V. Puhonny (Victor 1838-1909) leuk werk van deze schilder, Duits dorpsgezicht met figuren, Windeck in gr Baden, Dorfgang) olieverf op linnen 68x42cm. Cond:G
Klaas Bernink 1913-1996, boerderij de Wijk 1981, acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
J.C.K Klinkenberg, Den Haag 1852-1924, Zeeuws meisje met provenance, olieverf op linnen 20x15cm. Cond:G
L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G
Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm Cond:G
Jan te Wierik 1954-2002 Haaksbergen, fantasiefiguur 1998, acryl op papier 76x62cm. Cond:G
Jan te Wierik, Hengelo 1954-2002, fantasie figuur, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Chris van der Windt 1877-1952 Leiden, landschap met sloot en bruggetje, olieverf op linnen 24x39cm. Cond:G
Hendrik Breedveld 1918, eendenfamilie aan zonnige waterkant, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G
Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G
Jacob Simon Hendrik Kever, Amsterdam 1854-1922 Laren, vaas met bloemen, olieverf op linnen 53x44cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
Jos Lussenburg Enkhuizen 1889-1975 Nunspeet zeilboten op volle zee, olieverf op linnen 23x35cm Cond:G
Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G
Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G
Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
B.L Hendriks 1872, Barend Leonardus 1830-1899, portret van een heer met ridderorde, mogelijk van adel met prachtige vuurvergulde ovale lijst, olieverf op linnen, in goede staat 77x60cm.
A. van Coehoorn 19e eeuw, winters landschap met huis en figuren op het ijs, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G
Jonin? omstreeks 1930 Franse school, Parijs stadsgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 16x21,7cm. Cond:G
B.M oude Jean? 1645, portret edele heer, olieverf op paneel 21x27cm Cond:G
G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm
Fritz Gärtner Duitse school 1882-1958, Ernetag im Industriegebiet an der Ruhr, olieverf op paneel 60x100cm Cond:G
Landkaart van Overijssel 17e-18e eeuws door R.J Ottens Amsterdam (minimale vochtvlekken) 45x58cm. Cond:G
E.C.W. Retzlaff 1898-1976 Duitse school, Marmolata Süd- Tirol, olieverf op linnen 68x58cm Cond:G
Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier. Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.
Hans van Wijk 1965, 1911-1990, stilleven met slakken boomstronk en insecten, gemengde techniek op papier 20x18,5cm Cond:G
Paul Morro 1925-1972 (Infried Paul Henze Morro) Duitse school stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 70x80cm Cond:G
Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 162/180 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938 Eindhoven, boerenhuis tussen bomen, olieverf op paneel 50x38cm. Cond:G
Evert Moll, 1878-1955 Den Haag, verso leuvenhaven, olieverf op paneel 20x10cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 50er jaren Duitse school, abstracte figuratief stilleven met schenkkan, olieverf op linnen 65x60cm Cond:G
Josef Seckel 1937, 1881-1945 Duitse school, stilleven met pluche dieren, olieverf op linnen 52x60xm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 20cm Cond:G
Antoon Kruysen 1898- 1977 dorpsgezicht met figuur op het land, olieverf op paneel 35x25cm. Cond:G
Bernard Leemker 1899-1990 Spaanse Flamenco danseres op terras, gouache op papier 54x72cm Cond:G
Pendant 19e eeuw, meisjesportretten, gezusters Albertus de Rotte te Rensum, olieverf op linnen 23,5x19,5cm. Cond:G
Rudi Lanjouw '96 Beilen 1954, titel: the rooms were too small, 125x150cm. mixed media op linnen, Cond:G
Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeën olieverf op linnen 43x54cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, Cond:G
G.J Roermeesters 1844-1936, landschap met sloot en roeiboot, aquarel op papier 37x27cm. Cond:G
Sabine Rickmers, zeer gedetailleerd, passagiersstoomboot, olieverf op paneel 32x26cm. Cond:G
R.Weber, omstreeks 1900 Rudolf Weber 1872-1949 Duitse school, Hollands havengezicht met vissersvolk, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Theodore Paier 19e eeuw, Duitse school, riviergezicht, titel: parti bei Linz, olieverf op linnen 48x27cm. Cond:G
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Ikoon, Sint Joris met de draak. Russische volkskunst 22,5x6cm
Jos van Engbergen 2008 vrouwelijk naakt onder de douche, olieverf op linnen 120x50cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw R.R 19e eeuw moeder met kinderen, gemengde techniek op papier(scheur) 17x13cm. Cond:M
Ongesigneerd 19e eeuw, duiven in de stal, olieverf op linnen 25,5x20,5cm. Cond:G
Klaas Gubbels '89 printed art nr 6, lithografie op papier, 60x53cm Cond:G
Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Duitse landkaart, Grundriss Kayser Freien Reichs eine Handelsstadt Hamburg 1791, vochtvlekje, 62x95cm gravure op papier Cond:R/G
Onduidelijk omstreeks 1900 Jugendstil, naakte dames aan de waterkant, olieverf op linnen (oud Duits invoeretiket) 100x70cm Cond:G
Hugo Oehme 1873-1955 Duitse school, veulen bij zonnige wand, olieverf op paneel 45x37cm Cond:G
Cees Compaan, Hollands besneeuwd landschap, olieverf op linnen 110x65cm Cond:G
Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G
J.J. Albers (Almelo) koeien langs een Hollandse rivier, olieverf op linnen 70x80 Cond;G
Stroebel/Straebel? 19e eeuws, hangend wild haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G
Victor Bauffe 1849-1921, poldergezicht met koeien, gouache op papier 25x20cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 Duitse school, verso Weserufer Kaiserbrücke Bremen, olieverf op linnen 45x40cm. Cond:G
Ongesigneerd olieverf omstreeks 1900 portret Tochter Baron von Colin von fehlen Oppenheim. an das Leo Baeck Institute in goudkleurige lijst, 31x26cm. Cond:G
Monogram H.R 20e eeuw, Hollands romantisch wintergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x40cm. Cond:G
A. Stumpff omstreeks 1900, Duitse school, gemberpot met bloem, olieverf op linnen 33x23cm. Cond:G
J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G
Zeldzame 16e/17e eeuwse Hollandse landkaart, handingekleurd, van Dockum door J. Blaeu, F de Wit amstel'odami 54x41cm. Cond;G
Peter Wehrens 1945 Sittard, titel: stilleven, het gewicht der dingen, acryl op linnen 130x100cm Cond:G
Twee maal Willem Raaphorst, nieuwloop 1870-1963 de Wijk twee vazen met bloem 24x18cm olieverf op paneel Cond:G
Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G
A. Martens omstreeks 1930, zeilboot Amsterdamse haven olieverf op linnen 18x24cm Cond:G
Deyer, omstreeks 1900, Italiaans landschap in bewerkte messing lijst, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Nicolaas Bruynestein omstreeks 1930 1893-1950 stadsgezicht, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Kerk Haarlem, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G op sommige plekken verf los en weg.
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Meijer 1985, verso titel Wolf en Meyer, Gouache op papier 85x140cm Cond:G
Ton Ancone (Oldenzaal) landschap met fazanten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Marie Kelting 1886-1969, vaas met bloemen, olieverf op paneel 70x60cm. Cond:G
Chinese school 21e eeuw Chinese naakte dame olieverf op linnen 60x90cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse vergulde empire lijst met gravure, Willem de eerste, gegraveerd door B. Taurel geschilderd door J.W. Pieneman 42x30cm gravure op papier Cond:G
Vier antieke gravures, landkaarten 17e-18e eeuw, Hispania, Maeslant etc. gravures op papier, 11-42cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1700, edele heer met engelenvleugels, olieverf op linnen 39,5x57cm. Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Friesland, handingekleurd door Guiljelmus Blaeu 1600-1699 Frisia Occidentalis, gravure op papier 49x38cm Cond:R/G
Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G
Henk Reerink, meisjesportret naar oude meester, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Leo Hoffman 51 Duitse school, dorpsgezicht met boer en kruiwagen, olieverf op paneel 55x70cm Cond:G
Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bloemen in de buitenlucht, aquarel op papier 33x42cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, landschap naar van Gogh, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Ikoon, Heilige Johannes de Doper in kameelharen kleed. Late Russische icoon , volkskunst. 31,5x38cm
J. Jansen? omstreeks 1900, kasteel met brug. olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Busse, Duitse school, meisjesportret, gemengde techniek op papier, Cond:R 24x20cm.