Duitse Kathe Kruse pop, Gisela 1981/1982 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Irmela 1986 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Otto 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Motief 1960, wereld vluchtelingen collectie, postfris + spec. couverts.
Drie keramieken vazen uit Duitsland van Scheurich, decor kwastveeg. In goede staat 14xø14cm. en 22xø11cm.
Drie keramieken vazen uit Duitsland van Schuerich met spikkeldecor in goede staat 15xø17cm., 22xø11cm. en 25xø20cm.
Zes Hollands porseleinen kop en schotels (gemerkt PMM Holland) ca. 1930 met Chinees decor. 1x kopje kapot en 1x kopje haarscheur 6xø11,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 19e eeuws 5-delig kaststel met floraal decor. 1 vaasje beschadigd, 4x gaaf 6,55-8,5cm. Cond.: R-G