Antieke zilveren geboortelepel met een deels getorste steel bekroond met een liefdevol stel met anker en kruis, symboliserend geloof, hoop en liefde. Voorzien van gravure aan de achterzijde van de bak: Ruurd Folkets is geboren den 15 october 1785. 19 cm. ca 46 gram. MT.: Johannes Rooth, Amsterdam 1773-1827. gerestaureerd aan de steel. In goede staat