Armband van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloedkoralen. voorzien van vei...
18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...
Geslepen kristallen loddereinflesje compleet met geslepen binnenstopje en 845/000 zilveren montuur en dop, voorzien van graveerwerk Mt: J. Wendels Schoonhoven, 1880, 8,5cm.
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.
Samengestelde antieke Franse pendule met bronzen basement en compositiemetalen klokhuis en figuur(huwelijk) omstreeks 1870-1890 8 daags uurwerk met halfuurslag 46x45x18cm. Cond:R
Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.
Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G
Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G
Mooi bloemhanger, 333/000 met robijn en diamanten. Hanger met uitgewerkte bloemblaadje met een hart van robijn en een rand versierd met diamanten. 30x15 mm. ca 2,0 gr. In goede staat
Achtiende eeuwse Chinees Imari kom, met florale en gouddecor in goede staat, gerestaureerd, 8,5x16,5ø
Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.
Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...
Drie zilveren strooiers in de vorm van vogels. Een zilveren vogel met scharnierend klepje aan de onderzijde, deukje in de kop,8x3x6cm, en twee uilen, strooiers, Engels, 925/000, met gekleurde ogen. MT...
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm
Snoer van grote grove bloedkoralen met oneffenheden, verlopend in grootte, ø14-21 mm. Lengte 48 cm, zonder sluiting. ca. 183 gr.
Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Zilveren oorstekers, 925/000. Boomerangvormige oorknoppen 13x17 mm. ca. 3,3 gr. Nieuw
Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G
Zilveren pepermuntdoosje 835/000 met opgehoogde gecontourneerde onder en bovenkant, voorzien van floraal graveerwerk en initialen, jl.:P:1874 ca 27gr. 5x5cm.
Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.
Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G
Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm
Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.
Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G
Zeven delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, apothekerspot, dekselvaas, natfruitschaal met onderschotel, plooi schotel, asbak, 2 schaaltjes, (1 schaaltje gelijmd) 10-32cm.
Zilveren 800/000 kinderlepel met fraai spiegelmonogram achterzijde steel en een 800/000 zilveren lepeltje Duits, 44gr. 11-18cm
Armband met 2 rijen bloedkoraal (geverfd), ø 7 mm. De armband is voorzien van een onedele sluiting en bevestigingsstukjes. Lengte 18 cm. ca. 26 gr.
Lot sieraden bestaande uit diverse zilveren servetkettingen, 7 paar zilveren manchetknoppen en 2 paar double manchetknopen. Zilver nieuw.
Gouden ring, 585/000, wit- en geelgoud, flexibel gemaakt uit schakels. Breedte 6 mm, ca. 4,2 gr. ø 65
Zilveren bijtring, 925/000, van Tiffany & Co. Ronde bijtring met dikke bol, als rammelaar. In origineel Tiffany zakje. ø 52 mm. Met enkele deukjes ( bijtsporen) ca. 16 gr.
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
Zeldzame antiquarische 33 delige Floa Londinensis(afzonderlijke nummers, opeenvolgend) new series door William Jackson Hooker 1785-1865. plants indigenous to Great Britain, the discriptions by William...
Ongesigneerd 19e eeuw, taverne met figuren, olieverf op paneel 26,5x19,5cm Cond;G
A. van Coehoorn 19e eeuw, winters landschap met huis en figuren op het ijs, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G
Monogram H.S 19e eeuw, naakte dame aan de waterkant, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 40x33cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G
Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boer met paardenspan en boomstammen olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-Haren 1991 (nieuwe realist) compositie rode bal met rups olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G
Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeën olieverf op linnen 43x54cm Cond:G
Pendant 19e eeuw, meisjesportretten, gezusters Albertus de Rotte te Rensum, olieverf op linnen 23,5x19,5cm. Cond:G
Naar Gerard Dou(19e eeuwse copy) vrouw met blaker, gesigneerd .Dou, olieverf op paneel 22x18cm. Cond:G