Keramische bizon. 60-er Jaren. Mogelijk Ruscha, Kurt Tschörner. Ongemerkt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Groot Zuid-Europees houtgestoken heilig beeld met polychromie. 17e - 18e Eeuwse stijl. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Verguld bronzen Heilig figuur op houten basement. 18e - 19e Eeuw. Zonder glazen stolp. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees wit-marmeren foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. 'L instruction. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Bronzen engel. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Indisch Ganesha figuur, gemaakt van zandsteen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws brons. 1x Mercurius, vleugels/helm mist. 1x Bronzen leeuw, staart mist. Afmeting: 9 - 25 cm. In redelijke staat.
Drie delen 19e eeuws brons. Ongesigneerd. 1x Buste Romein met helm. 1x Figuur op vergulde piedestal. 1x Buste van man op console. Afmeting: 9 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws houtgestoken heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.
Antiek Italiaans renaissance figuur. Gepolychromeerde engel met helm. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Lot van zes stuks bronzen figuren. Diverse ambachten. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.
Aziatisch houtgestoken gepolychromeerd figuur. Ophanging aan rug. Afmeting: 41 x 43 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen bacchus met druiven, op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Aug. Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Oude bronzen Oosterse staande boeddha figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.