Drie oude cloisonne snuifflesjes 20e eeuw met bloemdecor 20e eeuw 6,5cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen empire vaas, ca. 1810, met handbeschilderde voorstelling van : De Oper in München, met diverse figuren. Mooie kwaliteit. Gedeelte van bladgoud is vakkundig gerestaureerd, pors...
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Grote Arnhemse platelen vaas, gemerkt met haan, decor Lindus (maiskolfen en bloemen ca. 1910) 25xø23cm. Cond.: G
Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.
Prachtig groot tegeltableau van Porseleyne Fles bestaande uit 20 tegels. Voorstellend een stadsgezicht van Amsterdam, geschilderd door S.L. ca. 1920 in zeer goede staat 80x62cm.
Rozenburg (Den haag) 19e eeuws tegeltableau in lijst. Voorstellend de grote markt van Nijmegen met Waaggebouw en St. Stevenstoren. naar een schilderij van de bekende schilder Klinkenberg. 1 Tegel is g...
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen familie Verte sierbord met bloemdecor en vlinder. Lichte randschade 7xø35cm. Cond.: G
Oude Tjechische keramieken Art Deco vaas, gemerkt Amfora ca. 1930 met polychroom haandecor 36xø18cm. Cond.: G
Oude keramieken Ghandi ca. 1930, genummerd 3245, hoogstwaarschijnlijk Royal Dux in goede staat 22x20x16cm. Cond.: G
Groot Duits historisme tafelschaal voorstellend een open strijdwagen met 3 paarden en twee figuren ca. 1880. 2 Vingers missen 32x43x20cm. Cond.: G
Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..
Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, gesigneerd F. Klinsch 20e eeuw 43x22x22cm. Cond.: G
Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, moeder met kind. Gesigneerd L. Friedrich Gronau nr. 5114 20e eeuw 57x15x17cm. Cond.: G
Oude Duitse bisquit porseleinen figuur, Lorenz Hutschenreuther K. Tutter 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een knielende naakte vrouw 33x16x15cm. Cond.: G
Arnhems platelen oorvaas, gemerkt met haan, schilder L.K. (decor Laristan ca. 1910) met bloemdecor 30xø16cm. Cond.: G
Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...
Prachtige Sevres Frans porseleinen broodmand 20e eeuw (in 18e eeuwse stijl), beschilderd met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 10x30x22cm. COnd.: G
Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.
Kleine Duitse Meissen porseleinen koffiekan Zwiebelmuster ca. 1900. Chips van deksel binnenzijde 17x13xø9cm. Cond.: R-G
Groot Duits KPM porseleinen inktstel met bloem- en gouddecor. Tevens met vlinders handbeschilderd. Verso tekst en datum 1927, 7x30x23cm. Cond.: G
Groot oud porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt F met kroon (Duitsland, Fürstelberg?), voorstellend een vrouw te paard en man. Poot van paard gerestaureerd en been van man ook 31x27x15cm. Cond...
Weens porseleinen beeld ca. 1900 Nr. 137 van een dansend paar. 1 Vinger stukje af en chip van bloem af 27x18x12cm. Cond.: R
Antiek Weens porseleinen beeld, ca. 1900, voorstellende een dansend paar (1 vinger af).27cm.
Twee oude porseleinen vazen ca. 1930 met bloemendecor in zeer goede staat 26xø17cm.
Grote keramieken Oosterse voorraadvat met uitgang onder voor een kraan (olie- of wijnvat). Handbeschilderd ca. 1900, 1 oude haarscheur 100xø42cm. Cond.: R-G
Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 57cm., Cond.:G
Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 62cm., Cond.:G
Grote 19e eeuwse Japans imari porseleinen dekselvaas met prachtig decor van gebouwen, planten, bloemen en figuren. Dekseltop stukje af 50xø21cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen trekpotje met decor van blauw, creme, groen en wit 13x17xø11cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige borden met landschapsdecor. oude haarscheuren en/of lichte randschade ø23cm. Cond.: R
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met bloemendecor in goede staat 2xø12,5cm. Cond.: G
Chine de Commande porseleinen trekpot met handbeschilderd wapen en bloemendecor. Deksel heeft lichte randschade, chipje bij tuit 14x19xø10cm. Cond.: R-G
Chine de Commande 18e eeuws porseleinen chocoladekannetje met handbeschilderd wapen en bloemdecor. In goede originele staat 15x13xø9cm.
Zes 18e eeuwse Chine de Commande porseleinen kop & schotels met wapen, putti en bloemendecor. Lichte randschades en haarscheuren 4xø12cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaasdecor (lichte randschade), 1x bloemen- en vlinderdecor (lichte randschade), 1x bonzai boom en geschulpte rand (lichte randschade), ca. ø23cm. Co...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloemen- en plantendecor (haarscheur van 7cm.) ø38cm. Cond.: R
Japans goud-imari 19e eeuw porseleinen sierbord met bloemendecor (randschade) ø20,6cm. Cond.: M
Prachtige Chinees porseleinen figuur ca. 1900 voorstellend 2 Chinese jongens; 1x met schildpad in een doos en 1x staand met een waterlelie op de schouders. Onderkant met zegel? 36x22x15cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse schaal met bloemendecor centraal. in goede staat 24x30x2,3cm.
Prachtige Chinees porseleinen lachende figuur ca. 1900, voorstellend een boedha met 5 Chinese kinderen in goede staat 27x26x19cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met fijn geschilderd bloemen- en gouddecor, minimale randschade ø23,2cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met tuin- en bloemendecor ø22,4cm. Cond.: G
Blauw Chinees bord ca. 1800 met planten en bloemendecor met geschulpte rand. Onder de rand enkele chips 3xø21cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen bord met bont- en gouddecor 19e eeuw met familiteken verso (mooi decor) ø22,6cm. Cond.: G