Kavel van 6 oude Duitse treinen 2e helft 20e eeuw; 3x Märklin locs (goed), 1x Märklin loc E 6302 groen (goed), 1x Fleischmann (goed) en 1x Märklin rode dieselloc (redelijk) 12-22cm. In redelijk tot go...
Minitrix 12829 treinset "NS koploper" 3-delig treinstel, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Kato 10-327 "eurostar" 8 Car set, Spoor N, compleet ongebruikt in originele doos.
Originele Franse blikken vooroorlogse speelgoedtrein van Eclair Brevete S.G.D.G. ca. 1930. In originele doos en in goede originele staat
Arnold 2336 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G
Diverse oude speelgoeddieren o.a; Steiff 20e eeuw; 1x hond (ongemerkt, waarschijnlijk Steiff), 1x mopshond ongemerkt, 2x hond (gemerkt Steiff), 1x ijsbeer ongemerkt, 1x liggend schaap (ongemerkt), 1x ...
Fleischmann Digital 77420, ongebruikt in originele verpakking "N piccolo".
Zeldzame Käthe Kruse pop ca. 1915 in redelijk tot goede staat. Geen scheuren en/of beschadigingen. Stoffen lichaam en beschilderd stoffen hoofd met beschilderde ogen. Gezicht iets vervuild, hoofd heef...
Arnold 2335 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Kavel met diverse schaalmodellen 1:18 van gebruikte tot nieuwstaat.
Kavel van diverse poppen; A.M., schildpad etc. Enkele beschadigd 15-40cm. Cond.: R
Kato 10-382 500 series Shinkansen "Nozomi", Spoor N, compleet ongebruikt in originele doos incl. garantiebewijs en papier.
Minitrix 12827 E lok 1200, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Antieke Duitse pop met rieten stoel, gemerkt Sonneberg 2966/11 ca. 1930 in originele staat 70x38x42cm. Cond.: G
Hobbytrain SVT Köln 16063, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Prachtig model 1100 NS, handmatig aangepast door THS Modelbouw , N spoor.
Oude Käthe Kruse pop met originele kleertjes en schoenen, 11 juni 1975 in zeer goede originele staat 31cm.
Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.
Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...
Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Negen diverse Roco N spoor wagens w.o; 4x PTT wagens en 3 VAM compost wagens. Allen in ongebruikte staat in originele verpakking.
Zeer interessant kavel met diverse modeltrein-onderdelen, waaronder; 1x Arnold 7090 transformator nieuw in doos, Peco SL-E383F rails nieuw in doos (winkelprijs € 80,00), 4 NS treinen N spoor nieuw in ...
Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Vooroorlogse speelgoed-ezel ca. 1930 met functionerend mechaniek (oren en staart bewegen). Sleutel mist, verder in goede originele staat 13x17x5cm.
Arnold 0245, "De PTT postwagens van Arnold", N Spoor, ongebruikt in originele verpakkiing.
Twee keer Minitrix 13629, ongebruikt in originele verpakking, N spoor