Oude Meissen porseleinen putti met blaasinstrument ca. 1900 "Je les rends legers" in goede originele staat 12,3cm.
Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G
Oude Meissen porseleinen figuur na 1934, voorstellend een vrouw met bloemenkrans en 3 lammetjes. Nr. 2934 131. 1 Pootje gelijmd en 1 stukje van pootje af 14x13x6cm. Cond.: R
Bijzonder Oosters jade water-lelie blad met daarop een krab. Prachtig bewerkt aan beide zijdes, in goede originele staat 7,5x8,5x1,5cm. Cond.: G
Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.
Antiek Rozenburg Den Haag tegeltableau bestaande uit 20 tegels. Beschilderd naar een schilderij van Vogel. Voorstelling van landschap met molens en koeien. In goede originele staat 78x62cm. Cond.: G
Rozenburg (Den haag) 19e eeuws tegeltableau in lijst. Voorstellend de grote markt van Nijmegen met Waaggebouw en St. Stevenstoren. naar een schilderij van de bekende schilder Klinkenberg. 1 Tegel is g...
Zeer grote oude Plaue Schierholz deksel pronkvaas met console 2e helft 20e eeuw met opgewerkt bloemendecor en figuren met gouddecor. (echt kobalt). Geen beschadiging ontdekt maar minimale chips mogeli...
Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.
Grote 19e eeuwse Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelhout en mand met kruiden. Prachtig gedetailleerd en bewerkt. In zeer goede staat 33cm.
Grote 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken knobbelvaas, gemerkt met drie bellen en floraal decor. Minimale glazuurschade 39,5x16x16cm. (8-kantig) Cond.: G
Groot antiek ivoren figuur ca. 1900 (gesigneerd), voorstellend een vrouw met kind en bloemen. Mooie uitdrukking en goede kwaliteit. Voet gelijmd 25x11x8cm. Cond.: R-G
Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met kind op zijn schouder. In goede originele staat 12,5cm.
Zeldzaam groot Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel wangli met landschap- en bloemendecor (gelijmd) ø36,6cm. Cond.: M
Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R
Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G
Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...
Zeldzame 17e-18e eeuwse Delfts keramieken scheerbekken met Chinees decor (randschade) 7xø27cm. Cond.: R
Keramieken Delfts polychrome koe (gemerkt), puntjes van de hoorns af en minimale glazuurschade 9,5x13x7cm. Cond.: R
Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G
Delftsblauwe keramieken schemerlamp met 18e eeuws Delfs blauw keramieken lampenvoet en origineel deksel (gelijmd), 1 chip, verder in originele staat 75x40x50cm. Cond.: R-G
Oude Chinees keramieken figuur 20e eeuw, voorstellend ene man met pantoffels in zijn hand (celadon) 41cm. Cond.: G
Zeldzame prachtige Chinees ivoren figuur ca. 1900. Voorstellend een Chinese man met baard en kikkers. Gesigneerd en in zeer goede originele staat 19cm.
Oude Delftsblauwe pot, gemerkt "de drie klokken" 18e eeuw. opschrift Variwas (waarschijnlijk een latere kopie) 29xø14cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse porseleinen dekselvaas met blauw bloemendecor, minimale chips 45xø26cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor (1x oude haarlijn) 22xø10,5cm. Cond.: R-G
Zeldzame Chinees porseleinen tuitvaas 18e eeuw of ouder. Diepblauw decor van bloemen met vogel. In zeer goede staat 17xø8cm.
Gigantische Chinees porseleinen schotel 19e eeuw met landschapsdecor in goede staat ø54cm.
Gigantische Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel met landschaps- en vogeldecor in goede originele staat ø54cm.
Oude Chinese handspiegel ca. 1930 met jade handvat en bewerking. Messing armatuur. Geheel in goede originele staat 27x9x1cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 1e helft 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman. In goede originele staat 47cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi vaas met 4 opgewerkte kopjes en floraal decor. In goede originele staat 30xø20cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Cheng Lung met floraal decor in zeer goede originele staat ø23cm.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figurendecor van spelende kinderen ca. 1900 in goede staat 25x17cm.
Vjf-delige 18e eeuwse Chinees porseleinen prsenteerset voor eten met divere figuren in landschapsdecor (1 deel gekramt en 1 chip), verder in goede originele staat 30x25x2cm.
Oud Chinees porseleinen boedha figuur ca. 1900 in zeer goede staat 23x23x16cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap- en plantendecor in goede staat ø45,5cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren in landschapsdecor (gesigneerd) 32xø23cm. Cond.: G
Twee oude Chinees porseleinen plaquettes 1e helft 20e eeuw met vogel in landschap en teksten. Familie Verte, in zeer goede staat 38x26cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse vaas met floraal decor in goede staat 24xø12cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman 43cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een oude Chinees met wandelstok 39cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot 8-kantig Kang Xi met floraal decor. Deksel heeft lichte randschade 10,5x13x9cm. Cond.: R-G
Grote imari porseleinen lampenvoet met bronzen montuur, diverse figuren (mandarijneenden) etc. 75x30cm. Cond.: G
Acht zeldzame Chinees porseleinen borden 18e eeuws, gesigneerd. Met prachtig figurendecor en kraanvogeldecor verso. Onderkant ook beschilderd, in zeer goede staat ø23,8cm.
Vijf 19e eeuwse imari porseleinen sierborden met prachtig diepblauw- en goudkleurig landschapsdecor. Coulissen rand-decor met diverse tekens, 1 bord gelijmd ø20,9cm. Cond.: G