Paar kapitale porseleinen Meissen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje is licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject....
Kapitale Japns imari porseleinen siervaas 19e eeuw met zeer gedetailleerde voorstelling van figuren etc. Rand is gerestaureerd Cond.: G
Prachtig 5-delig Frans Fayence kaststel Britannie ca. 1870 (gemerkt). Blauw decor met leeuwtjes. Lichte beschadigingen 27x33cm. Cond.: R
Prachtig groot Kantonees keramieken sierschotel ca. 1900 met gouddecor en diverse figuren in zeer goede staat ø41cm. Cond.: G
Prachtig groot keramieken sierschotel ca. 1920 met decor van diverse geisha's in zeer goede staat ø47cm.
Twee grote porseleinen Chinese deksel-siervazen 20e eeuw met vijverdecor met karpers in goede staat 56xø27cm. Cond.: G
Twee Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes (Engeland) ca. 1880 in compositie metalen Louis Quinze stijl lijsten. Afbeeldend tweedimensionale vrouwen uit de Griekse oudheid 19x12cm. Cond.: G
Aparte Chinees porseleinen (vlinder)dekseldoos 20e eeuw met daarin 5 hapjesschalen, rondom beschilderd 4x18x21cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren dop en blauw bloemendecor 23xø9cm. Cond.: G
Meissen porseleinen 3-lichts kaarskandelaar uit de Knaufzeit 1e helft 20e eeuw (1e keus) met 2 figuren (dansende engel en violist). Beschadiging aan bloemen en haarkrans 21x19x12cm. Cond.: R
Keramieken damesbuste, gemerkt Les Blues de Louviere. Art Nouveau vormgeving 20e eeuw 25x25x13cm. Cond.: G
9-Delig Meissen porseleinen koffieservies 80-er jaren met decor van gele rozen in goede staat.
Prachtige kutani porseleinen dekselpot 19e eeuw (fijn uitgewerkt) met goud- en bloemdecor in zeer goede originele staat 39xø18cm. Cond.: U
Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren montuur en bloemmotief met Chinese tekens 14xø10cm. Cond.: G
Chinees porseleinen knobbelvaasje 18e eeuw met vliegende haan (of roofvogel) afgebeeld 16xø9cm. Cond.: G
Hoogwaardig Rosenthal porseleinen koffie- en eetservies 20e eeuw bestaande uit 85 delen. (1 bord kapot, enkele chips). In zeer goede staat met rozendecor Cond.: G
Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1900 met figurendecor met ambachten 32x11cm.
16 Chinees porseleinen kommen 19e eeuws met blauw decor, 9 delen gaaf, 1 deel met haarscheur en 6 delen met minimale randschade ø7-ø10cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Delftsblauwe keramieken vazen naar 18e eeuws voorbeeld. Professioneel gerestaureerd met als voorstellingen een verliefd paar en landschappen 29x20x13cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen 20e eeuw met landschapsdecor en figuren, beide met haarscheur 25xø11cm. Cond.: M
Rozenburg Den Haag schemerlampje. In opdracht van lampenhandelaar J.J. Verburg in 1892 gemaakt. 27xø15cm. Cond.: G
Zes delen Chinees porselein en keramiek o.a; Kantonees ca. 1900; 1x Grote vaas (heel), 1x grote vaas (Slecht gerestaureerd), 1x smalle vaas Kantonees (heel), 1x Kantonese dekselvaas (heel), 1x Chinese...
Zes Hollandse bloemtegels 17e eeuw polychroom met diverse restauraties 13x13cm. Cond.: R
Art Deco schenkkan, gemonogrammeerd Wally Wieselthier, aardewerk geglazuurd in goede staat 12x19,5xø13cm. Cond.: G
Twee grote Chinees porseleinen dekselvazen 19e eeuw. Foohond op het deksel en blauw bloemendecor. 1x met barst en 1x met grote chip uit de rand. 49xø20cm. Cond.: M
Zeldzaam 17e eeuws Chinees porseleinen bord afgebeeld met een zeemonster met Foo-hond kop. Familietekens verso ø17,8cm. Cond.: U
Drie Chinese albasten figuren 19e eeuw, lichte chips 22-23cm. Cond.: R
Grote keramieken cachepot ca. 1900 van Villeroy & Boch Bonn met blauw decor in goede originele staat 22x37x28cm. Cond.: G
Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen, takken, haan en vlinder. geribbelde rand. Haarscheuren bodem ø22,5cm. Cond.: R
Grote Gouda platelen cachepot ca. 1930 (haarscheur) Zuid Holland E.A. Rolf 18xø27cm. Cond.: R
Doos met 18 Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsmotieven in redelijk tot goede staat 13x13cm. Cond.: G
11-Delig Petrus Regout Maastricht koffieservies ca. 1890, decor Packhorse. Haarscheur in suikerpot en oortje eraf, 2 kopjes beschadigd 6-14cm. Cond.: R-G
Drie 19e eeuwse Japans goudimari sierborden met bloemmotief en vliegende haan. 1 bord met chip uit de rand (gelijmd) ø24,5cm. Cond.: G
Grote Hollandse Gouda platelen vaas met bloemmotief "Buenos Kon. Plazuin" 33xø20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot ca. 1900 in 18e eeuwse stijl met grote doorsnee deksel (1 chip). Beschilderd met musicerende geisha's 10x16,5xø12cm. Cond.: G
Grote keramieken cachepot ca. 1900 van Villeroy & Boch Bonn met blauw decor in goede originele staat 22x37x28cm. Cond.: G
Grote hoge Chinees porseleinen 18e eeuwse gemberpot met Chinese tekens en bloemenmotief 23xø21cm. Cond.: G
Zes Meissen porseleinen borden, 1e keus decor Streublumchen in zeer goede staat ø25cm. Cond.: G
Twee Hollandse keramieken borden 20e eeuw. 1x Makkum "Het Elderinkshuis Enschede 1958" ø29cm. en 1x Wilhelmina 1898-1923 Societe Ceramique Maastricht ø23cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 19e eeuwse rijstkommen met blauwpaars landschapsmotief en hoogwaardigheidsbekleders. 2x Goed, 1x randschade en 1 met haarscheuren 5,5xø11,6cm. Cond.: R
Japans glazen snuifflesje met twee geisha's aan beide zijden afgebeeld 20e eeuw, gesigneerd 9cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel en onderschotels (1 extra schotel en 1 deksel is gelijmd). Ca. 1900 Fam. verte, lichte randschade 10xø13,7cm. Cond.: R
Satsuma porseleinen figuur 1e helft 20e eeeuw voorstellend een olifant met Boedha in goede staat 28x16x10cm. Cond.: G
Prachtige keramieken cake/dekselschaal met voorstellingen van kinderen spelend met dieren. gesigneerd Sancy Wyhe? (onduidelijk gesigneerd) Engeland ca. 1900 14x28x13cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose sierbord met bloemmotief en vogel. Haarscheur met chip ø22,7cm. Cond.: R
Franse 19e eeuwse porseleinen theebus, handbeschilderd met zilveren rand (gemerkt) in goede originele staat. Binnenzijde van stop chip af en chipje bodem 13,5x7x9cm. Cond.: G
Chinees porseleinen dekselvaas met drakenmotief, 19e eeuw,(deksel gerestaureerd) 17xø7.5 cm., Cond.:G
Twee keramieken Wedgwood of Etruria tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 34xø13cm. Cond.: G
Oude Chinese druksteen in de vorm van een snaarinstrument vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 56x20x6cm. Cond.: G
Japans glazen snuifflesje met bloemen en vlinder afgebeeld 20e eeuw, gesigneerd 8cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen familie rose bordjes 18e eeuw met figurendecor. Haarscheuren en 1 chip ø12-ø16,5cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop&schotels met bloemdecor, lichte randschades ø11,6cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen visschotels 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd 23,5x16cm. Cond.: R-G
Gouda platelen vaas ca. 1930, gemerkt Moritz Gouda met bloemdecor 12,5xø14cm.
Twee prachtige aardewerken schalen 70-er jaren stijl (retro) 22,5x29cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Chinese gemberpot, rondom beschilderd met landschapsmotief in zeer goede staat 15xø16cm. Cond.: G
4-Delig Jugendstil lampetstel van Societe Ceramique Maastricht ca. 1910 33xø35cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen imari sierbordjes met gouddecor, bloemen en lint. 1x lichte randschade ø16,9cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse dekselpot (haarscheur) met oren. Bijzonder fijn uitgewerkt met bloem- en bladdecor 13x18x12cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met blauw decor van bloemen en twee vogels. Haarscheur en de rand is gelijmd ø27,5cm. Cond.: R
Antiek ivoren netsuke voorstellend een knaagdier met jong op de rug 2,5x4,5x2,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen sierbord ca., 1900 met draken- en gouddecor, celadon ø25cm. Cond.: G
3-Delig porseleinen kaststel met koeienvoorstellingen 20e eeuw in zeer goede staat 33xø13cm. en 31xø11cm. Cond.: G
12 Delen Gouda plateel Holland; 11x petit-four schaaltjes ø8cm., gemerkt Regina Gouda Holland etc. en 1x vaasje ongemerkt (chip) 6xø5,5cm. Cond.: R-G
Zes Meissen porseleinen borden uit de Knaufzeit, 1e keus decor streublumchen met goudrand. In zeer goede staat ø18cm. Cond.: G
Zes Meissen porseleinen borden uit de Knaufzeit, 2e keus decor streublumchen met goudrand. In zeer goede staat ø18cm. Cond.: G
1x Grote Rosenthal Home Design glazen knobbelvaas (zwart) in originele doos 2e helft 20e eeuw Cond.: G, 1x 10x8x8cm. Cond.: G
Oude Chinese druksteen in de vorm van een snaarinstrument vol met Chinese tekens in originele doos 1e helft 20e eeuw 35x19x7cm. Cond.: G
Delfts aardewerken sierbord 17e-18e eeuw met Chinees decor (gelijmd en beschadigd) ø34,3cm. Cond.: M
Goudimari porseleinen kraagvaas 19e eeuw met twee oortjes (1 gelijmd), gedetailleerde bloemenvoorstelling 23,5x12,5cm. Cond.: R
Antiek ivoren netsuke voorstellend een oude Chinese vrouw met beweegbaar hoofd (zit iets vast) , waaier en lang haar 5x3x2cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 8-kantig familie rose bordje 17e-18e eeuw in zeer goede staat (tekening iets vervaagd) 22x22cm. Cond.: G
Zes Engelse keramieken theekopjes met onderschotels, gemerkt Wood and Sons Burslem England Kenya ca. 1920 met palmendecor (Woods Ware) 8xø16cm. Cond.: G
10 Kop & schotels w.o. Royal Albert porselein met bloemenmotief (Provincial Flowers) in goede staat 8xø14cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen dekselcoupe, gemerkt Roloff handgemahlt Deutsche Wertarbeit 60-er jaren met bloemdecor en oker band 22xø23cm. Cond.: G
Twee Chinese snuifflesjeszonder stop 19e eeuw; 1x porseleinen flesje met minimale chip en 1x flesje (waarschijnlijk jade) met oranje-rood vogeldecor 6-7,5cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein ca. 1900 o.a; 1x schaaltje met geschulpte rand en bloemdecor 15x15cm. en 1x dekselkom met figuren en tekst (haarscheur) 14xø10cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen bord 19e eeuw met landschapsdecor en geisha's. Blauwe omranding ø24,5cm. Cond.: G
Delfts blauwe boterpot (17e-18e eeuw) met twee oortjes. geheel gedecoreerd met bloemdecor. Binnenrand beschadigd, conditie verder goed 12x22x15cm.
Twee Chinese beeldjes van albast voorstellende liggende Chinezen met baard ca. 1900 3,5x7x2,5cm. Cond.: G
Meissen porseleinen presenteerschaal met geschulpte rand uit de Knaufzeit, 2e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 27,5x23cm. Cond.: G
Royal Copenhagen Denmark 905 NVX, zittende jongen met mes en stok 19cm. Cond.: G
Porseleinen Goebel herdershond Western Germany in goede staat 18x24x5cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen kommen met geschulpte rand en bloemendecor 9xø22cm. en 8xø21cm. Cond.: G
Delfts bont sierbord Schoonhoven Holland met voorstelling van figuren bij weefgetouw gedateerd 1959 ø24,5cm. Cond.: G
Twee Makkums porseleinen bonte sierborden met gelobte rand 2e helft 20e eeuw met bloemmotief ø20cm. Cond.: G
Zes Hollandse Makkumse tegels 20e eeuw met als voorstellingen diverse Hollandse spelen, gesigneerd 13x13cm. Cond.: G
Twee Kantonese porseleinen borden met bloemdecor 20e eeuw in zeer goede staat ø23cm. Cond.: G
Prachtig Japans Kutani porseleinen sierbord met 2 samurai te paard afgebeeld 19e eeuw, met gouddecor 5xø30,5cm.
Twee Engelse keramieken Staffordshire honden 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 24-26cm.
Chinese familie rose kom 18e eeuw met haarscheur en lichte randschade 6,5xø14,5cm. Cond.: R
Tien bisquit porseleinen Meissen gedenkmedailles o.a; 1x Johann Friedrich Böttger 1935 met hakenkruis ø4-ø6,5cm. Cond.: G
Negen porseleinen medaillons; 7x Meissen bisquit porseleinen gedenkmedaillons, 1x groot medaillon met herenportret 1749 -1949 met handtekening en 1x groot medaillon van Ludwig II König von Bayern ø4-ø...
Grote plated fruitschaal (zwaar) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 10xø28,5cm.