Groot Perzisch handgeknoopt tapijt Iran Gabbeh (nieuwprijs € 2.430,66) 130x180cm. Cond.: G
Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt. fijn geknoopt in blauw tinten, goede staat. 310x196cm.
Handgeknoopt Perzisch kussen en 3 vierkante Perzische kleedjes in redelijk tot goede staat ca. 60x60cm.
Groot handgeknoopt Perzisch kleed, hoofdzakelijk in roodtinten met bloemendecor in goede staat 201x348cm.
Oud Perzisch tapijt(rood/zwart etc.), lichte sleets 190x127cm. Cond.: R
Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt (gereinigd) in roodtinten 122x80cm. Cond.: G
Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/blauw tinten 345x240cm. Cond.: G
Twee Perzische handgeknoopte tapijten (gereinigd) in cremetinten 129x78cm. en 122x76cm. Cond.: G
Twee kleinere Perzische kleden in redelijke staat 120x83cm. en 130x85cm.
Groot Perzisch handgeknoopt kleed (gereinigd) in oker/rood tinten 370x272cm. Cond.: G
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt in rood-blauw-zwart kleuren (beetje kaal) 280x170cm.
Prachtig Perzisch tapijt in blauwtinten (gereinigd) 115x80cm. Cond.: G
Twee mooie kleurrijke Perzische kleden in goede staat 213x80cm. en 93x104cm. Cond.: G
Groot handgeknoopt Perzisch kleed in rood/bruin/blauw tinten in zeer goede staat 125x197cm.
Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt (gereinigd) in donkerrood tinten 127x?cm.Cond.: G
Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt in blauwtinten met rood en medaillon 145x76cm. Cond.: G
Twee kleine handgeknoopte Perzische tapijten (gereinigd) in blauwtinten 65x80cm. en 61x94cm. Cond.: G
Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in rood/baluw tinten 145x90cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch kleed in rood tinten, in zeer goede staat 103x155cm.
Twee oude handgeknoopte Perzische kleden; 1x Belusch bidkleed donkerrod/bruin/zwart 140x84cm. en 1x creme/rood 63x60cm. Cond.: G