"Hussmann Brons, Dusseldorfer Bronce Giesserei", bronzen figuur te paard 20e eeuw 35x40x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een staande man met stuur in de hand op marmeren sokkel, "K.L. Meier" 54x25x15cm.
Ant. Nelson 1849 België,bronzen figuur met pikhouweel (mooie patina) "Le Labeur par A. Nelson" 54x15x19cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G
Grote bronzen sculpture op marmeren voet begin 21e eeuw. Voorstellende pronkende kalkoen. Gesigneerd Francois Pompon. Cond.: G H.37 op marmeren sokkel 19x16x4cm.
Bronzen buste van een vrouw met marmeren, ongesigneerd 21e eeuw 37x23x14cm. Cond.: G
Jugendstil stijl vrouwenbuste voor aan de wand. Groen patina haar en verguld gewaad 2e helft 20e eeuw 45x22x9cm. Cond.: G
Bronzen beer 20e eeuw, fijn uitgewerkt met mooie patina 10,5x21x10cm. Cond.: G
Bronzen adelaar, gesigneerd G. Klint eind 20e eeuw, Beeld staat op een grote zwarte marmeren sokkel. Cond.: G H.52cm., voet H20x16x17 cm.
Bronzen figuur voorstellend Mata Hari op marmeren sokkel 21e eeuw. Gesigneerd Chiparus 35x16x12cm. Cond.: G
J. Donnuisse (Nr. 2324) ca. 1920. Keramisch beschilderde Art Deco figuur op marmeren voet voorstellend een vrouwenportret met windhond. In zeer goede staat 28x22x9,5cm. Cond.: G
Groot bronzen beel dvan een ridder met harnas te paard 20e eeuw op marmeren sokkel. Naar Marochetti in zeer goede staat 50x34x6,5cm. Cond.: U
Groot bronzen beeld op bronzen voet van een ruiter met geweer en adelaar op zijn arm. Naar Fratin 62x40x16cm. Cond.: U
Groot bronzen figuur van een zwemster in badkleding staand op een rots, 21e eeuw 70x39x18cm. Cond.: G
Bronzen figuur met marmeren voet voorstellend een faun met zijn kinderen. Gesigneerd Clodion. 21e Eeuw 35xø22cm. Cond.: G
Antiek bronzen beeldje, gesigneerd Graefner (Duitsland) 20-er/30-er jaren, voorstellend smid met schort 20,5x5x5cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een zittende havik in Art Deco stijl, naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 37x16,5x12cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld op marmeren voet, voorstellend een Grizzly-beer in gevecht met een bizon. Gesigneerd Barye 21e eeuw 22x49x17cm. Cond.: G
Bronzen sculpture van een zittende uil met zwart marmeren sokkel, 21e eeuw. 37x11,5x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren voet, voorstellende twee worstelende naakte mannen. gesigneerd Tupton 23x26x17cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel (na Botero) gesigneerd Mito, 21e eeuw, voorstellend dikke dame op 1 hand 34x11x18 cm., cond.:G
Grote bronzen figuur voorstellend een dame met kaarshouder in de hand. Geheel staand op marmeren sokkel 21e eeuw 53xø12cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, onduidelijk gesigneerd,(Dall?) voorstellende een man met hond. "Silence"
21e eeuw, 50x17x21 cm., Cond.:G
Slapende liggende Aziatisch figuur op leeuw, messing 20e eeuw 11x19x12cm. Cond.: G
Bronzen buste van een Griekse dame met kleed en opgestoken haar 21e eeuw 42x24x15cm. Cond.: G
Bronzen beeld op marmeren sokkel, 21e eeuw, voorstellende een stier. 19x30x12 cm., Cond.:G
Compositie figuur, voorstellend een vrouw met masker in de hand met inschrift "Comedie" ca. 1900. Brons gepatineerd 37x14x11cm. Cond.: G
Bronzen beeld op marmeren sokkel, 21e eeuw, voorstellende een stier. 19x30x12 cm., Cond.:G
Bronzen beeld op marmeren sokkel, 21e eeuw, voorstellende een stier. 19x30x12 cm., Cond.:G
Compositie figuur, voorstellend een man met gewaad met inschrift "Tragedie" ca. 1900. Brons gepatineerd 36x13x10cm. Scheurtjes in de voet. Cond.: G
Twee zware bronzen kandelaars eind 19e eeuw met Hollandse leeuw en Amsterdams stadswapen. Twee-armig 25x20x10cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil schaal 20e eeuw, voorstellend een zwemmende vrouw en bloemen. Zweepslagmotief 34x19x9cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse meerschuim figuren op zwart geëboniseerde sokkeltjes, 1x kind met kool en 1x kind met schaap 12x16x11cm. Cond.: G
Antiek marmeren asbak ca. 1910 met liggende bronzen jongen in zeer goede staat 7x12x16cm. Cond.: G
Art Deco figuur ca. 1920 met voorstelling van zangvogels op een tak. Marmeren sokkel, brons gepatineerd 18x36x6cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur op sokkel van een smid met bankschroef en tekening ca. 1900 51xø17cm. Cond.: G
Groot terracotta beeld van een Thaise boedha eind 20e eeuw. Naar voorbeeld van een antieke boedha 104cm. Cond.: G
Weens bronzen negerjongen met rood mutsje en cremekleurig gewaad, 19e eeuw 3x2x2cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend een ballerina met de handen in de lucht 21e eeuw. Geheel staand op vierkante groen-marmeren plaat 45x18x13cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur van een Romein op paard ca. 1890, zwaard is gerepareerd 37x29x13cm. Cond.: G
Bronzen plaquette met opschrift "Hollandsche IJzeren spoorwegmaatschappij 75 jarig bestaan 1839-1914", plaquette gesigneerd J.C. Wienecke ø7,5cm. Cond.: G
Bronzen meisje zittend op een stoel, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 22x12x11cm. Cond.: G
Weense bronzen miniatuur, koud beschilderd 19e eeuw. Voorstellend een spottende aap 3x2,4x1,5cm. Cond.: G
Twee oude bronzen eenden 20e eeuw, 1x met aansluiting voor fontein 7x11x4cm. en 10x21x7cm. Cond.: G
Bronzen beeldje, gesigneerd B. Coltomel en gedateerd 1891. Voorstellend een geleerde man met papierwerk in de hand H.: 15cm. Cond.: G
Torres Guardia (Spanje) Porta-Celi, liggend paard op travetin sokkel 23x36x15cm. Cond.: U
Beeld van Geert Kunen (Limburg), moeder met kind 20e eeuw, aardewerk beschilderd 25x20x16cm. Cond.: G
Zwaar oud Indiase bronzen masker van Benin 20e eeuw. 31x19cm. Cond.: G