Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Zeer grote glazen kom met 7 bowlglazen en sleef, 20e eeuw in goede staat 9-40cm, minimale chip, Cond:G
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G
Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G
Antieke groen glazen likeurset, 7 delig met floraal en emaille beschildering 5,5-23cm in goede staat
Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.
Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat
Lot divers kristal 20e eeuw 12x, vazen, schalen, manden,1 vaas gelijmd, minimale chips Cond:R/G
Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G
Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G
Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G
Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G
Zes diverse rose gekleurde parfum flacons in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond:G
Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.
Drie oude kristallen geslepen bonbonmanden 20e eeuw in goede staat 10-20cm. Cond:G
Vier kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 26-31cm. Cond:G
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Kunstglazen pelikaan op marmeren voet, 2e helft 20e eeuw, in goede staat (murano?) 35cm. Cond;G
Antiek symbolisch kristallen glas met zon, Joodse ster, zwaarden, driehoekssymbolen met oog en G, chinese slang, pagode etc.(chip bodem) 14cm Cond:G
Vijf kristallen karaffen 2 setjes, bol karaffen met dop 18cm. setje van 3 karaffen 17cm. Cond;G
Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G
Grote boheemse kristallen dekselschaal met goud en floraal decor, chips bovenrand 10,5x14øcm
Negentiende eeuwse Hollandse kristallen kandijsuikerstel, stam bij voet gerestaureerd, minimale chip 24cm Cond:R/G
Acht Hollandse Copier Leerdam glazen dessertschalen omstreeks 1930, in goede staat
Twee kristalglazen bekers 1938, derde Rijk Duitsland met geëtste leeuwen en tekst: ein Volk, ein Führer 1.10 1938,en: Ihr gibt uns Brot in Grosser Not 1938. beide in goede staat 11-10cm
Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.
Vijf oude glazen paperweights,( press papiers) italiaans bloemdecor, don't forget, italiaans spiraal, wilddecor 7-12cm Cond:G
Twee antieke kristallen karaffen omstreeks 1900 1 gelijmd, 32cm. Cond:R/G
Antieke glazen boerenjongens bowlpot+sleef met floraal en gouddecor omstreeks 1900, 35xø15cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.
Antieke Ruitkristallen schaal met 835 zilveren beugel(gerepareerd) 21x23ø Cond:G
Kristallen hoedschotel, met zilveren hengsel, fraaie grote schotel met geschulpte rand, amandelslijpsel en ster op de bodem, voorzien van een grote beugel met parelrand Jl: 1917 ø26x25cm cond. R/G chi...
Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.
Groot antiek glazen tafelstuk met plateau en vaas, omstreeks 1900, in goede staat 50x30ø Cond:G
Zes Art Deco Lalique France glazen dessertborden, omstreeks 1930, 16,5øcm. in goede staat
Oude glaspasta dekseldoos met baccahantus figuren 20e eeuw, chip onderrand deksel, 6.5x9.5cm Cond:G
Kristallen tafelstuk op zilveren voet met hoorn des overvloeds. Tafelstuk bestaande uit 2 kristallen glazen met bewerking geplaatst op zilveren voetjes versierd met dubbele parelrand. Geplaatst op ee...
Biedermeier kristalglazen bowlpot met 835 zilveren dop en onderschotel(chips) 32cm Cond:R
Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G
Stel 19e eeuwse kirstallen botervloten(iets verschillend van elkaar) met florale gravering en 835 zilveren doppen, in goede staat 17-18cm. Cond:G
Drie Costa Boda kristallen schalen met blauw gesluierd decor in het transparantie glas verwerkt 11,5x21,5cm. Cond:G
Twee x antiek waaierkristal, met 835 zilveren dop, boterstolp, en kaasstolp(minimale chip) ø16-ø21cm Cond:G
Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes(beide voeten beschadigd) 30cm. Cond:R
Twee kristallen vazen met zilveren voet, 835/000. Trompetvormige vazen met geschulpte rand voorzien van verlopend amandelslijpsel. Geplaatst op een zilveren voet voorzien van parelrand. MT.: Van Kempe...
Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G
Acht zeldzame Jugendstil Art Nouveau glazen met gouddecor, en geel violet florale beschildering omstreeks 1900, in goede staat 14,5x17cm. Cond;G