUR

Vier delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Onder andere; grote schaal stadt Meissen. 1x Schotel Stadt Meissen. 1x Schotel Meissen. 1x Gemerkt H. Afmeting: 11 - 44 cm. In goede staat.

Porseleinen spiegel
Startprijs 100 EUR

Antiek porseleinen spiegel met opgewerkte rozen en putti. Circa 1900. Chips aan bloemen. Sitzendorf gemerkt. Afmeting: 41 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Copenhagen figuur
Startprijs 100 EUR

Royal Copenhagen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Boek lezen. Afmeting: 17 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl vaas, H 55 cm.
Startprijs 180 EUR

Jugendstil-stijl vaas met vrouw en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

K.P.M. porseleinen beeld
Startprijs 200 EUR

Antiek Duits K.P.M. porseleinen figurengroep. Jongen en meisje met bloemenmand. Eén vinger mist + chip bloemen. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen beeldengroep, 1880
Startprijs 650 EUR

Duitse Meissen porseleinen figurengroep uit de Knauf tijd. H. 36.40. Circa 1880. Enkele chips aan bloemen, verder goed. Afmeting: 13 x 11,5 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke figurengroep, Romantisch paar
Startprijs 300 EUR

Antieke Paris 131 figurengroep. Romantisch paar met putti in de boom. Beschadiging aan jurk + boom. Afmeting: 33 x 26 x 18 cm. In redelijke staat.

6x Apothekerspot Royal Copenhagen
Startprijs 60 EUR

Zes antieke Royal Copenhagen porseleinen apothekerspotten met goudranden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Porseleinen dekseldoos
Startprijs 375 EUR

19e Eeuws Neapel porseleinen dekseldoos met putti en vergulding. Afmeting: 6 x 13 x 5,5 cm. In goede staat.

Porseleinen medaillon met portret
Startprijs 60 EUR

Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.

K.P.M. parfumfles, 1800
Startprijs 80 EUR

Antiek porseleinen K.P.M. parfumfles met letter P + K.P.M. merkteken. Circa 1800. Duitsland. Eén chip onderrand. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein (5x)
Startprijs 80 EUR

Lot met Duits porselein. Bestaande uit: Mosterdpot met zilveren deksel, Bow Duesburg, 18e eeuw. En vier borden van K. Schumann Berlin, handbeschilderd, floraal decor, circa 1900. Afmeting: 10 - 19,5 c...

2x Porseleinen schaal
Startprijs 100 EUR

Twee delen oud/antiek porselein. 1x Dresden fruitschaal, floraal/goud decor, tweede helft 20e eeuw. 1x Porseleinen tazza met verguld brons, Frankrijk, circa 1890, haarlijn. Afmeting: 17 - 28 cm. In re...