Broche GG 585/000 met een camee, kan ook als hanger gedragen worden, 5.3 gr. L. 3 cm.
Hanger GG 585/000 met een ronde blauwe agaat-camee ø 26 mm., en 5 diamanten 0.05 crt.W/SI L.36 mm.,6.9 gr.
Ring WG 750/000 bezet met een hartvormige Ceylon saffier ca.1.90 crt. en briljant ca. 2 crt.ø 56,Zeer bijzondere ring, ca.9.3 gr.
Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant met bijpassende ring WG 585/000 bezet met briljant , ø 54, ca. 0.45 crt.
Design ring WG 750/000 bezet met briljanten 1.71 crt. W/SI, ø 53, 9.3 gr.
Hanger WG 750/000 met bolsewiek briljant 1.16 crt. aan een ketting WG 750/000 L 40-42 cm.
Ring WG 750/000 met een bolsewiek briljant ca.1.02 crt. ø58, ca. 3.5 gr.
Slavenarmband WG 750/000, ovale buis vierkant model, 9 mm.breed,32.6 gr.
Schildpad doos met zilveren applicaties en tabaksdoos ca. 14x9cm. Cond.: G
Zilveren schaar 835/000 ca. 52,3gr. L.: 17,5cm. Cond.: U
Zilveren beursje en zilveren waaier 800/000 ca. 67gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelblik, jaarletter G: 1926. Behoeft reparatie aan de handgreep 835/000 ca. 146gr.
Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw. 925/000 H.:8cm. Cond.: R