Bijzonder mahoniehouten Louis Quinze Frans cilinderbureau ca. 1870 met intarsia (inlegwerk) op de cilinder waarin 3 putto's op een geit zijn verwerkt. Verder voorzien van origineel bronzen beslag. Hek...
Originele vroeg Biedermeier notenhout gefineerde commode ca. 1820 Duitsland. Prachtig fineerbeeld en zwarte halve zuilen. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Originele sloten 84x122x62...
18e Eeuwse Duitse barokkast (Wellenschrank) ca. 1750 omgeving Frankfurt, Hessen. Origineel slot, sleutel en rugwand. Bolpoten van latere datum. Oudere restauratie in goede staat 199x183x71cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten Duitse 1-deurs spinde ca. 1800 met brede lijsten en inlegwerk op de deur(ster). Zijpaneel met waaier-inlegwerk, Biedermeier Empire. Kast is uitneembaar en in uitstekende staat 19...
Bijzondere spinet (snaartoets-instrument), gesigneerd G.C. Klop Fecit 1979 in zeer goede staat. Handwerk. Nieuwprijs was Fl. 6.500,00. 83x153x60cm. Cond.: G
Notenhouten 4-delige zitgroep, Grunderzeit Duitsland ca. 1890. Prachtig uitgewerkt met dolfijnkoppen en rode velours bekleding in zeer goede staat. Bestaande uit een zitbank (105x142x83cm.), 2 Fauteui...
Antieke kast, eiken met notenhout,Frankrijk, bestaande uit twee periodes,18e en 19e eeuw, met lade,rijk gestoken deuren, 230x137x57 cm., Cond.:R
Nieuwe mahoniehouten Engelse partnerdesk met 12 lades en 2 deuren. Donkergroen schrijfleer met gouden bies 79x177x103cm. Cond.: U
Hollandse eikenhouten dekenkist staand op bolpoten 1e helft 18e eeuw. Rijk gestoken aan de voorzijde met figuren. Origineel beslag,sleutel en slot. 76x122x54cm. Cond.: G
Grote notenhouten Grunderzeit kast met zuilen. Mooi uitgewerkt met snijwerk, brede koplijst en lade. Origineel beslag en slot, Duitsland 1880 in zeer goede staat 210x130x72cm. Cond.: U
Duitse notenhout gefineerde laat biedermeier vitrinekast met 3-zijdig glas en prachtig inlegwerk. Tevens bandinleg aan de zijkanten. In prachtige originele ongerestaureerde staat 160x90x47cm. Cond.: G
Bijzondere oude gebombeerde gefineerde commode in Louis Quinze stijl met marmeren blad. Imposante massief bronzen ornamenten in de vorm van bronzen poten, hofdames, leeuwekoppen en guirlandes.2e Helft...
Commode in Franse stijl, rondom beslagen met vergulde bronzen ornamentuur, bronzen zuilen etc. Voorzijde met 1 deur en 1 lade. beide zijkanten met vitrine etage-gedeeeltes met spiegels. Voorzien van g...
Grote eikenhouten Hollandse driedeurs notariskast met binnenwerk ( lades en vakverdeling op alfabet) ca.1890. Sierwerk op de lijsten 228x207x42 cm. Cond.:G
Heren schrijfbureau op leeuwepoten ca. 1930 Duitsland. Gemaakt van eikenhout met wortelnoten. 1 Lade, 2 deuren met daarachter archieflades. Het meubel verkeerd in goede algemene staat 79x173x79cm. Con...
Mahoniehout met notenhout gefineerde secretaire 21e eeuw in de Louis Quinze stijl. Rijkelijk bronzen ornamenten en handbeschilderde klep. Binnenwerk met 2 lades en bronzen ornamenten. 158x68x45cm. 1 B...
Aparte Franse Louis Quinze stijl dames schrijfsecretaire ca. 1930 met band inlegwerk. Noten met wortelnoten fineer (ook zijkanten). Prachtig bronzen beslag (ook op de poten), in goede ongerstaureerde ...
Halfronde hoekkast 19e eeuw van geloogd vurenhout in redelijke staat met 4 deuren en 2 lades 205x71x63cm. Cond.: R
Bijzonder grote vroeg 19e eeuwse Duitse grenen boerentafel staand op 6 taps toelopende poten. Breed blad met aan beide zijden een lade. De tafel bevindt zich in originele staat (oude bierlak), 220x105...
Zes antieke eiken Grunder stoelen ca. 1880 met mooi snijwerk en onderling verbonden poten. Velours bekleding in goede staat afgewerkt met koperen nagels 103x42x53cm. Cond.: G
Oude Hollandse kussenkast van eikenhout met pallisander. Versierd met ranken en leeuwekoppen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 190x180x67cm. Cond.: U
Eikenhouten barok-stijl stoel ca. 1880 met bewerkte lederen zitting en rugleuning, onderling verbonden poten en voorzien van houtsnijwerk met putto gezichten. Leder is bijzonder mooi bewerkt met wapen...
19e Eeuwse Franse notenhouten vitrine kast, drie zijden glas, rococo stijl, ca.1880, mooie uitgesneden kroon, origineel beslag en sleutel. 188x94x40 cm., Cond.:G
Zeldzame notenhouten 19e eeuwse Franse ridderfauteuil, rijkelijk bewerkt met wapens, ridderhelmen en roofvogelkoppen. Stoffering is goed 133x77x70cm. Cond.: G
19e Eeuwse mahoniehouten coulissentafel met 4 tussenbladen staand op vierspant met klauwpoten ca. 1840. In goede ongerestaureerde staat 74xø120cm. (250cm. met tussenbladen)
Grenenhouten Duitse koelkast ca. 1900 met origineel beslag, slot en sleutel. Bevat 2 deuren en van binnen geheel bekleed met zink. In zee goede originele ongeloogde staat 185x76x103cm. Cond.: G
18e Eeuwse Duitse barokkist omgeving Buckeburg. Bewerkt met prachtig typisch barok lijstwerk en sterren op de voorzijde en deksel. Origineel beslag en handvaten. Slot mist. In goede algemene conditie ...
Eikenhouten Duitse barok armleunstoel 2e helft 18e eeuw met lederen zitting en rugleuning. Rijkelijk uitgewerkt met rocailles en engelkop. In zeer goede staat 124x63x60cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollands Empire schrijf chiffoniere met origineel Empire beslag ca. 1820 in redelijke ongerestaureerde staat 155x100x47cm. Cond.: R
Groot eikenhouten schrijfbureau met 3 lades en 2 deuren ca. 1890 Grunderzeit. Origineel beslag 76x151x80cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met onder 2 lades. Bovendeel 1-deurs met drie zijden glas in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 203x100x40cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G
Willem III pallisander finee rop eiken, kastje ca. 1870 met inlegwerk in beide deuren. Het meubel is in goede ongerestaureerde staat 120x50x105cm.
Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1910 met driezijdig glas met rijk gestoken snijwerk. Staand op hoge poten 185x92x46cm. Cond.: G
Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Louis Quinze stijl commode ca. 1900. Origineel bronzen beslag, sleutels en sloten 76x104x56cm. Cond.: G
Neo barok bankstel van beukenhout, rijk uitgewerkt en nette stoffering. Bank (104x186x83cm.) en twee fauteuils (106x83x81cm.) 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Antiek notenhouten Henry Deux buffet met zuilen, houtsnijwerk en kuif. Geslepen glas in bovenstuk, origineel slotenwerk en sleutels. Het meubel bevindt zich in ongerestaureerde staat 253x238x55cm. Con...
Oude Hollandse mahoniehouten kwik-barometer gesigneerd W.B. Günther Nijmegen. 1e Helft 20e eeuw 97x10x7cm. Cond.: G
Grote Engelse barometer ca. 1900 met rijk bewerkte eikenhouten kast. Voorstelling van bloemen, fruit en bladeren 102x43x6cm. Cond.: G
Duitse grenen Biedermeier stijl glasvitrine (zijkanten ook met glas). Met zuilen en een gebogen lade. 2e helft 20e eeuw 167x100x48cm. Cond.: G
Engelse Victoriaanse vlinderbank ca. 1870 van mahoniehout en mooi snijwerk. Gestoffeerd met blauwe stof 107x150x83cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten schrijfsecretaire in Louis Seize stijl, 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel staand op klauwpoten. In goede staat 103x87x48cm. Cond.: G
Antieke Engelse klaptafel (hangoortafel) met 1 lade en koperen wieltjes 73x93x86cm. Cond.: G
Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdzijde. In zeer goede staat 94cm. breed Cond.: G
Hollandse Neo-Barok uittrektafel ca. 1900 van eikenhout met ebbenhout effect. In zeer goede staat 77x260x80cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten Biedermeier bankje 19e eeuw met drie rugleuningen. Rijk gestoken en bekleed met roze velours in goede staat 90x126x59cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten Henry Deux buffet in zeer goede staat met gedraaide zuilen en snijwerk in bloemvaas vormgeving. Origineel beslag, sloten en sleutel 225x120x51cm. Cond.: G