Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.
Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G
Gouden armband, 585/000, model Frans gourmet, Breedte 11 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. Lengte 19 cm ca. 20,4 gr. In goede staat
Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met marmeren blad, omstreeks 1900 en in goede staat. 62x39x48cm.
Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.
Strakke zilveren tasbeugel, 800/000, Art Deco. Gecontourneerde tasbeugel met gravure bewerking met fijn gevlochten tas en ketting met grote schakels. Winkelmerk.: Massifil. 15x3,5cm. ca.136 gr. In goe...
Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.
Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Met ruitslijpsel versierde kristallen schotel met geschulpte rand voorzien van ster op de bodem met zilveren beugel versierd met parelrand. ø 28x20 cm....
Twee gouden broches met granaat, 585/000. Een broche met 2 ovaal gefacetteerde granaten en versierd met getorste randen. en een golvende broche met cantilles en een kleine granaat. Grootte 43-48 mm. ...
Gouden broche, 585/000, met granaat. Ovale broche met geschulpte rand met opgelegde draad versiering. In het midden voorzien van een gefacetteerde granaat. Grootte broche 25x31 mm. ca 10,2 gr.
Zilveren tasbeugel, 835/000, met tas. Gecontourneerde tasbeugel versierd met Biedermeier gravures van krullen en C-voluten. Voorzien van zwarte geborduurde tas. MT.: B.Smits van Erven, Maastricht jl.:...
Drie zilveren herenringen, 925/000. Eén ring met ovale onyx en twee rechte ringen waarvan een met een groene steen. ø54-60-61 totaal ca. 24,5 gr. Nieuw
Lot met 2 zilveren zakhorloges, Groot plat model, ø 46 mm, werkend en een kleiner horloge, ø 42, werkend. Deksel los.
Groot lot divers verzilverd, bestek en diversen, 19e-20e eeuw 5-30cm. Cond:G
Zilveren miniatuur lantaarnlichter, 835/000, op een ladder bij de straatlantaarn. 4x3x6 cm, ca 24 gr. Hooijkaas, Schoonhoven.
Elegante gouden ring, 585/000, met briljant. Brede ring, 7,5 mm, in het midden bezet met 5 briljanten, totaal ca. 0,15 crt W. ø 52 ca. 5,4 gr. In goede staat
Zilveren roomstel bestaande uit een suikercoupe en een melkkannetje, 925/000, met gevulde voet. Roomstel bokaalmodel met oren. 13x 7 cm. enkele kleine deukjes. Verder in goede staat.
Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn en smaragd. Hanger in een bloemvorm met een peervormig geslepen smaragd, 7x5 mm, en 5 navette en 5 rond gefacetteerde robijnen, 2,5x5mm, grootte hanger 25x...
Gouden ring, 585/000, met briljant. Fijne ringetje met golfbewerking en gematteerde bovenzijde met een klein briljantje. Nieuw ca. 2,7 gr. ø 53
Stel zilveren sauslepels, 835/000, met gecontourneerde bak en steel met fraai Biedermeier graveringen. Voorzien van exportkeur J. v/d Ree, Schoonhoven jl.: Y: 1858 ca 110 gr. 18 cm.
Zilveren strooilepel, 835/000, met ronde bak voorzien van opengewerkte kruisjes en een steel met filetrand. MT.: G.A.van Geelen, Schoonhoven jl.: Y:1883. 15 cm, ca 25 gr. In goede staat
Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...
Zilveren Jugenstil lepel, 800/000, met fraai florale handgravure op de steel. Duits ca 49 gr. 21 cm.
Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm
Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...
Raymond Weijl dames horloge, verguld, langwerpige kast met steentjes op de wijzerplaat. In goede staat. 5857 A 571682
Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.
Zilveren slagring, 925/000, met chromdiopsid. Slagring met 2 chromdiopsidstenen, peervormige gefacetteerd, 6x8 mm, in de band versierd met witte topasen. ø 56 ca 5,4 gr. Nieuw
Engelse school 19e eeuw monogram, verso society of Brittisch artists 1864, vele figuren voor het gerecht, olieverf op linnen 129x104cm. Cond:G
Feestdagenicoon met anastasis in het midden (verrijzenis) Russisch, 19e eeuw.40x48cm.
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
Charles Kvapil 1884-1957 school, 3 naakte dames, olieverf op linnen 55x46 Cond;G
Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G
Monogram AK. 1e helft 20e eeuw, spelende kinderen in bloemenveld, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Kees Langstra concert in renaissance kamer. Olieverf op linnen 82x72cm. Cond:G
Drie oude Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 22x35cm. Cond:G
Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw stadgezicht met wandelende figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G