Grote antieke Franse opaline glazen petroleumlamp met gouddecor en romantische voorstellingen, geëlectrificeerd Cond.: R-G
Oude mondgeblazen tafellamp 2e helft 20e eeuw met messing armaturen in goede staat 67xø15cm. Cond.: G
Kleine prismenglazen zakkroonluchter met messing 20e eeuw. In Louis Quinze stijl 58xø24cm. Cond.: G
Bijzondere Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met prachtig zweepslagmotief, gietwerk en prismaglazen stenen. Antieke beschilderde glazen kap en 3 kaarskandelaars 70x60x60cm( twee kettingen gebroke...
Prachtige 19e eeuwse majolica hanglamp met 6 kaarslichtpunten (geëlectrificeerd) ca. 1880.kristallen pegels ca. 70xø60cm.
Handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen lampenvoet ca. 1840 (was ooit een petroleumlamp, nu electrisch). Rondom beschilderde met landschap en vrouw met bloemen en geit 51xø18cm. Cond.: G
Prachtige gietijzeren jugendstil houtkachel, ca. 1900, met achter-en onderplaat, gemerkt: Lips en Peters Dordrecht, In goede staat. 72x73x40cm.
Moderne design open haardset gemaakt van glas en messing 2e helft 20e eeuw 66x26x11cm. Cond.: G
Messing houtbak met hengsel ca. 1900 in goede originele staat 32xø42cm. Cond.: G
Gietijzeren haardplaat ca. 1900 met familiewapen in zeer goede staat 58x49x3cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen haardbokken 19e eeuw in Louis Quinze stijl met tussenstuk. In goede originele staat 140x45x38cm.
Grote, begin 19e eeuw, roodkoperen waterbak met koperen kraan en handvaten. In zeer goede staat. 39xø57cm.
Koperengeslagen kolenkist/turfkist met decor van een schip in goede originele staat 32x40x30cm. Cond.: G
Oude Voigtländer camera Vito B met Skopar Color 1:35/50 Voigtländer lens in zeer goede staat 12x75x8cm. Cond.: G
Prachtige 4-delig bronzen haardstel 20e eeuw met jachthond 70x35x31cm. Cond.: G
Bronzen Historime bonbonschaal met koppen en bloemmotief ca. 1880 Nr. 506 Cond.: G
Twee messing haardstellen 20e eeuw; 1x compleet, 1x zonder standaard 62-77cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing altaars-kandelaar met robijnkleurige stenen in renaissance stijl 54x24x25cm. Cond.: G
Vier delen messing 20e eeuw met strikmotief; 2x vaas 22xø7,5cm. en 2x kaarskandelaar 21xø8cm. Cond.: G
Drie grote messing kandelaars ca. 1900 in goede staat 41-45cm. Cond.: G
Twee oude messing tafellampen met kristallen pegels 20e eeuw in goede originele staat 42x25x25cm. Cond.: G
Twee grote bronzen kandelaars neo barok 2e helft 20e eeuw in goede staat 53cm. Cond.: G
Twee oude messing kandelaars met albast 20e eeuw in zeer goede staat 29xø13cm. Cond.: G
Twee delen antiek ca. 1900; 1x parelmoer doosje met koperen omranding en 1x koperen minivijzel met stamper 3-5,5cm. Cond.: G
Twee Italiaanse messing electrische kandelaars ca. 1960 54x45x6cm. Cond.: G
Doos diverse koperen wandkleding-haken en gordijnhaken in bloemenmotief. Antiek en later COnd.: G
Twee oude cassettes; 1x leder ca. 1930 sieradencassette met monogram G.H.C. 31x14x14cm. en 1x notenhout met vakverdeling Art Deco 12x30x21cm. Cond.: R-G
Chinees lakwerk schilderkistje met landschapsdecor (kinderen in landschap). Gemerkt Germany 1e helft 20e eeuw 3x22x10cm.
Engels lepeldoosje 19e eeuw met intarsia. Daarin divers plated bestek 4,5x15x9cm. Cond.: G
Engelse messing dekseldoos met speciaal bronzen muntenslot (Engelse munten) 19e eeuw. Sleuteltje mist 14x19x14cm. Cond.: G
Antiek schildpad doosje met been en sluiting, 19e eeuw, In zeer goede originele staat. 2x15x4.5cm.
Antieke mahoniefineer Biedermeier opbergdoosje met lade onderin (slotje vervangen) ca. 1840, 9x24x15cm. Cond.: R
Houten Art Deco beschilderd dekselbakje met snijwerk (bruin/rood/zwart). Ongemerkt in zeer goede staat 7xø12cm. Cond.: G
Twee oude opbergdozen; 1x zwart Japans lakwerk ca. 1930 met gouddecor 32x20x8cm. en 1x handgestoken kistje met koper inlegwerk 7x20x13cm. Cond.: G
Ronde gelakte dekseldoos 20e eeuw met gelithografeerde voorstelling op het deksel 4xø12cm. Cond.: G
Vier oude houten opbergdoosjes (bewerkt); 1x Djatihouten doos Java, 1x Teakhouten doos Java, 1x antiek bestekdoosje noten en 1x Ajatihouten doosje Cond.: R-G
Twee oude bakelieten presenteerbladen 47x34cm. en 53x38cm. (Bij 1 is stukje gelijmd, andere is goed) Cond.: R-G
Bronzen Koro ca. 1900, dekselschaal op hoge poten met Chinese tekens onder 10x15x10cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing altaarkandelaar in neogothische stijl 50x21x21cm. Cond.: G
Oude paraplu met zwanenkop als greep (bakeliet) ca. 1920 Cond.: R
Negen antiquarische boeken,ca.1920, o.a.: Hans de torenkraai door H.Kuylamn, Kamerplanten, Apen en hoefdieren in Artis en dierenleven in Artis door A.F.J.Portielje, Paddenstoelen, en waar wij wonen, ...
Twee antieke notenhouten wandconsoles ca. 1900. Opengewerkt met wapen. Renaissance stijl 15x15x13cm. Cond.: G
Kerkboek met lederen band (beschadigd) 1693 Amsterdam door Daniel van Den Dalen Kerk-Zeeden en de gewoonten Die huiden in gebruik zijn onder de Jooden 17x10x4cm. Cond.: R
Shakespeare boekenbundel ca. 1900. 8-Delig in originele cassette. The Illustrated pocket Shakespeare, complete with Glossary. Glasgow David Bryce and Son 10x21x14,5cm. Cond.: G
Twee Chinese bronzen vazen ca. 1900 met drakenmotief in goede originele staat 26xø14cm. Cond.: G
Cloisonne zout- en peperstel ca. 1900. 4-Delige set bestaande uit; zoutvaatje, peperstrooier, mosterdpotje met lepel en draagcomfoor. In zeer goede staat met open motief 11x20x7cm. Cond.: G
Russisch heilig bronzen kruis ca. 1900 (of ouder) 22x14cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G
Vier boeken Deutsche Ortswappen o.a; Bayern Anhalt, Freistadt Bayern en Baden, Aktiengeselschaft Bremen 24x19cm. Cond.: G
Tafel-petroleumlamp 19e eeuw met handbeschilderde porseleinen voet en handbeschilderd glazen reservoir. Voorstelling van een pijprokende man bij kasteel in landschap 52xø15cm. Cond.: G
Antiek Jugendstil messing schrijfset( inktstel) Glazen reservoirs ontbreken, ca.1900,7x12x13cm., Cond.:G
Jugendstil-stijl 2-lichts tafellamp met gekleurd glazen kappen en koperen voet in lelieblad vorm, 20e eeuw, 4x25xø4cm., Cond.:G
Art Nouveau stijl glas-in-lood tafellamp met groen-blauwe kap en metalen voet 21e eeuw 40xø25cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Oude tafellamp met bronzen leeuw, houten voet( lederen kap) 20e eeuw Cond.: G
Groot kavel oude/antieke onderscheidingen o.a; WO I, Duitsland, België etc. 8x25x10cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G
Oude koperen bureaulamp 20e eeuw in goede originele staat 64x43x25cm. Cond.: G
Grote blauw glazen met messing plafondlamp in Louis-Seize stijl, bestaande uit honderden blauw glazen schijfjes. 48xø28cm.
Twee marmeren art-deco boekensteunen ca. 1920, (1 chip) 16x10x14cm.
Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.
Oud prisma glazen hanglampje met messing 20e eeuw 34xø10cm. Cond.: G
Oude zakkroonluchter met prismen glas in Louis-Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw.(ketting kapot) In goede staat. 66xø45cm.
Grote messing wandschotel ca. 1900 met wapendecor "Semper Fideles" in goede originele staat ø46cm.
Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm. COnd.: G
Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.
Grote 19e eeuwse gietijzeren heksenketel in zeer goede originele staat 24xø53cm. Cond.: G
Bronzen tafellamp-voet 2e helft 20e eeuw, neo barok 46xø16cm. Cond.: G
Kavel met 11 flessen rode wijn; 1x Windsor Vineyards Cabernet Savignon California Burns and Gilliam, 2x Los Royales 2000 Reserva, 1x Saint-Leon Mühler Besse premieres cotes de Bordeaux 1883, 1x Mis en...
Vijf flessen wijn/sherry; 1x CHateau Saint Seurin Cru Bourgeous Haut medoc, 1x Chateau Monniquet Bordeaux 1966, 1x Cedro medium Sherry, 1x Brandy Magno Asborne, 1x 1962 Grand Vin Du Chateau Phelan Seg...
Vier oude flessen cognac; 1x Joseph Guy, 1x Jules Gautret, 2x Louis D'or Napoleon ca. 29xø9cm. Cond.: G
Prachtig antiek petroleumstel ca. 1880, nikkel met blauw emaille. In uitstekende staat. 20xø21cm.
Prachtige ingelegde ,intarsia, jugendstil barometer, ca. 1900 met landschapmotief, diverse houtsoorten. 50x22x6 cm., Cond.:G
Antieke gietijzeren weegschaal, gemerkt Gloria. In zeer goede staat 29xø20cm.
Bronzen weegschaal 20e eeuw met kaarskandelaar en kersenhouten voet 60x40x18cm. Cond.: G
Engelse stik-barometer ca. 1900, mahoniehouten fineer met bandintarsia en tinnen maatplaat. In goede originele staat 97cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten handgestoken barometer ca. 1900 in goede originele staat 36x11x2cm. Cond. : G
Grote antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat.L.59 cm.
Kerkelijke messing dekselbokaal ca. 1890, rondom bewerkt in goede originele staat 24xø11cm. Cond.: G
Tafelbarometer ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal (goudgekleurd) Aneroid barometer 21x14x6cm. Cond.: G
Moderne bureaulamp 21e eeuw in bronskleur met gemarmerde glazen kap en aan-uit draaiknop 36x20x29cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse bakbarometer met notenhout en inlegwerk. Mooie tinnen plaat. geheel naar 18e eeuws voorbeeld 130x23x10cm. Cond.: G
Duitse antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat. L.43 cm.
Kleine antieke roodkoperen appelketel, 19e eeuw (licht bedeukt) 17x20x14cm., Cond.:R
Twee grote 19e eeuwse koperen appelketels; 1x gaaf 36x37xø26cm. en 1x gerestaureerd 34x42x27cm. Cond.: R-G
Zes delen oud/antiek koperwerk o.a; strijkbout, appelketel, schouw-waterkoker en schenkkan 10-29cm. Cond.: G
Twee delen antiek koperwerk; 1x Art Deco wand-luciferhouder kopergeslagen met maangezicht en 1x Jugendstil tablet met plated bloemen ingelegd 23-24cm. Cond.: G
Drie oude messing wandlampen (2x 2-lichts en 1x 1-lichts) in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw 24x28x17cm. en 24x20x5cm. Cond.: G