Zeldzaam 18e eeuwse 3-delig aardewerken olie- en azijnstel, gemerkt de Klaauw. In zeer goede staat met minimale glazuurschade 20x19x12cm.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie roze schenkkan met zilveren monturen en decor van flora en goud 15x11xø8cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws 9-delige Chine de Commande set: 1x theepot met rondom landschapsdecor (goed), 1x schenkkan(goed), 1x dekselpot (goed), 1x kom (beschadigd), 5x kop&schotels (2 kopjes besc...
Chinees porseleinen 18e eeuwse chicken cup, Familie Roze met 2 kippen (geel en floraal decor) 3,5xø6,6cm.
Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van figuren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde o...
Groot zeldzaam 18e eeuws Delfts bord met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Groot zeldzaam 18e eeuws Delfts bord met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Groot zeldzaam 18e eeuws Delfts bord met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Twee Duitse Meissen porseleinen 2-delige kandelaren ca. 1900 (Knauf) met decor van flora en goud. 1 Kandelaar heeft de bovenrand gebarsten 27x20x11cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen vierkante vazen met rondom teksten en decor van goudkleur en landschappen, gesigneerd 1e helft 20e eeuw 29x11x11cm. Cond.: G
Twee grote oude Franse Limoges porseleinen amfora vazen in empire stijl met figurendecors en vergulding ca. 1900-1930 (1 vaas met chip) 33x20xø11cm. Cond.: R-G
Duitse Meissen porseleinen vogel (gesigneerd Weiss?) ca. 1970 in goede staat 16,5cm.
Groot kavel antieke pijpen en pijpenkoppen (porselein ca. 1900 en later) o.a: reservisten, zilver met hout, meerschuim etc. (Duitsland). Een aantal zijn helemaal compleet, interessant kavel voor de ve...
Twee antieke Hollandse Delfts bonte keramieken koeien met polychroom floraal decor (gerestaureerd) 9x14,5x5cm. en 9x14x6cm. Cond.: R
Acht zeldzame 18e eeuwse Delfts bonte borden met floraal decor en geschulpte rand, gemerkt "P". Lichte glazuur-randschades ø20cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.
Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G
Groot porseleinen tafelstuk met diverse putti en opgewerkte bloemen, gemerkt A.B. 20e eeuw. In goede staat, minimale chip mogelijk 47x40x23cm. Cond.: G
Oude Chinees keramieken wierookpot in goede staat met theeglazuur, gesigneerd 8xø13,5cm. Cond.: G
Zeldzame Oosterse terracotta vaas met dierfiguren als grepen ca. 1500 met turkoois glazuur . In zeer goede originele staat 10,5x13xø10,5cm.
Zeldzame Perzische terracotta schaal ca. 1500, bewerkt met ivoorkleurige en trokiis glazuur (chip uit voetrand) 13xø18cm.
Zeldzame Perzische terracotta vaas ca. 1500 met pauweoog glazuur. In zeer goede originele staat 24xø19cm.
Grote 18e-19e eeuwse imari porseleinen kraagvaas met decor van paradijsvogels in bloesemboom 62x27cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met decor van figuren in tuin met kraanvogels (gesigneerd). beide vazen minimale chip kraag, H.: 47cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met decor van flora en strik 23xø29cm. Cond.: G
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen ovale schotel met als voorstelling geisha's in een tuin met twee mannen 54x47cm. Cond.: G
Origineel klein antiek Chinees Yixing theepotje 18e-19e eeuw (gemerkt). 2 Kleine chips van deksel 5x9xø5,5cm. Cond.: R-G
Origineel antiek klein Chinees Yixing theepot 18e-19e eeuw, gesigneerd en in goede staat 7,3x10x5,8cm.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schaal met paradijsvogeldecor tussen bloesemtakken en vergulding. Geschulpte bovenrand en tekst (gemerkt), in goede staat 15xø44,5cm.
Twee Chinees porseleinen Familie Roze vaasjes met zilveren (835/000) montuur. gemerkt en met floraal decor 12xø5cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 13xø10cm. Cond.: G
Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met decor van objecten in landschap. Oude haarlijn en chip deksel 15x8xø11cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuwse 5-delige set bestaande uit: 3 schenkkannen, tablet en strooier. 1 Kan en het tablet zijn onbeschadigd, 2x handgreep gerestaureerd, chips deksel, chips tuit, bovenrand ge...
Twee antieke Chinees porseleinen Quan Yin, blanc de chine 18e-19e eeuw (1x gelijmd en 1x oude haarlijn) 20-21cm. Cond.: R
Chinees bord 18e eeuw met floraal decor in goede staat 5xø23cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal decor (2 kopjes met haarscheur, 1 kopje met chip) 7xø13cm. Cond.: R-G
Chinees jade hoofd, voorstellend een man met baard 19e eeuw (chip af) 4x3,5x1,5cm. Cond.: R-G
Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met zeer gedetailleerde decor van flora en vogels (gemerkt) 36xø21cm. Cond.: G
Veertien delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen kop & schotels (2 soorten): 1x 4 kop & schotels met 1 losse schotel 5xø11cm. (decor van landschappen met baai), alles onbeschadigd en 1 soort met 2 kop...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met floraal decor en zilveren montuur 9-10cm. Cond.: G
Grote gesigneerde Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met landschappen, medaillons en gouddecor in goede staat 47cm.
Grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen kom met sigantuur en decor van figuren in landschap (2 chips rand) 8xø18,8cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen Kang Xi borden 17e-18e eeuw met decor van pagode in landschap (1x bord met lichte randglazuur-schade) ø21,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen penselenpot met rondom tekst. Gesigneerd en gemerkt 15,7xø19cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden met tuindecors (1x randschade en 1x haarscheur) ø22,8cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met rondom decor van krijgers en binnenin een hoogwaardigheidsbekleder (bodem gemerkt) in goede staat 7,5xø16,5cm. Cond.: G
Zeer grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze kom met decor van vogels en flora 14xø37cm. (1 oude haarlijn) Cond.: R-G
Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met decor van coulissen en eend in landschap, bevat zilveren beugel (minimale chip) ø21cm. Cond.: G
Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met zeilschip, visser en landschap 15xø16cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot met opengewerkte decors 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt 13x18xø9cm. Cond.: G
Duitse 7-delige Rosenthal porseleinen desset-servies bestaande uit een schaal met 6 borden, Kunstabteilung Selb 20-26cm. Cond.: G
Duits Meissen porseleinen knobbelvaas uit de Knaufzeit ca. 1900 met musicerende figuren in landschapsdecor (scherf bij tuit ingelijmd) 17,5xø9cm. Cond.: R
Prachtige Duitse antieke Meissen porseleinen theekan ca. 1900 uit de Knauzeit met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor 23cm. Cond.: G
Duitse KPM porseleinen zoutvat met dubbele houders ca. 1900 met geschilderde decors van putti en flora 13x14x9cm. Cond.: G
Porseleinen 19e eeuws 13-delig koffieservies met decor van driemaster in havens (handgeschilderd). 1 Melkkan beschadigd, verder in goede staat 7-18cm.
Duits porseleinen KPM sierschotel ca. 1900 met gouddecor en voorstelling van Napoleon Bonaparte te paard ø26cm. Cond.: G
Twee delen Duits Meissen porselein Zwiebelmuster: 1x grote presenteerschaal ca. 1920 (Knauf) 35x26x4cm. en 1x doorbroken bord ca. 1900 (Knauf) 4xø20cm. Cond.: G
Twee delen Duits Meissen porselein 20e eeuw: 1x bonbonschaal met handgeschilderd decor van vogel met vlinders ca. 1970 4x18x14cm. en 1x bewerkte witte vaas ca. 1960 16xø12,5cm. Cond.: G
KPM Poland porseleinen servies ca. 1930-1950 bestaande uit: 34 grote borden, 24 kleine borden, 6 ovale presenteerschalen, 2 sauskommen, 2x botervloot, theepot, suikerpot, melkkan, 1x soepterrine, 3x d...
Oud Rosenthal porseleinen koffieservies Classic Rose bestaande uit: 12x ontbijtborden, 1x koffiepot, 1x theepot, 1x botervloot, suikerpot, melkken, 7x kop & schotels en 7x losse schotels Cond.: G
Grote oude porseleinen Herend schotel 2e helft 20e eeuw met decors van vogels en vlinders in goede staat ø33cm.
Grote oude porseleinen lamp met rondom putti (Duitsland), gesigneerd Maroon Thuringen ca. 1950 70xø36cm. (beschadigd) Cond.: R
Twee grote 19e eeuwse porseleinen siervazen (Frankrijk) met handgeschilderd decor van figuren en goud (goud iets versleten) 36cm. Cond.: G
Porseleinen 19e eeuws 22-delig servies, gemerkt C.T. Altwasser met gouddecor en floraal decor bestaande uit: koffiepot/theepot, koekjespot, suikerpot, melkkan, 9 borden en 9 kop & schotels. Minimale b...
Twee oude Duits porseleinen Meissen schalen, Zwiebelmuster ca. 1930: 1x ovale schaal Carl Teichert 5x44x29cm. en 1x ronde schaal Ernst Teichert 7xø29cm. Cond.: G
Uitgebreid Duits porseleinen servies van Rosenthal met rozendecors bestaande uit: 12 grote borden, 12 soepborden, 12 ontbijtborden, botervloot, theepot , melkkan, suikerpot, 6 schalen (1x zonder rozen...
Oude/antieke Hturingen porseleinen groep, voorstellend 4 putti met vogels en vogelkooi (lichte beschadigingen) 19x20x16cm. Cond.: R
Duitse Karlsruhe majolica schaal ca. 1910, ontwerp Süss, nr. 12550. Bewerkt met floraal decor 15x22x19cm. Cond.: G
Twee delen oud Hongaars Herend porselein 20e eeuw: 1x schaal met beschilderd decor van goud en flora 3x18x18cm. en 1x bonbon dekseldoos met opengewerkt rozendecor 9x10x9cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen 45-delig Rosenthal eetservies met donkerblauw en gouddecor: 2x dekselterrines, 1x schaal, 2x opdienschaal, 2x sauskom, 2x kleine schaal, 12x klein bord, 12x soepbord, 12x eetbord...
Westerwald steengoed kan met wapenschilden ca. 1880 (Historisme) in goede staat.
Duitse Karlsruhe majolica vaas ca. 1900 (onduidelijk monogram) met floraal decor, in goede staat 31,5xø17cm.
Acht-delige Duits porseleinen fruitset: 1x fruitschaal en 7 opengewerkte borden ca. 1930, gemerkt Fraureuth met diverse fruitdecors (1 bordje met chip) 12xø21cm. en 2xø18cm. Cond.: G
Duitse porseleinen KPM reservistenp;ijp ca. 1910 met wapendecor in goede originele staat 73cm.
Kavel 19e eeuws Duits porseleinen serviesgoed (9-delig) met restgoud-decors o.a.: 2 theepotten, 2 schalen, 1 bonboniere, 1 botervloot, 2 grote kommen (minimale beschadiging mogelijk) 15-22cm. Cond.: G
Groot uitgebreid Duits porseleinen eetservies, gemerkt Nicolaus Franz Hoflieferanten Frankfurst Am Main ca. 1930 bestaande uit: 51x grote borden, 21x diepe borden, 32x kleine platte borden, 3x iets kl...
Twee 18e eeuwse Hollandse Delfts blauwe borden met Chinese decors, beide met randschade ø23cm. Cond.: R
Delfts blauw 17-e18e eeuws bord met geschulpte rand en floraal decor, gemerkt De Klaauw 190 (randglazuur-schade) ø34,5cm. Cond.: G
Grote 17e-18e eeuws Delfts blauw bord met Chinees decor (lichte randschades) ø35cm. Cond.: R
Delftse 6-kantige vaas 18e eeuw (gesigneerd) met ramskop en figurendecor, gemerkt A en DWS (haarlijn, randschade) 24,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Delfts keramieken plooischotel met Chinees decor (ongemerkt), lichte randglazuur-schades ø34cm. Cond.: G
Gesigneerde 18e eeuwse octagonale Delftse vaas met floraal decor 19,5cm. Cond.: G
Delfts keramieken schenkkan 17e-18e eeuw met zijwaardse tuit en twee oren (diverse tekens) D-AW?, rondom met florale decors. Restauratie tuit, chips en glazuurschades 16x25xø17cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 21xø15,5cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse tulpen-steekvaas met drakendecor in goede staat 22xø15cm.
Delftsblauwe dekselvaas met Chinese pagode in landschapsdecor en Foohond op het deksel (randschade) 31cm. Cond.: R-G
Vijf oude/antieke porseleinen figuren in de vorm van Pierrots: 1x wandbakje Sitzendorf ca. 1930, 1x buste Pierrot ca. 1930 (ongemerkt), 1x likeurflesje Germany ca. 1920 nr. 7417, 1x rookverdrijver "ma...
Grote porseleinen uil op stam ca. 1980. Ongemerkt, vermoedelijk Duitsland 46cm. Cond.: G
Porseleinen dansend paar 1e helft 20e eeuw Engeland, ongemerkt (rok beschadigd) 17cm. Cond.: M
Grote oude Duitse Karlsruhe Majolica paard ca. 1930 met cracele glazuur in goede staat 19x44x14cm.
Porseleinen dansend paar 2e helft 20e eeuw, kobaltblauw met goud 18cm. Cond.: G
Grote Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd R. Aurili van gegoten gips (bronskleurig gekleurd). In originele staat, 2 minimale chips achter voet 56cm. Cond.: G
Drie oude porseleinen figuren: 1x meisje met gans (Duitsland ca. 1930), 1x bisquit porseleinen figuur, kok met korf en 1x Hutschenreuther figuur Selb Kunstabteilung van een danseres (gerestaureerd) 14...
Oude Duitse porseleinen figurengroep 20e eeuw, voorstellend een stel op wip-wap met gouddecor (1 bloem af) 16x18x8cm. Cond.: R-G