Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2022

van do 7-4-2022 10:00
tot za 9-4-2022 23:30
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Lot 18e eeuws Chinees porselein

250 EUR
Twee 17e - 18e  eeuwse Chinese Kang Xi theebussen

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi theebussen

400 EUR
17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 15,5 cm.

300 EUR
Twee Chinese vazen, H 16 cm.

Twee Chinese vazen, H 16 cm.

300 EUR
Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm.

Twee antieke Chinese kommen Ø 19,7 cm.

300 EUR
Twee antieke Delftse figuren

Twee antieke Delftse figuren

250 EUR
Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910

Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910

300 EUR
Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.

Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.

100 EUR
Antieke Rozenburg vaas, H 26 cm.

Antieke Rozenburg vaas, H 26 cm.

200 EUR
Franse porseleinen plaquette

Franse porseleinen plaquette

150 EUR
18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm.

18e Eeuws Heilig figuur, H 88 cm.

200 EUR
Antieke bronzen figurengroep

Antieke bronzen figurengroep

2.500 EUR

Juliveiling 2022

Veiling: 7-8-9 Juli

Kijkdagen: 2-3-4 Juli

Inbrengen: 19 april - 1 juni

Bent u koper?

Bieden

Hoe werkt het bieden?

Informatie vindt u hier.

Registreren

Om aan onze veilingen deel te kunnen nemen moet u eerst een account aanmaken of inloggen met uw bestaande account.

Hierna kunt u biedingen afgeven via onze online catalogus..

 

Bent u inbrenger?

Stuur vrijblijvend foto's naar:

Mail: info@twentsveilinghuis.nl

WhatsApp: 06-39272317

Of:

Maak een afspraak en kom langs met uw in te brengen goederen op dinsdag, woensdag of donderdag van 9:00 - 17:30

Verdere informatie

Taxaties, Inboedels en Ontruimingen

U kunt bij ons terecht voor verschillende vormen van taxaties..

Tevens kunnen wij zorg dragen voor uw complete inboedel en/of woningontruiming.

Klik hier voor meer informatie

Het Twents Veilinghuis

Krijg een indruk van ons veilinghuis en bekijk enkele media fragmenten van ons

Klik hier voor meer informatie