Groot oud bronzen beeld van Jan te Wierik (gesigneerd) J.T.W. 1.A nr. 1 van de 2. Geheel op zwart marmeren voet in goede originele staat 64x30x20cm.
Joris Verdonkschot 04 (nr. 5/8), bronzen figuur op marmeren voet, gesigneerd en titel "Passione II". In zeer goede staat 27x27x13,5cm.
Antiek bronzen figuur met ivoor, voorstellend een dame met lange jas en hoofdbedekking van D. Alonzo (Dominique Alonzo). Linkerhand heeft beschadigingen aan vingers, verder in goede originele staat 23...
Twee bronzen bewerkte Jugendstil-stijl vazen 21e eeuw met bloemen en vrouwenfiguren opgewerkt 29xø13cm. Cond.: G
Bronzen saxofonist 21e eeuw op marmeren voet in goede staat 42cm.
Groot bronzen paard gemonteerd op zandsteen. Haarscheur en oude reparatie scheur romp 86x64x17cm. Cond.: G
Grote oude bronzen papegaai op stam 2e helft 20e eeuw (geoxideerd) 122cm. Cond.: G
Zeldzaam 19e eeuws houtgesneden gesigneerd figuur. Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in gewaad met grote lotusbloem in een mand op zijn rug. Mooie patina, mooie kwaliteit 32x19x17cm. C...
Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.
Bronzen skelet 21e eeuw, de denker (naar Rodin). gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 33x15x18cm.
Grote oude bronzen papegaai op voet 2e helft 20e eeuw. Zijkant papegaai is gescheurd (geoxideerd) 127cm. Cond.: M
Groot oud Indonesisch houten beeld, voorstellende een Balinese schone met bloemenranken ca. 1960. H.: 72cm. Cond.: G
Oude bronzen liggende halfnaakte dame op wit-marmeren voet (chip), gietstempel Parijs 20e eeuw in goede staat 29x15x10cm.
Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.
Grote bronzen adelaar 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd G. Klimt. Gemonteerd op zwart marmeren sokkel, in goede staat 51x16x16cm.
Bronzen masker-beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x15x10cm.
Weens bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een vogel bij waterpomp. In goede originele staat 8x8x8cm.
Bronzen haas 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon op zwart marmeren voet in goede staat 34x28x7cm.
Chinees bronzen boedha 18e-19e eeuw met opschrift verso. In goede originele staat 7cm. Cond.: G
Oude Indonesische houtgesneden krishouder 20e eeuw in goede staat (krimpnaad) 56x24x23cm.
Zittende bronzen boedha met spiegel en hoofdtooi 2e helft 20 eeuw 18x12x8cm. Cond.: G
Bronzen kraai 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 27x22x14cm.
Bronzen apostel 21e eeuw, gesigneerd Milo. Geheel staand op zwarte marmeren voet (gelijmd) 36x15x12cm. Cond.: R
Oud mahoniehouten handgestoken beeld voorstellend een Javaanse vrouw 2e helft 20e eeuw 50x40x25cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen bloemhouder 1e helft 20e eeuw. De vleugels zijn op te tillen waaronder men bloemen kan vastzetten 49x27x16cm. Cond.: G
Oude bronzen koe, ongesigneerd, op groen marmeren sokkel 20e eeuw in goede staat 17x14x8cm.
Oude bronzen hond, gesigneerd Carvin, op bruin marmeren voet 20e eeuw in goede staat 19x13x7,5cm.
Oude bronzen ramskop met wandophanging 20e eeuw (ongesigneerd) in goede staat 15x20x19cm.
Oud bronzen beeld 20e eeuw van een Romeinse man met lauwerkrans 43cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een werkende bronsgieter. Gemerkt Cirex 1962-1987. In goede staat 15cm.
Oude natuurstenen gepolijste dolfijnengroep (China?) 10x12x7cm. Cond.: G
Vier delen oud Indonesische houtsnijwerken ca. 1950; 1x halfnaakte Indonesische vrouw, 1x eend met vis, 1x duif met jong (Tantra Galerie Bali) en 1x vogel (Tantra Galerie Bali) 14-37cm. Cond.: G
Antiek Chinees bronzen figuur ca. 5cm. Voorstellend een Chinese man met paardestaart (fallus zichtbaar aan onderkant) ca. 1900 . Cond.: G
Oosters bronzen figuur in de vorm van een zittende olifant 20e eeuw 22x18x10cm.
Oude messing boedha 2e helft 20e eeuw, gedetailleerd bewerkt in goede staat 21x13x9cm.
Oude plated bronzen boedha in olifantvorm, in goede originele staat 20e eeuw 11x6,5x4,5cm.
Bronzen Jugendstil-stijl vaas 21e eeuw met meisje en floraal decor. In goede staat, gesigneerd Moreau 28cm. Cond.: G
Abstracte bronzen figuur met 3 paardenhoofden 20e eeuw, ongesigneerd
Loden beeld van Kaiser Franz Josef, gesigneerd R. Bachmann ca. 1900. Offizielle Kriegsfeursorge 26cm. Cond.: R-G
Compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd Aug. Moreau (gerepareerd) 34cm. Cond.: R
Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G
Decoratieve oude houtgesneden boedha met stukjes spiegel ingelegd 20e eeuw 26x20x16cm. Cond.: G
Oud Indonesisch houtsnijwerk, voorstellend een vrouw en man in de bosschage 20e eeuw 24x24x4cm. Cond.: G