This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

4 messing wandkandelaren
Result: 45 EUR

Vier oude vergulde messing wandkandelaren omstreeks 1900, later geelectrificeerd.37x53cm. Cond:G

Mahonie kast
Starting price 200 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.

Eiken vitrinekast
Result: 200 EUR

Duitse eikenhouten Barokstijl vitrineopzet, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 205x143x46cm. Cond:G

Franse bewerkte vitrine.
Result: 190 EUR

Franse antieke vitrinekast met 3 kanten glas, floraal snijwerk en leeuwenpoten omstreeks 1880, in goede staat 133x48x8cm

Ets, Starenberg
Starting price 40 EUR

Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G

Houtsnede
Result: 40 EUR

Twee houtsnedes J. Franken, 1x naar huis Josephus 1896/1977, 1x thuiskomst, houtsnedes op papier 17x25 en 21x13cm. Cond:G

Zilveren armband en ring
Starting price 90 EUR

Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...

Zilveren collier met hanger met rozenkwarts
Starting price 35 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met rozenkwarts. Zilveren slangencollier met een zilveren hanger die een rozenkranskraal, ø 12 mm, vast houdt. Grootte hanger 14x26 mm. Lengte collier 40 cm. totaa...

Afrikaans beeldje
Result: 40 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.

Schilderij, A. van Lawick van Pabst
Result: 80 EUR

A. van Lawick van pabst Fecit, romantische voorstelling met figuren, kader meegeschilderd mooie kwaliteit, sepia op papier 60x47cm. Cond:G

Briljant hanger
Starting price 350 EUR

Gouden solitairhanger, 585/000, met briljant. Hanger, klassiek chaton, met een briljant 0,42 crt S-P/TW. Voorzien van een Venetiaans collier. Lengte 50 cm. Totaal ca 3,1 gr. In goede staat met certifi...

Camee
Starting price 300 EUR

Broche van een uitgesneden camee met briljant en een zilveren brochering. Grote uitgesneden camee, 60x36 mm, met 2 briljanten, wat bruinig van kleur, met zilveren brochering. In goede staat.

Gouden oorhangers
Starting price 100 EUR

Oorschroeven GG 585/000 met granaat. Oorschroeven met knoppen in grote bloemvorm, ø 17 mm, met daarin een granaat. ca. 6,0 gr.

Schilderij 't schilt in Rijssen
Result: 60 EUR

G.Kwintenberg, kerkgangers bij kerk, olieverf op linnen. 18x24cm. Cond;G

Lansdschap C.Y Mension
Starting price 100 EUR

C.J. Mension 1882-1950 landschap met kerk, olieverf op linnen 20x28cm. Cond:G

4 Litho's Duitsland
Starting price 40 EUR

Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G

Schilderij , winterlanschap
Starting price 50 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G

Zilveren clown
Starting price 370 EUR

Zilveren clown, 925/000, groot model met gipsbeen en kurk. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 13 cm. ca. 346 gr.

Zilveren theeservies, 3 delig
Result: 400 EUR

Mooi zilveren theeservies, 3 delig, 925/000, Engels. Theepot met houten greep en knop, melkkan en suikerpot met zilveren grepen. Het hele servies is glad en voorzien van een bewerkte opgesoldeerde ran...

P. van den Braken, boerderijtje
Starting price 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

Schilderij, F.J. Ketelaar
Result: 40 EUR

F.J Ketelaar '42, korf met bloemen, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:R/G

Schilderij met roos, Annelies ter Kuile
Result: 60 EUR

Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G

Wit gouden ring met roze koraal
Starting price 230 EUR

Wit gouden ring, 585/000, met roze koraal en briljant. Wit gouden ring met een ovaal cabouchon geslpen roze koraal, 13x10 mm, met in de rand langs de koraal enkele kleine briljanten. ø 50 ca. 5,25 gr...

Witgouden slavenband
Result: 250 EUR

Witgouden slavenband, 585/000, bol klassiek model, breedte 5 mm, voorzien van scharnier en bakslot. ca 12,6 gr. ø 60x53 mm. In goede staat.

2 Duitse werken
Result: 50 EUR

Twee duitse werken, 1x H. Jahn'88 berggezicht met telefoonkabels, aquarel op papier. 1x onduidelijk gesigneerd, abstracte compositie 60er jaren, lithografie op papier. 50x40 en 43x32cm. Cond:G

Witgouden hanger met parel en briljant
Starting price 1.000 EUR

Witgouden hanger, 750/000, met grijze Zuidzee parel en briljanten. Stijlvolle hanger met een grote grijze Zuidzee parel ø 16/17 mm., met daarboven een opengewerkte druppelvormige hanger met 3 diamante...

Lot met 3 zilveren tasbeugels
Result: 80 EUR

Lot met drie zilveren tasbeugels, 835/000. Een kleine tasbeugeltje, met gecontourneerde beugel voorzien van Biedermeier krul- en bloemgravures, rond 1900, met tasje bestaand uit ringetjes, MT en jl. o...

M. Christoph, vrouw aan waterkant
Starting price 100 EUR

M. Christoph omstreeks 1960 Duitse school, vrouw bij waterpret, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G

Lang gouden collier
Result: 255 EUR

Lang gouden collier, 585/000. Collier met een vierkante palmier schakel, ø 1,9 mm. ca. 16 gr. Lengte 82 cm.

Gouden palmier armband
Result: 255 EUR

Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.

Schilderij boten
Starting price 100 EUR

Bittner omstreeks 1900 Duitse school, boten met figuren op zee, olieverf op paneel 14,5x20cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot
Starting price 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

Antieke thorapointer Rusland
Result: 330 EUR

Zilveren thorapointer, zilver 84 zolotniks, Rusland, versierd met een getorste en een gladde draad, rode steen en bekroond met een adelaar in een ster. Moskow 1877. Grootte 39 cm Wat gebruiksporen, ca...

Slot
Starting price 60 EUR

Duits Barok Schnappschloss met gravering, in goede staat 18x11x6cm.

Slot met sleutel
Starting price 70 EUR

Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.

F. Streudle
Starting price 60 EUR

F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.

Gouden hanger met ketting
Starting price 150 EUR

Gouden hanger, 750/000, met ketting, 585/000. Sierlijke driehoekige hanger met krullen uit getorst draad met in het midden rode stenen en parels. Gemaakt een aan sierlijk hangeroog, met een fijn gourm...

Zilveren schatkistje, emaille
Result: 400 EUR

Bijzonder fraai zilveren schatkistje met emaille. Uitgewerkt kistje met kleine ronde appliqeuen( eentje ontbreekt) en getorste bewerking, versierd en ingelegd met blauw groen en oranje emaille. Marrak...

2 Polshorloges Armani
Result: 65 EUR

Twee Armani horloges, een stalen model met parelmoerplaat en witte kunststof band en een roze horloge met zwarte plaat en zwarte leren band.

Gouden zakhorloge
Result: 300 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, met getorste rand. ø 4 cm. E.B. Co Levant watch. De achterzijde is versierd met een geruite bewerking en een medaillon.

Zilveren Jugendstil fotolijst
Result: 95 EUR

Zilveren fotolijst met brede Jugendstil versierde rand. 925/000. Fotolijst met afgeronde hoeken met brede rand, 4 cm versierd met bloem en bladbewerking. 21x26 cm. Italiaans.

Rosenthal theekan
Result: 90 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen theekan, Kronach Bavaria met bruin glazuur, in goede staat 21cm.

Zilveren servies, 3-delig
Result: 375 EUR

Zilveren servies, 925/000, model Bonton met parelrand, bestaande uit een thee- en melkkan en een suikerpot met deksel. De kannen zijn voorzien van houten handvaten en de deksels zijn voorzien van een ...

Zilveren bierpul
Result: 500 EUR

Prachtige zilveren bierpul, 925/000. Bewerkte bierpul gedreven met bloemen, krullen en en medaillon. geplaatst op 3 poten gemaakt van liggende leeuwen. Voorzien van deksel met leeuw als scharnier. Met...

Dames horloge met groen emaille
Starting price 190 EUR

Groen emaille hanghorloge met strik. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Het horloge is bevestig...

Dames horloge
Result: 30 EUR

Zilveren dames hanghorloge met ketting, Zilveren hanghorloge met roze kleurige bewerking aan de gefacetteerde randen. Een wijzer ligt los in de kast. ø 30 mm. Lengte jasseroncollier 70 cm.

Zakhorloge met ketting en munt Vertex
Result: 170 EUR

Zilveren zakhorloge, Vertex, 925/000, met zilveren horlogeketting en munt, Korona 1913. Zakhorloge met oog. ø 50 mm, Engels. Werkend

Horloge lasale
Starting price 45 EUR

Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.