This website uses cookies

10. Januariveiling 2012

Auction on Friday, January 13, 2012 from 01:00

Completed | Default auction

Sold
14 Herdenkingstegels 6436
14 Herdenkingstegels

Result:

400 EUR

Sold
Kromzwaard 2737
Kromzwaard

Result:

1.200 EUR

Sold
A. Heyboer 1030
A. Heyboer

Result:

200 EUR

Sold
Bijbeltje met zilver 96
Bijbeltje met zilver

Result:

625 EUR

Sold
Designlamp, prisma 5520
Designlamp, prisma

Result:

155 EUR

Sold
Hoekkast 4126
Hoekkast

Result:

120 EUR

Sold
Zwaard in schede 2745
Zwaard in schede

Result:

350 EUR

Sold
Sieradendoos 2451
Sieradendoos

Result:

55 EUR

Sold
Decoratiestuk, oude mijn 2215
Decoratiestuk, oude mijn

Result:

70 EUR

Sold
J. ten Voorde, collage 1176
J. ten Voorde, collage

Result:

65 EUR

Sold
Jan Sierhuis 3/40 litho 1100
Jan Sierhuis 3/40 litho

Result:

80 EUR

Sold
Anton Heyboer, kip 1036
Anton Heyboer, kip

Result:

400 EUR

Sold
Zilveren theepot 321
Zilveren theepot

Result:

290 EUR

Sold
Zilveren pot 273
Zilveren pot

Result:

190 EUR

Sold
Zilv.intkstel 38
Zilv.intkstel

Result:

100 EUR

Sold
Zilveren schaal op pootjes 12
Zilveren schaal op pootjes

Result:

165 EUR

Sold
2 Hummel beeldjes 6128
2 Hummel beeldjes

Result:

20 EUR

Sold
Divers kristal en glas 5630
Divers kristal en glas

Result:

15 EUR

Sold
10 Groene glazen 5561
10 Groene glazen

Result:

50 EUR

Sold
Karaf + 4 glazen 5556
Karaf + 4 glazen

Result:

60 EUR

Sold
Schenkkan kristal 5528
Schenkkan kristal

Result:

60 EUR

Sold
2 Aziatische maskers 5112
2 Aziatische maskers

Result:

25 EUR

Sold
Vergulde Quan Yin 5040
Vergulde Quan Yin

Result:

275 EUR

Sold
Beeld toren 5020
Beeld toren

Result:

160 EUR