Antiek 19e eeuws Makkums aardewerken (miniatuur) rococokast ca. 1900. Naar 18e eeuws voorbeeld. Blauw decor met figuren in landschap. Gesigneerd T.T. (Gebr. Tichelaar) Holland. Waarschijnlijk beschilderd door Jacobus ten Zweege (1891-1917 gewerkt bij Tichelaar), 1 Deur gelijmd 44x33x16cm. Cond.: R