Breakfront boekenkast Engeland,mahonie hout, boven:4 glazen deuren met roede verdeling, onder 4 dichte deuren en 1 lade met schrijfklep., 226x190x53cm. Midden 19e eeuw
Franse uittrektafel van iepenhout. Top kwaliteit. 80x120x102cm. Begin 19e eeuw
Eikenhouten gestoken Mechelse boekenkast met 3 schappen, 209x134x50cm. ca. eind 1800
Notenhouten biedermeier klepsecretaire met onder 2 deuren. 148x97x50cm. Begin 19e eeuw
tweedeurs vitrinekast Willem III omstreeks 1880, notenhout, 2.00x1.03x0.42m
een Frans Bouille klokje met schildpad en messing ingelegd en versierd met bronzen ornamenten. h 29cm
Eikenhouten Hollandse armleunstoel met leeuwtjes en onder een gesneden adelaar. 118x63x65cm. Rond 1900
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen met een mooi gesneden kuif. Willem III
Grenen kast white wash grunder modelindeling half leg half hang, 198x145x62cm. Rond 1980
Mahonie houten miniatuur meidenkastje met diverse tinnen delen, 90x81x47cm.
mahoniehouten rond theekastje met afneembaar blad. 77xØ48cm. Eind 20e eeuw
goudkleurige halspiegel met ornamenten en gesneden kroon
120x66cm
Een hindelopen beschilderde slaapkamer; waaronder een bed, 2 nachtkastjes, slaapkamerkast, klein hang hoekkastje, hangregaaltje + stoel.
Mahonie biedermeijer meidenkast,gedeeltelijk massief, 183x128x49cm. Midden 19e eeuw
2 hindelopen beschilderde knopstoelen en een bijpassend klaptafeltje. Midden 20e eeuw
Eikenhouten eendeurs spiegelkast met 3 schappen omstreeks 1910 met spiegel, 1.98x0.93x0.47m
eiken tweedeurs kastje met een lade en schapje op wieltjes. Rond 1970 (Panelen omstreeks 1780)