This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

7 Diverse poppen
Result: 55 EUR

Zeven diverse poppen in doos, onbespeeld; 1x schildpad klassik collection, 2x indianenpoppen met lederen kleding, 2x Effanbees Oranje Blossom Joyce Stafford (Chinese poppen), 1x Puddin Maddam Alexande...

Kathe Kruse, Gisela
Result: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Gisela 1981/1982 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Irmela
Result: 75 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Irmela 1986 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Otto
Result: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Otto 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

3 Chin. schotels
Starting price 30 EUR

Drie oude Chinees porseleinen schotels ca. 1900 (gemerkt) met figuur- en vlinderdecor in goede staat ø22,6cm.

Capucijner vaas
Result: 140 EUR

Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R

Regelateur
Starting price 100 EUR

Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G

Grace S. Putman
Result: 135 EUR

Pop genaamd "Bye Lo baby" van verschillende makers o.a. Kestner (verschillende delen door verschillende makers), gemerkt op het hoofd "by Grace S. Putman", gemerkt op het lijf met een rode stempel. Bi...

AM 2/0 DEPO 1894
Result: 85 EUR

Pop, gemerkt 1894 AM 2/0 DEPO . Biscuit porseleinen hoofd met open mondje, tandjes, bruine vaste ogen en blond haar. Composiet (of papier-mache) lichaam (9 geledingen) met losse draaiende polsen, draa...

Pop + los hoofd
Result: 20 EUR

Recknagel "Amberg baby", gemerkt op hoofd L.A - S, RA 241. Biscuit hoofd met blauwe slaapogen en gemodelleerd haar. Stoffen lijfje met porseleinen handjes H.: 16cm. + Los porseleinen hoofdje van Reckn...

Servies
Result: 20 EUR

Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)

Album DDR
Result: 35 EUR

D.D.R. (Duitsland) spec. verz. z.g. "gedenkbladen" met zegels en spec. stempels 60-er jaren.

Pors. olielampje
Starting price 100 EUR

Antiek porseleinen tafel petroleumlamp, 19e eeuw, met putti en opgewerkte bloemen, stijl gelijmd, beschadigingen aan bloemen en vingers. 33xø12cm.

KPM kop & schotel
Result: 30 EUR

Duitse KPM porseleinen kop&schotel met gouddecor en opschrift "Für den Hausherrn" ca. 1900 in goede staat 8xø14cm.

Album, motief 1960
Starting price 50 EUR

Motief 1960, wereld vluchtelingen collectie, postfris + spec. couverts.

Album, motiefverzameling
Starting price 50 EUR

Davo album, motief "Ver. Europa", voornamelijk pf.

3 Vazen, Scheurich
Starting price 30 EUR

Drie keramieken vazen uit Duitsland van Scheurich, decor kwastveeg. In goede staat 14xø14cm. en 22xø11cm.

3 Vazen Scheurich
Starting price 40 EUR

Drie keramieken vazen uit Duitsland van Schuerich met spikkeldecor in goede staat 15xø17cm., 22xø11cm. en 25xø20cm.

6 Kop & Schotels
Starting price 30 EUR

Zes Hollands porseleinen kop en schotels (gemerkt PMM Holland) ca. 1930 met Chinees decor. 1x kopje kapot en 1x kopje haarscheur 6xø11,5cm. Cond.: R-G

2 Delftse vazen
Result: 30 EUR

Twee oude Delfts blauwe vazen ca. 1900 met rondom landschappendecor (1 vaas gelijmd en 1 vaas goed) 27cm. Cond.: M-G

4 Delen keramiek
Result: 15 EUR

Vier delen oud keramiek; 2x jardiniere ca. 1900 (oude haarlijnen), 1x Italiaanse kruik en 1x schenkkan met rozendecor 22-26cm. Cond.: R-G

2 Figuren, Gerold pors.
Result: 80 EUR

Twee Duitse Gerold porseleinen figuren (Bavaria) ca. 1950; 1x naakte dame met reekits en 1x zittende dame met gala-jurk 15-21cm. Cond.: G

Imari schemerlamp
Result: 75 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse tafellamp-voet in goede staat 34xø17cm.

Kaststelletje
Starting price 45 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws 5-delig kaststel met floraal decor. 1 vaasje beschadigd, 4x gaaf 6,55-8,5cm. Cond.: R-G