Damesbureau Dresden barok ca. 1900. geheel notengefineerd. Lades met intarsia , wortelnoten en bronzen beslag. Bureau heeft tevens een uittrekblad 82x62x96cm. Cond.: G
Twee notenhouten damesfauteuils in Louis Quize stijl met velours bekleed. 20e Eeuw in zeer goede staat 85x60x50cm. Cond.: U
Grote antieke dekenkist 18e eeuw rijkelijk uitgewerkt met 2 laden, floraal motief. SLot afwezig 80x156x56cm. Cond.: G
Oud beukenhouten kinderstoeltje 50-er jaren 42x30x31cm. Cond.: G