Modern kunstvoorwerp, boomstronk met metaalinleg op chrome voet 70cm Cond:G
Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.
Oude houtgestoken schildersezel in rococco vormgeving 20e eeuw 112cm. Cond:R/G
Oud Japans 8 delig Cloissone serviesje met paradijsvogel decor, 20e eeuw 4-22cm Cond:G
Zes x 19e/20e eeuwse merklappen, haakwerk 1853-1961-1920-1885 Cond"G
Antiek hangkastje met antiquarische voorstellingen, Winkler Prins, encyclopedie omstreeks 1900 met afbeelding(naar gravures) 16-delig(beschadigingen) 58x41x24cm. Cond:R/G
Lot Duitse marine spelden en knopen en doosje met kaarten, erekruis feldpostkarten en foto's derde rijk etc. Cond:G
Antieke Biedermeier wortelnoten opbergkist omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 14x34x26cm
Oude kersenhouten kaart speelkist, met daarin 4 kersenhouten opbergkistjes en kaartspellen omstreeks 1930, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 6x28x15,5cm.
Oude bronzen figuur met glazen bolvaas, vrouw met floraal decor, 2e helft 20e eeuw 57cm.
Negentiende eeuws Engelse Victoriaanse Samovaar, van koper en messing in goede staat 44x31x35cm Cond:G
Twee grote keramieken tafellampen, roestkleurig gepatineerd, 20e eeuw in goede staat 70xø56cm.
Antieke Duitse historisme schildersezel met krijgsheer decor op zwaan omstreeks 1880 58cm. in goede staat
Twee oude vergulde dolken, 20e eeuw, eenmaal met jachtmotief, eenmaal met vrijmetselaarsteken, Cond:G 34-55cm.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak, omstreeks 1840, 54xø33cm. Cond:G
Negentiende eeuws bronzen haardstel met leeuwenwapens, in goede staat 48x57cm. Cond:G
Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat
Antieke Duitse metalen met messing dekseldoos met slot omstreeks 1920, ongemerkt in goede staat 13x18x11cm.
Antiek tinnen olie en azijnstel, 5 delig met florale gravures, 19e eeuw, Cond:G 40cm.
Antieke zilvertinnen Jugendstil verdeelschaal omstreeks 1900, dame met leliebladeren, 19x21x28cm. Cond:G
Hollands antiquarisch boek, Koninkrijk der Nederlanden, vol gravures en schilderachtige gezichten, door JL Terwen beschreven met naamlijst van intekenaars (nieuwe band, doorlezen) 8,5x18x25cm. Cond:R
Drie loepen 2e helft 20e eeuw o.a. hout, been, parelmoer, in goede staat 25-27cm
Vier delig messing haardstel, haardscherm met draken, haardschep, tang en pook, 20e eeuw 49x75cm Cond:G
Afrikaans houten mannelijk masker van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw. Gemaakt van raffia met bamboe en mooi behouden verentooi. 59x57x10cm. Cond.: G
Groot houtgestoken Afrikaans figuur, krijger met pijlen en tabakspijp, in goede staat 104cm.
Vier Japanse cloissone vazen 1e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 13-21cm Cond:G
Oude mahoniehouten stoof met intarsia, koperen binnenbak, in goede staat 43x37ø cm.
Vooroorlogse Gestetner drukmachine, ongeveer 30kg.(handelsmaatschappij Amsterdam) in goede staat 45x90x38cm.
Twee 18e eeuwse smeedijzeren balansweegschalen waarvan 1 gedateerd en met monogram 110-120cm. Cond:G
Antieke ivoor met messing toneelkijker omstreeks 1900, in goede staat 7x10x4cm. Cond:G
Twee antieke documenten kisten 18e-19e eeuws, 19e eeuws, notenhout met slot, 18e eeuws eikenhout met slot 52-55cm Cond:G
Twee 19e eeuwse dekseldoosjes met ivoor, eenmaal facetgeslepen kristalglas met messing en ivoor gesneden deksel met floraal decor, eenmaal geheel ivoor met monogram (chips deksel) 3-6cm Cond:R/G
Twee antieke Duitse brandweer kinderhelmen omstreeks 1920, 1 van messing 1 van leder en metaal 22-25cm. Cond:G
Vooroorlogse Duitse accordeon, gemerkt Hess Klingenthal 40x42x23cm. Cond:G
Mooie antieke Citer in originele kist omstreeks 1900, notenhouten fineer met bandintarsia en graveringen, in zeer goede staat 66x40x10cm.
Vier 19e eeuwse speculaasplanken, 1 met wormbeval rest goed, 13-70cm Cond:G
Drie delen antiek 2 maal ivoor, brillenkoker en dekseldoos met monogram, 1 maal Oosterse benen waaier 11-27cm. Cond:G
Antiek plated azijnstel met kristallen flacons omstreeks 1920, mosterd, olie en azijn, 28cm Cond:R
Oude vogelkooi, beschilderd, gemaakt van hout en metaal 20e eeuw 27x30x24cm. Cond:G
Jugendstilstijl tafellamp met kelken, 2 lichts, 2e helft 20e eeuw in goede staat
Decoratieve houtgesneden liggende Boeddha met vergulding 2e helft 20e eeuw 90x72x13cm Cond:R/G
Vooroorlogse stereoscoopkijker met diverse kaarten, in goede staat 32cm.
Oud gips gegoten beeld, vrouw met ampfora, 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd garia, achter stukje ingezet, 68cm. Cond:R/G
Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.
Lot antieke boeken, 5x over zilver, 1x Delfts aardewerk, J. de Bree Zeeuws zilver, oude Nederlandsch Majloica en delftsch aardewerk, Nederlands zilver 1580-1830, Gelders zilver, monumenten in zilver e...
Grote antieke tabakspijp omstreeks 1900 met porseleinen kop(gelijmd) met jachtvoorstellingen 88cm. Cond:R
Negentiende eeuwse Russische bronzen reisikoon met emaille decor, in goede staat 10,5x13cm.
Antiek bronzen heilig kruis, omstreeks 1900 in goede staat 44cm.
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.
Lot diversen 19e eeuws, weegschaal, gewichten, srtijkijzers, koffiemolen, hengselpot 11-40cm. Cond:G
Antiek dienblad, mahoniehout met intarsia en decor van tropische vlinders achter glas, in goede staat 46x29x7cm.
Vooroorlogse paraplu met hoornen heft en paardenhoef, met ivoren hoefijzer, omstreeks 1930, in goede staat
Twee tropisch houten kistjes, 20e eeuw pallisander en noten, in goede staat 30x22x8cm.
Vier delen 19e eeuw, 2 grote bewerkte tinnen borden omstreeks 1800, messing olielamp met cherubijnkopjes, tinnen dekselterrine bewerkt. 18-38cm. Cond:G
Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G
32 oude natuursteen bewerkte schaakstukken(compleet) 20e eeuw 6-12cm. 20e eeuw Cond:G
Antieke Spaanse Kruithoorn, notenhout met messing plaquettes, naam Ottone Fillipo de Pajat 18cm Cond:G
Twee antieke koffiemolens omstreeks 1900 met messing en koperen maalgedeelte 24x25cm. Cond:G
Antieke Duitse bureau Marinevlag WO1 op houten standaard met touwknoop 51cm, scheurtje vlag Cond:R/G
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefoon, metaal met baceliet, 34cm. Cond:G
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.
Decoratieve lamp met globe en atlas, van messing en hout 2e helft 20e eeuw, in goede staat
Vooroorlogse loep met gemshoorn, omstreeks 1930, in goede staat 25cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse noten en mahoniehouten tabaksdekselpot, in goede staat 20x15ø cm
Antieke kopergeslagen paraplubak met rondom wildvoorstellingen omstreeks 1900, in goede staat 56x22cm
Mooie tafellamp plated met glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x38cm. hoogte zonder kap 48cm.
Twee Engelse plated kaarskandelaren in de vorm van Korinthische zuilen, 20e eeuw 16cm Cond;G
Verzilverd toastrek op 4 bolpootjes en met handgreep Mt Elkington en Co nr. 15552 15,5x18cm.
Twee antieke Historisme spiegels omstreeks 1880, 1 maal messing verguld met putti, en 1 maal brons(tafelklapspiegel) 25-30cm Cond:G
Uitgebreid Duits Solingen jachtbestek, Rich.Abr. Herder gesigneerd, met hoornen heften 30 delig 17-34cm. in goede staat
Nieuw ingelijst origineel Feyenoordshirt no 8, Rotterdam G10 8, Giovanni v. Bronckhorst, in goede staat 51x67cm.
Afrikaans houten beeld van de Luba stam, voorstellend een staande vrouw. 70x14x15cm. Cond.; R-G
Elf oude wandelstokken 20e eeuw, o.a. met messing handvaten, in goede staat 80-90cm.
Oude messing met houten weegschaal omstreeks 1930 met 8 verzonken gewichten, in goede staat 22x35x15cm.
Antiek mahonie dienblad omstreeks 1920 in goede staat 46ø Cond:G
Drie negentiende eeuwse dekseldoosjes, notenhouten garenhouder, parelmoerbeurs met vergulde sluiting, beurs notenhout, gemerkt Cannes je Reviendrai
Grote verzameling vooroorlogse poezieplaatjes, sommige met tekst achterop, in goede staat 14x14x10cm.
Twee delen Duits Jugendstil omstreeks 1900, schaal kopergeslagen vrouw met fruitmand en zweepslagdecor, grote Jugendstil vaas met dennenappeldecor, gemerkt Kayser, 37-38cm Cond:G
Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...
Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat
Twaalf oude messing deurkloppers met leeuwenkoppen (oude winkelvoorraad) in goede staat, ongebruikt 14x11x4cm
19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.
Twee leuke antiquarische leesboeken 1824-1832, onderwijzende lees en zangoefeningen voor 8 tot 10 jarigen door Johannes Hazeu, trouwhart van Dalheim de godvruchtige en verstandige landman, door Ferdin...
Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.