Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met als voorstelling 2 figuren op een wandelpad (fijne beschildering), Minimale randschade, 4xø9,3cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900-1920 (gesigneerd) met geisha-decor in goede staat 4,5xø9,5cm.
Acht 19e eeuwse porseleinen empire schotels met gouddecor (2x haarscheur) ø13-ø14cm. Cond.: R-G
Porseleinen naaldendoosje en een porseleinen 6-kantig doosje, 7x2.5x3cm en 4.5x4.5x2.5cm., Cond.:U
Interessant kavel 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse decor van landschappen, draken, vogels en bloemen. 1 Kopje met lichte randschade ø7-ø8cm. Cond.: G
Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...
Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.
Grote Chinese blauwe vaas met 2 afbeeldingen, handbeschilderd. Fam Rose, vogel op bloesemtak 20e eeuw, 32xø22cm. Cond.: G
Twee grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde vazen 20e eeuw, gesigneerd. Decor van figuren in zeer goede staat 40,3xø19cm.
Zes prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse vierkant schotels. Voorstellingen van damesportretten, in goede staat 7,5x7,5cm. Cond.: G
Dertien antieke Jugendstil levensmiddelen-/voorraadpotten ca. 1900 van porselein. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije, 11 delen heel, 2 delen beschadigd 8-25cm. Cond.: R-G
Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord met geschulpte rand met als voorstelling figuren in de tuin en omranding van bloemen ø23,3cm.
Tien vooroorlogse bruidsfeest kop&schotels met gouddecor en opschriften, in goede originele staat (minimale chip mogelijk) 9xø15cm.
Vier oude Engelse Staffordshire porseleinen honden 1e helft 20e eeuw; 2x klein met mand en 2x groot (Nr. 3915). In goede originele staat 10-26cm.
Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met rondom 8 Chinese figuren beschilderd (musicerend, dansend, etc.). Oude haarlijn in deksel 16xø12,5cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord, fijn geschilderd met bloemen- en gouddecor, randschade ø22,7cm. Cond.: R
Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G
Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels in goede staat, 1 chip kopje.
Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G
Chinese jade geisha ca. 1900. Paar witte stootvlekken, sokkel chip af. Verder in goede originele staat 23cm.
Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R