Prachtige zilveren bokaal, 835/000, met deksel voorzien van Apollo. Bokaal op een rond gecontourneerde voet versierd met florale bewerkingen. De bokaal is voorzien van 4 uitgewerkte cartouchen met gravures. De ronde deksel is eveneens versierd met voluten en floraal decor bekroond met de god Apollo, voorzien van MT.: vermoedelijk Van Kempen Voorschoten. Gekeurd met Nederlands grootkeur, keur voor vreemde werken en een Frans keur voor vreemde werken (1864-1893). ø13x35cm. ca 502 gram. In goede staat