Acht maal oud/antiek Chinees/Japans porselein. Eén maal Imari bloempot, floraal/goud decor. Twee maal kop en schotels, Chinees Imari, 18e eeuw, één kopje haarlijn. Eén Familie Rose trekpot, floraal, vogels, vlinders decor, tuit beschadigd. Twee maal 19e eeuwse schotels, floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijk/goede staat.