This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

03. Aprilveiling 2010

Auction on Friday, April 9, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

Vaas
Result: 45 EUR

Een blauw chinees porseleinen vaas, 27 cm (schade)

Schotel
No reserve price

Een blauw aardewerk schotel, Makkum 22 cm. Rond 1970

Villeroy en Boch dekselvaas
Result: 40 EUR

Villeroy en Boch blauwe dekselvaas met landschapsdecor, 70-er jaren deksel met zittende hond, 34x15cm. Cond.: G

Opaline vaas
No reserve price

Opaline vaas met bloemdecor handbeschilderd, ca. 1900, 28xø13cm.

6 Glaasjes en bonbonniere
No reserve price

6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

7 blauwe schoteltjes
Result: 40 EUR

7 Chinese schoteltjes (ø10,2 cm.) met goud beschilderde gecontourneerde rand, 18e eeuws.

2 chinese borden
Result: 140 EUR

2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G

2 Capucijner kop en schotels
Result: 50 EUR

2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.

4 Blauwe schoteltjes
Result: 70 EUR

4 Chinese schotels (ø10cm.), koningsblauw met capucijner rand

3 Japanse Kutani vaasjes
No reserve price

2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)

Blauw chinese schotel
Result: 90 EUR

Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.

Schotel Fam. Rose
No reserve price

Chinees Imari bord, ca. 1780, rand minimale schilfertjes.

15 Chinees blauwe schoteltjes
Result: 90 EUR

15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.

6 Kop en schotels satsuma
Result: 45 EUR

6 Kop en schotels satsuma. ca 1920. 1 oortje is gelijmd

Chinees presenteerschaaltje
Result: 80 EUR

Chinees blauw presenteerschaaltje (25,5x17,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.

Chinees presenteerschaaltje
Result: 90 EUR

Chinees blauw presenteerschaaltje (29x21,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.

Gemberpot met console
Result: 90 EUR

Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G

2 Schotels
No reserve price

Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm

2 Vazen
No reserve price

Twee Frans porseleinen vazen, met schade 30cm. Eind 19e eeuw

2 Vazen
Result: 65 EUR

Twee Delftsblauwe aardewerk vazen (randschade) 19 cm

3 Wandborden
No reserve price

Drie polychroom porseleinen herdenkings borden van het koningshuis. oa Herdenkingsbord van de 50e verjaardag van koninging Beatrix, 50 jarig huwlijksfeest van Juliana en Bernarden de 75e verjaardag ...

5 Delig kaststel
No reserve price

5 Delig kaststel met botendecor Delft (1 vaas met schade)

3 vaasjes
No reserve price

3 Chinese vaasjes, blauw 20e eeuws, 1 met schade

3 delig kaststel
Result: 20 EUR

Groot 3 delig kaststel van Petrus Regout Maastricht H. 30cm.