Lot met antiek polychrome tulpen tegels. Circa 1900. Aantal: 8 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met landschap tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met antieke herder tegels in lijst. 18e Eeuw. Aantal: 13 stuks Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 27 wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; blauw-wit en mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Vier antieke 4-pas tegeltableau's. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Delfts polychrome fayence 6-pas tegeltableau met driemaster 'de Hoop'. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke polychrome Delftse fayence tabakspotten. Porto Rico. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Oud/antiek Duits Meissen porseleinen deelservies. Onder meer; Meissen en Stadt Meissen. Circa 1920. Bestek deels Meissen. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 5 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Onder andere; grote schaal stadt Meissen. 1x Schotel Stadt Meissen. 1x Schotel Meissen. 1x Gemerkt H. Afmeting: 11 - 44 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen spiegel met opgewerkte rozen en putti. Circa 1900. Chips aan bloemen. Sitzendorf gemerkt. Afmeting: 41 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Royal Copenhagen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Boek lezen. Afmeting: 17 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl vaas met vrouw en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits K.P.M. porseleinen figurengroep. Jongen en meisje met bloemenmand. Eén vinger mist + chip bloemen. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen figurengroep uit de Knauf tijd. H. 36.40. Circa 1880. Enkele chips aan bloemen, verder goed. Afmeting: 13 x 11,5 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Paris 131 figurengroep. Romantisch paar met putti in de boom. Beschadiging aan jurk + boom. Afmeting: 33 x 26 x 18 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Royal Copenhagen porseleinen apothekerspotten met goudranden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Neapel porseleinen dekseldoos met putti en vergulding. Afmeting: 6 x 13 x 5,5 cm. In goede staat.
Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek porseleinen K.P.M. parfumfles met letter P + K.P.M. merkteken. Circa 1800. Duitsland. Eén chip onderrand. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Lot met Duits porselein. Bestaande uit: Mosterdpot met zilveren deksel, Bow Duesburg, 18e eeuw. En vier borden van K. Schumann Berlin, handbeschilderd, floraal decor, circa 1900. Afmeting: 10 - 19,5 c...
Twee delen oud/antiek porselein. 1x Dresden fruitschaal, floraal/goud decor, tweede helft 20e eeuw. 1x Porseleinen tazza met verguld brons, Frankrijk, circa 1890, haarlijn. Afmeting: 17 - 28 cm. In re...